צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » 50 גוונים של שחרור

50 גוונים של שחרור

בזמן שכריסטיאן נמצא בנסיעת עסקים בניו יורק, אנסטסיה יוצאת לשתות עם חברתה הוותיקה קייט קוואנה, והיא עושה את זה בניגוד לרצונו של כריסטיאן. כשהיא חוזרת הביתה, היא מגלה שהבוס שלה לשעבר, ג’ק הייד, שפוטר בשל ניסיון לתקוף אותה מינית, נתפס על ידי צוות האבטחה. שבעה חודשים לאחר מכן לאנה וכריסטיאן יש בן בשם תיאודור ריימונד גריי, המכונה טדי. שנתיים לאחר מכן אנה נמצאת בחודש השישי להריונה עם ילדם השני, והם מצפים לבת הם מחליטים לקרוא לה פיבי גריי.

חמישים גוונים של שחרור הוא רומן רומנטי ארוטי מאת הסופרת הבריטית א ל ג’יימס זהו הספר השלישי והאחרון בטרילוגיית חמישים גוונים. אביה החורג של אנה, ריי, שרוי בתרדמת רפואית לאחר תאונת דרכים. כשהוא מתעורר כמה ימים לאחר מכן, אנה וכריסטיאן מעבירים אותו לסיאטל כדי להתאושש.

גוונים של שחרור טריילר סרט

הוא מספר לאנה על איך הוא נפגש עם אלנה והתפתה על ידה. על ידי הצגתו לעולם ה-BDSM, אלנה עזרה לכריסטיאן ללמוד להשתלט על חייו. ואם היא לא הייתה מתערבת, הוא עדיין היה נגוע בזיכרונות איומים מאמו ולעולם לא היה מצליח לשלוט בחייו.

  • הוא יוצא מהבית ומשתכר עם אלינה, חברת משפחתו המאמצת והאישה עמה שכב בעבר, שאף עזרה לו להתפתח מינית וללמוד על מהלכים מיניים.
  • הוא חוזר מוקדם למחרת בבוקר שיכור, והוא מעלה טענה שאנה תעדיף את הילד על פניו.
  • בכדי להגן על חייה של מיה, אנה משקרת לכריסטיאן, ואומרת שהיא עוזבת אותו לגדל את התינוק לבד.
  • כשהיא חוזרת הביתה, היא מגלה שהבוס שלה לשעבר, ג’ק הייד, שפוטר בשל ניסיון לתקוף אותה מינית, נתפס על ידי צוות האבטחה.

כשאנה מתחילה לאבד את ההכרה היא שומעת את כריסטיאן קורא בשמה. הייד מורה לאנה לזרוק את הטלפון שלה אבל היא מרמה אותו בכך שהיא לוקחת את הטלפון של מנהל הבנק במקומו ומפילה אותו לפח, והטלפון שלה נשאר אצלה מה שאמאפשר לכריסטיאן לאכן את מקומה. אנסטסיה מעמידה פנים שהיא חולה והיא חוזרת הביתה – כדי לברוח משומר הראש שלה – סוייר. כמו כן, התברר שאליזבת מורגן סיפרה למשטרה כי היא נוצלה מינית על ידי הייד ונסחטה תוך איום שייפרסם את התמונות.

חמישים גוונים של אפור (

הסרט יצא לאור ב-9 בפברואר 2018,[4] בבימויו של ג’יימס פולי בעריכת ריצ’רד פרנסיס ברוס, הסרט זכה להצלחה רבה. כריסטיאן לומד מהחוקר הפרטי שלו, ולץ’, שהוא והייד היו באותה משפחת אומנה.

למחרת, כריסטיאן זועם כשהוא מגלה על ידי ולץ’ שבעלה לשעבר של אלנה, אריק לינקולן, חילץ את ג’ק מהכלא בגלל הרומן שלה עם כריסטיאן. אנה מתרגזת כשהיא מגלה הודעת טקסט בטלפון של כריסטיאן מאהובתו לשעבר אלנה לינקולן, האישה שפיתתה אותו כשהיה בן חמש עשרה והכירה לו את אורח החיים של ה-BDSM.

חמישים גוונים של שחרור (

אנה עוזבת דרך הכניסה האחורית של הבנק, נכנסת למכונית ממתינה, אנה המומה לגלות ששותפתו של הייד היא אליזבת מורגן שותפתה לעבודה. כאשר הוא מוסר את הכסף, הייד מנסה להרוג את אנה מתוך נקמה על איבוד עבודתו, וחובט בראשה, מה שגורם לאליזבת להרגיש אשמה על היותה מעורבת והיא מתווכחת עם הייד.

גוונים של שחרור (

אליוט וקייט התחתנו ויש להם ילדה בת חודשיים בשם אווה. בסוף, לאחר משכב נוסח BDSM, אנה וכריסטיאן מתכוננים לחגוג את יום ההולדת השני של טדי עם המשפחה והחברים שלהם.

גוונים של שחרור – ביקורות מקצועיות / כתבות

בסוף הסרט נראה כיצד השניים מגדלים יחד את התינוק, טדי, בעוד אנה בהריון נוסף. בזמן איסוף הכסף, מנהל הבנק שחושד בגניבה מתקשר לכריסטיאן. בכדי להגן על חייה של מיה, אנה משקרת לכריסטיאן, ואומרת שהיא עוזבת אותו לגדל את התינוק לבד. כאשר כריסטיאן יוצא לעסק לכמה ימים, אנה מקבלת שיחה מג’ק הייד (שהשתחרר בערבות), אשר מודיע לה שהוא חטף את מיה גריי ודורש 5 מיליון דולר תוך שעתיים.

גוונים של שחרור

לאחר התנגדות מסוימת, אנה מתרצה ומשנה את שמה בעבודה לגריי לאחר שהבינה כמה זה חשוב לכריסטיאן. כמתנת חתונה מאוחרת, כריסטיאן נותן את הוצאת הספרים סיאטל לאנה, ומתכנן לשנות את שמה להוצאת גריי. אנה מתעוררת לאחר שלושה ימים בבית החולים עם כריסטיאן לצדה.

אנסטסיה ‘אנה’ סטיל וכריסטיאן גריי חוזרים לסיאטל אחרי ירח דבש ארוך. כריסטיאן כועס כשמגלה שאנה שמרה על שם הנעורים שלה בעבודה.

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

גוונים של שחרור ( שחקנים וצוות הפקה

למרות שהוא כועס על הפזיזות של אנה ועדיין חרד מאבהות, הוא מבין עד כמה התינוק שלהם חשוב לה, והם מתפייסים. כריסטיאן מקצר את נסיעת העסקים שלו בניו יורק וחוזר לסיאטל בשל כעסו על אנה שהפרה את הבטחתה שלא לצאת מהבית. בסופו של דבר, השניים מתווכחים ואנה פוגעת בו בשל היותו שולט ורכושני יתר על המידה, היא דורשת יותר חופש וגישה לחבריה.

חמישים גוונים של שחרור

זהו גם סוף השבוע של יום ההולדת של אנה, וכריסטיאן מפתיע אותה עם כל משפחתה וחבריה בארוחת ערב. הוא נותן לה צמיד קמיעות כשהקמיעות מייצגים את כל הההפתעות הראשונות שלהם כולל גביע גלידה כדי לייצג את מערכת היחסים ה”וניל” (רגיל) שלהם. הוא חוזר מוקדם למחרת בבוקר שיכור, והוא מעלה טענה שאנה תעדיף את הילד על פניו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן