צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » 13 שידור חי

13 שידור חי

הערוץ מציג תכני אקטואליה וחדשות, ותכנים נוספים בשפה הערבית. כאן חינוכית הוא ערוץ טלויזיה מבית תאגיד השידור הישראלי.

ערוץ 66 הוא ערוץ הקבלה מבית אתר קבלה לעם. הערוץ משדר בעיקר תכנים הקשורים לעולם הקבלה. בעבר הייתה רשת מהזכייניות של ערוץ 2 אשר סיים את שידוריו. ומעתה קשת משדרת בערוץ 12, רשת משדרת בערוץ 13.

ערוץ 13 שידור חי

ערוץ 9 הוא ערוץ טלויזיה מסחרי ישראלי בשפה הרוסית. הערוץ מציג תכני אקטואליה וחדשות, תכניות בידור ופנאי ועוד מידע בשפה רוסית.

  • ערוץ 13 מוזג ביחד עם ערוץ עשר שהיה באפיק 14 לאחר.
  • ערוץ 14 (לשעבר ערוץ 20 (ערוץ מורשת)) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי, ונחשב ערוץ מורשת ישראל.
  • הערוץ משדר תכניות אקטואליה, תחקירים, דרמה, קומדיה, תכניות בידור ואירוח ותוכניות מציאות.

בעבר נקרא ערוץ 23 (ערוץ חינוכית) של רשות השידור הישראלית. הערוץ מציג תכנים לימודיים והעשרה בתחומים שונים וגם תוכן לילדים.

האח הגדול – חושפים את הכול

כאן 11 הוא ערוץ של תאגיד השידור הישראלי, המחליף את ערוץ 11 (הערוץ הראשון) שהיה בעבר של רשות השידור הישראלית. ניתן לצפות בחדשות ואקטואליה, מבזקים, תוכניות בידור ופנאי ועוד. מכאן 33 הוא ערוץ טלויזיה של תאגיד השידור הישראלי. הערוץ היה בעבר ערוץ 33 של רשות השידור הישראלית.

קשת 12 הוא ערוץ טלויזיה מסחרי של הזכיינית קשת, המחליף את ערוץ 22 (ערוץ 2) שהיה בעבר בשיתוף עם הזכיינית רשת 13. ניתן לצפות בתוכניות הטלוויזיה של קשת, מהדורת החדשות, תוכניות בוקר, בידור ופנאי ועוד.

חדשות בארץ

בין היתר משדר הערוץ את מהדורת החדשות במקביל לשידור בקשת. ערוץ הכנסת הוא ערוץ טלויזיה המנוהל על ידי חברת החדשות. הערוץ מציג תכני אקטואליה ופרשנות לגבי דיונים של הכנסת, מליאת הכנסת ועוד. ערוץ 24 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי מבית קשת 12.

חינוך וחברה

גם אתם יכולים להגיע ללקוחות חדשים באמצעות פרסום כתבה בתשלום באתר חינם בחינם. ערוץ 9 אינו מופיע ברשימת ערוצים של עידן+ (עידן פלוס) וגם הפסיק להציג שידור חי. טעינת השידור יכולה לקחת 60 שניות. כיום זה ממש לא חובה לקחת את השלט ולהדליק את הטלוויזיה כדי לצפות בערוצים ישראליים מובילים.

ערוץ 66 (ערוץ הקבלה)

הערוץ מציג בעיקר תכנים של מוזיקה, שירים חדשים, קליפים ועוד. ערוץ הידברות הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי המוצג באפיק 97 בשירותי הטלוויזיה.

קשת 12 (ערוץ

ערוץ 13 מוזג ביחד עם ערוץ עשר שהיה באפיק 14 לאחר. ניתן לצפות בתוכניות רבות של הטלוויזיה של רשת, כמו חדשות אקטואליה, תוכניות בידור, ריאליטי, דוקומנטרי ועוד. ערוץ 14 (לשעבר ערוץ 20 (ערוץ מורשת)) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי, ונחשב ערוץ מורשת ישראל.

ללא פילטרים, עונה 2, פרק 7 – דרור קונטנטו

הערוץ מציג תכנים, חדשות, בידור, תרבות ועוד. הערוץ מזוהה בעיקר עם הקהל הדתי בישראל. ערוץ “רשת” 13 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי המשודר באפיק 13. הערוץ משדר תכניות אקטואליה, תחקירים, דרמה, קומדיה, תכניות בידור ואירוח ותוכניות מציאות.

בלי לגמגם, ירושלים צריכה חידוש דעה

הערוץ מציג שידורים על הידברות, אמונה, דת ועוד. ערוץ 21 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי. הערוץ מציג בעיקר תכנים של מוצרי צריכה לקהל הצרכנים הצופה בבתים. דרך האתר אפשר לרכוש מוצרים שונים.

היום שהיה 14.06.23 – התכנית המלאה

אפשר פשוט להיכנס לאינטרנט, לחפש ולגשת למידע הזה בחופשיות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן