צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » gifted סרט

gifted סרט

פרנק מגלה לאוולין כי דיאן פתרה את הבעיה המתמטית שעבדה עליה. דיאן הפקידה את הפתרון עם פרנק, תוך כדי שדרשה שהפתרון יתפרסם רק לאחר מותה של אוולין.

  • היא טוענת כי פרנק פוגע למעשה במרי כיוון שמונע ממנה להגשים את הפוטנציאל שלה.
  • על מנת להציל את הסביבה, מנצחת מקהלה שקטה למראה, פוגעת באספקת החשמל של מפעל מזהם באיסלנד.
  • אנו עושים הכל בכדי שאתם הגולשים תהנו ממגון הטבות שמנועי חיפוש אחרים לא מספקים.
  • במהלך המשפט נחשפים פרטים מחייהם של אוולין, פרנק ודיאן.
  • שתי דמויות חשובות נוספות בחייהם היא שכנתם רוברטה, שעוזרת בגידול הילדה ובוני המורה של מרי, שמגלה את כישרונה יוצא הדופן.

על מנת להציל את הסביבה, מנצחת מקהלה שקטה למראה, פוגעת באספקת החשמל של מפעל מזהם באיסלנד. בעוד היא חומקת מהמשטרה, מתקבלת ההודעה שבקשתה לאמץ ילדה התקבלה.

חיבור פשוט מתורגם לצפייה ישירה / Gifted לצפייה ישירה

אין חומרים המוגנים בזכויות יוצרים שמאוחסנים על שרתינו. גרג הפלי הוא ילד צנום ושאפתן בעל דמיון פעיל, אשר יש לו תוכניות גדולות להיות עשיר ומפורסם, אך לפני שזה יקרה עליו לשרוד את חטיבת הביניים. ‏פרופילאי של ה-FBI שמנסה ללכוד את גנב האומנות המבוקש ביותר בעולם נאלץ לחבור אליו בניסיון לתפוס נוכלת חמקמקה וערמומית שנמצאת תמיד צעד אחד לפניו.

תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח gifted הסרט המלא. פרנק מבין כי השופט יבחר להעביר את מרי לחסותה של אמו, ונאלץ להסכים לעסקת טיעון. מרי תעבור למשפחה אומנת (ולא לידי אוולין) שתגור לידו ותלמד בבית ספר טוב למחוננים. אחרי מספר שבועות, פרנק מגלה כי אוולין עקפה את ההסכם, ובעצם מחליטה על חינוכה של מרי בעקיפין.

gifted הסרט המלא

לרגל עבודתו הוא יוצא לארוחת ערב עם לקוח חשוב מיפן ונאלץ להביא בת זוג…. ג’ורג’ וושינגטון חובר לידידו חובב הבירה סמואל אדמס כדי להילחם בבריטים – ומפגין מיומנות מפתיעה במסור חשמלי.

אוולין הייתה מתמטיקאית מוכשרת, שנאלצה לעזוב את לימודיה על מנת להתחתן ולגדל ילדים. היא מפעילה לחץ עצום על דיאן, כשהיא למעשה מנסה להגשים את חלומה דרכה. דיאן אמנם אהבה לעסוק במתמטיקה, אך גם רצתה לחוות חיים אחרים מלבד מתמטיקה. היא הקדישה את זמנה לפתור את משוואות נאוויה-סטוקס, אך התאבדה לפני שהצליחה.

חיפוש המונח gifted סרט במנוע החיפוש בול

אוולין מאמינה כי מתת אינטלקטואלי שכזה, מחייב מחויבות מוחלטת ללימודים. היא טוענת כי פרנק פוגע למעשה במרי כיוון שמונע ממנה להגשים את הפוטנציאל שלה. שתי דמויות חשובות נוספות בחייהם היא שכנתם רוברטה, שעוזרת בגידול הילדה ובוני המורה של מרי, שמגלה את כישרונה יוצא הדופן. במהלך המשפט נחשפים פרטים מחייהם של אוולין, פרנק ודיאן.

Gifted – 2017

פרנק מציע לאוולין את הפתרון תמורת הסכמתה לעזוב אותו ואת מרי. אוולין נשברה כאשר גילתה את האמת, אך מסכימה לקחת את הפתרון, ולפרסם אותו בעולם. הסרט מסתיים כאשר רואים כיצד מרי מצליחה לשלב לימודי מתמטיקה באוניברסיטה, לפעילות חברתית עם חברות. תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח gifted סרט.

אמריקה: הסרט / America: The Motion Picture לצפייה ישירה

הוא מאמין כי דיאן השאירה לו את מרי, על מנת שיאפשר לה לחוות ילדות רגילה, להתחבר לילדים אחרים ולהנות. אימו המזדקנת אוולין (לינדזי דאנקן) מאיימת להפריד ממנו את הילדה ומגישה תביעה לקבל אפטרופוסות על מרי.

חיפוש המונח gifted הסרט המלא במנוע החיפוש בול

מרי בת ה-7 אולי נראית רגילה לחלוטין – מלאת חיים, שמחה ושובבה. אך היא גרה בעיירת חוף ציורית בפלורידה עם דוד שלה, פרנק, רווק צעיר שאוהב אותה ואת החיים שהשניים בנו לעצמם. כשמורה חדשה מגיעה לכיתה של מרי היא מגלה מהר מאוד את מה שפרנק ידע תמיד, מרי ילדה מחוננת עם כישרון יוצא דופן למתמטיקה. פרנק, מתוך אמונה שמקומה של מרי הוא עם בני גילה ולא מול הספרים, נחוש בדעתו להעניק לה חיים רגילים ולא לשנות את מסלול חייה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן