צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » stratim tv

stratim tv

בכך נפגעת הכנסת היוצרים ובעלי הזכויות ומקשה על התמריץ ליצור יצירות חדשות. נטפליקס הוא שירות סטרימינג המציע ספרייה עצומה של תוכניות טלוויזיה, סרטים, סרטים תיעודיים ותוכן מקורי. הוא אחד מחלוצי תעשיית הסטרימינג והפך לשם דבר ברחבי העולם.

אתר Sratim.tv מאפשר סרטים לצפייה ישירה והורדה בקליק אחד. האתר הכיל מאות סרטים מישראל ומחו”ל להורדה בחינם, כולל תרגום לעברית ושפות אחרות ואפשר חיפוש בין הקטגוריות, הסרטים והסדרות השונים. ידוע לי כי האתר מציג מידע כללי לציבור הרחב אשר מתעדכן לעיתים תכופות. ייתכן וחלק מהמידע המוצג אינו עדכני ועל כן בעלי עסקים רשאים להגיש בקשה לעדכון המידע באתר ולקוחות נדרשים לעיין באתר המקור כדי לאמת את הפרטים.

הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו מתוכן פיננסי מעשיר

זוהי אחת מפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ביותר בארצות הברית. למעשה, אתר סרטים אפשר גישה לגולשים לצפות בתוכן מוגן בזכויות יוצרים מבלי לשלם תמלוגים ליוצרים ולבעל הזכויות.

  • משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג’) יחזור אליו.שים לב!
  • הוא אחד מחלוצי תעשיית הסטרימינג והפך לשם דבר ברחבי העולם.
  • בעקבות תביעה על הפרת זכויות יוצרים שהוגשה כנגד אתר סרטים טי וי הוא הוסר.
  • ניתן למצוא מגוון אדיר של סדרות מעולות ושל סרטים באופן חוקי וכשר, הן בחינם או בעלויות נמוכות מאוד.
  • תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים.
  • מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו”ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.
  • אפשרות הטלוויזיה בשידור חי והתמחור סביר הם תכונות בולטות, אך הזמינות המוגבלת של תוכן והאפשרות הנתמכת במודעות עשויה להוות חסרונות עבור חלק מהמשתמשים.

מובטח לכם שעות רבות של הנאה וכיף.אפשרויות אחרות בתשלום חודשי סמלי, המתאים לכל כיס, הן לדוגמה שירותי התוכן המצוינים של NETFLIX ודיסני פלוס. שני שירותי הסטרימינג הללו מינורית, מקנה לכם את הזכות לצפות ללא הגבלה וללא עלות נוספת בכל סרט או סדרה המצויים בשירות. כיום ניתן לצפות באינטרנט בסרטים ובסדרות בחינם, גם מבלי להזדקק לשירותים אולי לא חוקיים. ניתן למצוא מגוון אדיר של סדרות מעולות ושל סרטים באופן חוקי וכשר, הן בחינם או בעלויות נמוכות מאוד.

קניין רוחני וזכויות יוצרים:

אתר סרטים טי וי הוא אתר סטרימינג המאפשר לצפות בסרטים אונליין בחינם. באתר מוצגים מגוון רחב של סרטים במספר שפות כולל כתוביות.

מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג’ כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל. תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו”ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

איך אפשר לצפות בתוכן ולהיות רגועים שלא מפרים זכויות יוצרים?

ריכזנו עבורכם אפשרויות מגוונות לצפייה בסרטים מכל מכשיר ומכל מקום. זיר”ה (זכויות יוצרים ברשת האינטרנט)  הוקמה בשנת 2011 על ידי גופי מדיה ותוכן שונים והיא פעלה כדי לאכוף את זכויות התאגידים הללו כנגד אתר סרטים ואתרים אחרים, המשתפים תכנים ומפרים זכויות יוצרים. אתר Hulu הוא שירות סטרימינג המציע ספרייה גדולה של תוכניות טלוויזיה, סרטים ותוכן מקורי.

אמזון Prime Video: סקירה מלאה על שירות Amazon ישראל

הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך. אתר סרטים טי וי הוסר מהאינטרנט, אך אל חשש, יש אפשרויות רבות וטובות לצפייה בתוכן איכותי ובאופן חוקי.

אישור אחרון ותוכלו להנות מצפייה מהירה בחינם

ריכזנו עבורכם את האתרים המומלצים ביותר לצפייה בתוכן מקורי, איכותי וחוקי במקום שימוש באתר סרטים טיוי. קישור תקין תמצאו ברחבי הרשת, אתר Sratim TV הציג למשתמשים גישה מלאה לצפייה ישירה בסרטים כולל הורדה.

פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

יחד עם עליית הדרישה הבינלאומית לצפייה ישירה בסרטים וסדרות אונליין, החלו להתפתח שירותי סטרימינג איכותיים וחוקיים. בסך הכל, Hulu הוא שירות סטרימינג מצוין המציע מבחר גדול של תוכן וקל לשימוש. אפשרות הטלוויזיה בשידור חי והתמחור סביר הם תכונות בולטות, אך הזמינות המוגבלת של תוכן והאפשרות הנתמכת במודעות עשויה להוות חסרונות עבור חלק מהמשתמשים.

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

השימוש באתר סרטים טי וי ניתן לגולשים בחינם והציע מגוון גדול מאוד של סרטים מהארץ ומחו”ל, כולל אפשרויות לשלב תרגום. משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג’) יחזור אליו.שים לב! מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות. המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר.

מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ”י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.במקרה כנ”ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש. אתר “שמענו – פורטל פיננסי חדשני” וכל התוכן והמידע שמכיל אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא – פנסיוני, משכנתאות, ביטוחי, ייעוץ פיננסי כזה או אחר, השקעות, תחליף לייעוץ השקעות או הצעה להשקעה מאיתנו ו/או מצדדים שלישיים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, שיווק וניהול תיקי השקעות תשנ”ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך תשכ”ח-1968, המתחבים בנתונים ובצרכים מיוחדים של כל אדם. בעקבות תביעה על הפרת זכויות יוצרים שהוגשה כנגד אתר סרטים טי וי הוא הוסר.

אתר Israeltips מציע מידע על שעות פתיחה ושעות קבלת קהל של עשרות אלפי עסקים בישראל, מדריכים מקצועיים ומגוון תכנים דיגיטליים לקריאה והאזנה. חזרו לכאן ולחצו על הכפתור “סיימתי” כדי להמשיך לצפייה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן