צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » תאג ד 2 פרקים מלאים

תאג ד 2 פרקים מלאים

בגיל 28 הפך אור אדרי לכוכב אחרי שגילם את בן לולו בסדרה “תאג”ד”, … זה לא פשוט להיכנס לתוך סדרה שהעונה הראשונה שלה ממש הצליחה. התאג”ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים … צפייה ישירה בסרטים, סדרות, שידורי ספורט וערוצי טלוויזיה. בסמוך לסיום העונה השנייה, רובין והמפיק עוז וידל הכריזו כי החליטו שלא ליצור עונה נוספת על אף הסיום המותח של הפרק האחרון.

הוא מחליט להישאר בתאג”ד למרות שהיה אמור לעבור לבסיס נפרד לאחר  שמזהה את השרשרת שהיתה לאחיו על פצוע סורי. הסדרה מתארת את עלילותיהם של חובשי תאג”ד של גדס”ר צנחנים. Israelhayom – כתבה על הסדרה הירוקה באתר ישראל היום. יניב זנבה – רב”ט דקל צגאי, חובש קרבי, החבר הטוב ביותר של טטרו.

כתבו על תאג”ד

נוהגת לעורר מרידות בגדוד, מה שגורם לה לקבל עונשים רבים מניסים הרס”ר. תאג”ד היא אחת סדרות ישראליות המוצלחות של הטלוויזיה… זו דווקא סדרה קלילה כזו, שלא הייתם מצפים ממנה ליותר מסתם בידור – ובדיוק בגלל זה “תאג”ד” של yes היא הרבה יותר מסתם דרמה יומית. אחרי עונה … על התאג”ד הזה מנצח דניאל (תומר קפון, “פאודה”) החוג”ד, חתול רחוב, פרא כריזמטי שנהנה מיחס מיוחד שנותן לו הרופא אלכס, עוף מוזר בנוף המחוספס של מפקדי הצבא הישראלים.

  • תאגד סדרה המאגדת את הישראלי החדש והעוקצני ביחד עם הישראלי הישן “והטוב”.
  • בנה, פרחאן, בורח, ומגיע לאחר מספר ימים אל הגדוד, ופונה אל ניסים שמטפל בו בגדוד ומסווה אותו בכך שמציג אותו כבנו האילם שהגיע מרוסיה.
  • לאחר שהיא מדברת עם יואב, היא מגלה שלמעשה כל הסרטון היה מבוים על ידי בועז וסגל במטרה לגרום לה להיפרד מעומר ולהיות בת הזוג של סגל.
  • התאג”ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים … צפייה ישירה בסרטים, סדרות, שידורי ספורט וערוצי טלוויזיה.
  • הימים הם שיאה של מלחמת האזרחים בסוריה ופצועים סורים רבים מגיעים לגדר הגבול ומטופלים ע”י כוחות רפואה של צה”ל, אליהם מצטרפים חובשי תאג”ד 33.

העונה עוקבת בין היתר אחרי סיפורה של רותם לאחר הפציעה הקשה שחוותה בסוף העונה הראשונה, וכיצד בן הזוג שלה לא תמך בה במהלך ההחלמה והותיר אותה להתאושש לבד. שיר הנושא של הסדרה בעונה הראשונה הוא “ימים יפים”, אותו כתב והלחין אביהו פנחסוב.

תאג”ד עונה 2 – עלילה

אביו נהרג במלחמת לבנון השנייה, ואימו נמצאת במערכת יחסים עם המג”ד שלו, זהבי. במקביל, בן לולו מגלה כי בת זוגו לשעבר, אמירה, שחשב שברחה עם הדרכון שהביא לה, נמצאת בסוריה ומשמשת שפחת מין של ארגוני הטרור שם.

אורן פפיסמדוב – רב”ט אורן (טטרו) טטרואשווילי, חובש קרבי, החבר הטוב ביותר של דקל. דין מירושניקוב – סמל נועם פולצ’ק, חובש קרבי מבית דתי. דניאל גל – רב”ט רותם פולק, פרמדיקית, האקסית של איתן וחברה של דניאל.

תאג”ד עונה 2 פרק 44 לצפייה ישירה

ליהיא גרינר נמצאת בעיצומו של סכסוך עסקי עם שותפתה לעסק המחטבים. כפי שפרסמנו כאן לראשונה, הסכסוך הגיע לכדי תביעת ענק שגרינר הגישה נגד השותפה בו היא דורשת פיצוי של 2 מיליון שקלים. על רקע כל זה, התפרסם גם סרטון דרמטי במיוחד בו ניתן לראות את ליהיא ובעלה רודפים אחרי השותפה בטענה שהיא ניסתה לשנות את הסיסמאות של חשבונות החברה.

תאג”ד עונה 2 פרק 43 לצפייה ישירה

בעונה הראשונה הוא “ימים יפים”, אותו כתב והלחין אביהו פנחסוב. תומר קאפון (עונה 1, אורח בעונה 2) – סמ”ר דניאל אמריליו, החוג”ד של תאג”ד גדוד 33. בן זוגה של רותם, וחברם הטוב של פולצ’ק ובן לולו.

תאג”ד : פרק 40 – אחרון לעונה

העונה עוקבת בין היתר אחרי סיפורה של רותם  לאחר הפציעה הקשה שחוותה בסוף העונה הראשונה, וכיצד בן הזוג שלה  לא תמך בה במהלך ההחלמה והותיר אותה להתאושש לבד. ברוכים הבאים לעולם הבידור ואפשרויות הצפייה האינסופיות! בין אם אתה חובב סדרות טלוויזיה מרתקות, סרטים מרתקים, אירועי ספורט מרגשים או ערוצי טלוויזיה מרתקים באינטרנט, צפוי לך פינוק.

series – yes.co.il

שיר הנושא של הסדרה בעונה הראשונה הוא “ימים יפים”, אותו כתב והלחין אביהו פנחסוב. בעונה זו עובר התאג”ד למוצב צה”ל ברמת הגולן, על גבול ישראל – סוריה. כשבראשו עומדים הרופא עומר (דניאל ליטמן) ובועז (דור הררי), מפקד הטנ”צ. העונה נגמרת בכך שחובשי התאג”ד מוקפצים לאירוע, ובמקום האירוע, ליד האמבולנס, מתפוצץ מטען חבלה הנועד לפגוע בדניאל כנקמה על חשיפת הפרשה.

סרטי דרמה

בעידן זה של סטרימינג דיגיטלי, יש שפע של תוכן זמין בהישג ידך. מסדרות בולמוסיות ששומרות אותך על קצה הכיסא שלך ועד סרטים שוברי קופות שמעבירים אותך לעולמות שונים, האפשרויות הן עצומות.

לקראת סוף העונה, לאחר שבנה מחלים, הם שבים לסוריה, ובמעבר הגבול בין סוריה לישראל, מחכה להם מארב שיורה והורג את איישה. בנה, פרחאן, בורח, ומגיע לאחר מספר ימים אל הגדוד, ופונה אל ניסים שמטפל בו בגדוד ומסווה אותו בכך שמציג אותו כבנו האילם שהגיע מרוסיה. וואלה עזיבתו של תומר קאפון במפתיע אמנם הקשתה מאוד על הפקת העונה השנייה של סדרת הלהיט של yes, אבל הסדרה ממנפת את החוסר הזה בפיקחות, הופכת אותו לחלק ממנה ומההתמודדויות הדרמטיות של גיבוריה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן