צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » 50 גוונים של אפור

50 גוונים של אפור

אנה זועמת וזורקת את המשקה שלה על אלנה ואומרת לה להתעסק בעניינים שלה. הוא מזכיר לה שבעוד שאלנה לימדה אותו איך להשתלט על חייו, היא מעולם לא לימדה אותו לאהוב כמו אנה. אמו המאמצת של כריסטיאן, גרייס, שומעת את הוויכוח וזועמת על כך שאלנה שכבה עם בנה המתבגר. לאחר שסטרה לה על פניה, גרייס מצווה עליה לצאת מחיי משפחתה לתמיד.

  • אנה זועמת וזורקת את המשקה שלה על אלנה ואומרת לה להתעסק בעניינים שלה.
  • סרט ההמשך, “חמישים גוונים של אופל”, יצא ב-10 בפברואר 2017.
  • כאשר אלנה מבינה שכריסטיאן רואה באנה חברה ולא שפחה נשלטת, היא מתעמבנת על אנה, ומנסה להפריד ביניהם.
  • מאוחר יותר, אנה נמכרת לריקוד במכירה פומבית וכריסטיאן מציע 100,000 דולר עבור הריקוד הראשון איתה.

שלושה ימים לאחר שאנסטסיה “אנה” סטיל עזבה את כריסטיאן, היא מתחילה את עבודתה כעוזרת אישית של ג’ק הייד, עורך בהוצאת סיאטל עצמאית (סא”פ). הוא מזמין את אנה לצאת איתו לעיתים קרובות, מה שגובל בהטרדה מינית, למרות כן היא מתעלמת.

חדרים נוספים

אחרי שאנה מסיימת את הבחינות שלה, היא מקבלת חבילה מכריסטיאן המכילה מהדורות ראשונות של הספר “טס לבית דרברוויל”, מה שמדהים אותה. מאוחר יותר באותו לילה, אנה יוצאת לשתות עם חבריה, ובמהלך הבילוי, היא מתקשרת לכריסטיאן בעודה שיכורה.

בשלב הזה, כריסטיאן מגלה שאנה היא בתולה ומסכים לקחת את הבתולין שלה מבלי שהיא חתמה על החוזה. אנה יוצאת עם כריסטיאן, והוא מטיס אותה במסוק שלו אל הדירה שלו. הם קובעים לצאת שוב, וכריסטיאן מסיע את אנה אל הדירה שלה, שם היא מגלה שהיא קיבלה מספר הצעות לראיונות עבודה, ומודה בפני קייט שהיא שכבה עם כריסטיאן.

הנמכרים ביותר

הרומן יצא לאור בהוצאת Vintage Books והגיע למקום הראשון ברשימת רבי המכר של USA Today. אתר זה מרכז מידע על חדרי הבריחה הקיימים בישראל, ביקורות, חוות דעת וסקירות החדרים על ידי הגולשים.

כריסטיאן מודיע לה שהוא יבוא לאסוף אותה מפני שהיא שתתה יותר מדי. אנה יוצאת החוצה כדי לנשום מעט אוויר צח, וחוזה מנסה לנשק אותה, אך נעצר בידי כריסטיאן שהגיע למקום.

חמישים גוונים של אופל

למחרת, חוזה, קייט ואנה מגיעים ליום הצילומים במלון בו מתאכסן כריסטיאן, וכריסטיאן מזמין את אנה לשתות עמו קפה. השניים משוחחים ביניהם בבית קפה, וכריסטיאן שואל את אנה אם היא יוצאת עם מישהו, מזכיר במפורש את חוזה.

חמישים גוונים של אפור

המתח בין אנה וכריסטיאן מגיע לנקודת השיא אחרי שאנה מבקשת מכריסטיאן להעניש אותה כדי שהיא תדע כמה קיצוני יכול להיות קשר של BDSM עם כריסטיאן. כריסטיאן נענה לבקשתה של אנה, ומצליף בה 6 פעמים באמצעות חגורה מעור. אנה עוזבת את כריסטיאן, מרגישה הרוסה, וחוזרת אל הדירה שהיא חולקת עם קייט, וכך הספר מסתיים.

חמישים גוונים של אופל (סרט)

אנה מנסה לנחם את עצמה עם המחשבה ששניהם לא יפגשו יותר לעולם. אולם, היא מופתעת כאשר כריסטיאן מופיע במקום העבודה שלה, החנות של קלייטון, החנות העצמאית הגדולה ביותר לחומרי בניין בכל אזור פורטלנד. בזמן שהוא רוכש פריטים שונים הכוללים אזיקונים, נייר דבק וחבל. אנה מודיעה לכריסטיאן שקייט תשמח לצרף תמונות למאמר שלה עליו ומשאירה לה.

חדר בריחה או מילוט?

אנסטסיה סטיל, סטודנטית לספרות, יוצאת לראיין את היזם הצעיר והמצליח כריסטיאן גריי. במשרד רחב הידיים שבקומה העשרים היא פוגשת גבר מבריק ויפה תואר שגורם לה, פשוטו כמשמעו, לאבד את שיווי המשקל. היא מופתעת מהעוצמה שבה היא נמשכת אליו, ומופתעת עוד יותר לגלות שלמרות חוסר ניסיונה – גם הוא רוצה בה.

גוונים של אפור (

טרילוגיית חמישים גוונים היא סדרת ספרים סקסית, ממכרת ופורצת גבולות, ששברה את כל השיאים המוכרים בתחום ההוצאה לאור והיתה לתופעה ספרותית וחברתית מרתקת. מחוץ לאחוזה, ג’ק הייד צופה במסיבה בסתר, הוא זה שחיבל במסוק של כריסטיאן והוא נשבע לנקום. אנה נגעלת לגלות שכריסטיאן ממשיך להיות חבר של אלנה, האישה שפיתתה אותו כשהיה רק בן 15 והכירה לו את אורח החיים של ה-BDSM. כאשר אלנה מבינה שכריסטיאן רואה באנה חברה ולא שפחה נשלטת, היא מתעמבנת על אנה, ומנסה להפריד ביניהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן