צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » 50 גוונים של שחרור הסרט המלא

50 גוונים של שחרור הסרט המלא

כריסטיאן מציע לאנה לעבור לגור איתו והיא מסכימה. האקסית של כריסטיאן משחיתה לאנה את הרכב ומאיימת עליה באקדח אך כריסטיאן מצליח להשתלט עליה ולהציל את אנה.

  • לאחר סיום העסקה בינה לבין כריסטיאן היא נישאה לגבר אחר שמת ולאחר מותו היא חוותה התמוטטות עצבים והחלה לעקוב אחרי אנה וכריסטיאן.
  • היא פוגשת בכריסטיאן בתערוכה של חבר משותף והוא מסכים לזוגיות ללא תנאי החוזה רק שתחזור אליו.
  • לאחר שאנה מגלה על הסיוטים של כריסטיאן ועל אמו שהייתה זונה מכורה לסמים היא שוקלת מחדש את הצעת המעבר לגור איתו.
  • במהלך טיסת עסקים של כריסטיאן, ג’ק חוטף את אחותו של כריסטיאן ממשפחתו המאמצת, מיה, תוך שהוא דורש כופר מאנה.
  • אנה מגלה שנפגש עם אלינה וחושבת שהוא בוגד בה.
  • היא מספרת לכריסטיאן והוא זועם, בטענתו להרס אורח החיים הנהנתני שצפה לו ולאנה כזוג חופשי לפחות בשנים הקרובות.

כריסטיאן לוקח את אנה לסלון טיפוח של אלנה לינקולן, חברתה של אמו, אשר הכירה לו את עולם ה-BDSM ולאחר שאנה מגלה כי הם שותפים עסקיים היא כועסת. מנהלה של אנה מטריד אותה וכריסטיאן דואג לפיטוריו.

“חמישים גוונים של אופל”: משחק מקדים במסווה של סרט קולנוע

היא פוגשת בכריסטיאן בתערוכה של חבר משותף והוא מסכים לזוגיות ללא תנאי החוזה רק שתחזור אליו. אנה מבחינה שעוקבת אחריה אישה ברחוב ולאחר מכן כריסטיאן מתוודה שהיא אחת מבנות הזוג הקודמות שלו אשר רצתה יותר ממה שהתחייב לה בחוזה. לאחר סיום העסקה בינה לבין כריסטיאן היא נישאה לגבר אחר שמת ולאחר מותו היא חוותה התמוטטות עצבים והחלה לעקוב אחרי אנה וכריסטיאן.

אנה מגלה שנפגש עם אלינה וחושבת שהוא בוגד בה. תוך כך מתוודה כריסטיאן בפניה שאינו מוכן להיות אבא, ואנה אומרת שאינה מוכנה לעבור הפלה ושתגדל את התינוק איתו או בלעדיו. במהלך טיסת עסקים של כריסטיאן, ג’ק חוטף את אחותו של כריסטיאן ממשפחתו המאמצת, מיה, תוך שהוא דורש כופר מאנה.

גוונים של שחרור טריילר סרט

לאחר שאנה מגלה על הסיוטים של כריסטיאן ועל אמו שהייתה זונה מכורה לסמים היא שוקלת מחדש את הצעת המעבר לגור איתו. כריסטיאן עובר תאונה במהלך טיסה בהליקופטר הפרטי שלו ולאחר חיפוש נרחב הוא מגיע הביתה בריא ואנה מסכימה לגור איתו. היא מספרת לכריסטיאן והוא זועם, בטענתו להרס אורח החיים הנהנתני שצפה לו ולאנה כזוג חופשי לפחות בשנים הקרובות. הוא יוצא מהבית ומשתכר עם אלינה, חברת משפחתו המאמצת והאישה עמה שכב בעבר, שאף עזרה לו להתפתח מינית וללמוד על מהלכים מיניים.

אנה מצליחה לשחרר כסף רב מהבנק באישורו של כריסטיאן אך מבלי לספר לו את הסיבה, ומגיעה למקום החטיפה. בסוף הסרט נראה כיצד השניים מגדלים יחד את התינוק, טדי, בעוד אנה בהריון נוסף. בסוף הסרט, במהלך חגיגות יום ההולדת של כריסטיאן אנה ואלנה רבות וכריסטיאן מנתק כל קשר עם אלנה. אנה החלה לעבוד במשרד פרסום עצמאי של ג’ק הייד, אשר שלוש העוזרות הקודמות שלו עזבו בתקופה של שנה וחצי.

סרטים דומים

הסרט מספר על המשך יחסיהם ועל חתונתם של אנה וכריסטיאן, וכן על ג’ק הייד, הבוס הקודם של אנה הרוצה לנקום בשניים, כאשר בסרט הקודם ניסה להתקרב אל אנה עד שהטריד אותה ופוטר על ידי כריסטיאן.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן