צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » שטיסל פרקים מלאים

שטיסל פרקים מלאים

שטיסל לצפייה ישירה הפך להיות עניין מבוקש שכן הסדרה גרפה כמעט כל מחמאה אפשרית במהלך שידוריה, אם אתם מחפשים מידע אודות שטיסל פרקים מלאים תוכלו למצוא אותו אצלנו באתר. שטיסל לצפיה ישירה אפשרי למצוא באמצעות חיפוש קצר באינטרנט ובאתרים שונים המציעים צפייה ישירה.

וואלה כמו במציאות, בעונה השלישית גם עלילת “שטיסל” התקדמה חמש שנים קדימה בזמן, והיא משחקת היטב על הפער הזה. Ynet אין הרבה סדרות ישראליות שחזרתן לעונה שלישית, שש שנים אחרי שהשנייה הסתיימה, מעוררת ציפייה בקרב כל כך הרבה אנשים. “שטיסל”, שהעונה השלישית שלה עלתה אתמול (א’) ב-yes, הרוויחה את הכבוד הזה ביושר.

כתבו על שטיסל

בעונה החדשה, אנחנו חוזרים למשפחת שטיסל הבוגרת יותר והלב הולך להתרחב שוב. הסדרה שטיסל הינה סדרה מסוג דרמה אשר עוקבת אחר חייה של משפחה ירושלמית חרדית. לאחר פטירת אימו הופכים עקיבא ואביו להיות מעין שותפים לדירה ולמסעות רבים משותפים ביחד.

עונה שלישית ללהיט בכיכובם של מיכאל אלוני, דובל’ה גליקמן ושירה האס ה”שטיסלמאניה” חוזרת! צופים רבים בארץ ובעולם מצפים בקוצר רוח לחזרתה של סדרת הדרמה, שהפכה משפחה חרדית מירושלים, לתופעה ולהצלחה ענקית. שחקניה ויוצריה זכו לשבחים יוצא דופן, התנחלו בלבבותיהם של מיליונים, ואף יצאו בתחילת השנה למפגשי מעריצים בכל העולם!

שטיסל

עקיבא (מיכאל אלוני) הוא כבר אבא לתינוקת החמודה דבויירלה, אמן משגשג אשר מתפרנס מציוריו בעזרתה של סוחרת האומנות רחלי (דניאלה קרטס), אך עדיין מספק לא מעט דאגות לאביו שולם (דב גליקמן). יחד הם ממשיכים לחלוק את אותו הומור ציני, געגוע והחיפוש אחר מעט חום אימהי בעולמנו הקר. משולם פוגש את נחמה (מיקי קם) שאצלה הוא מקווה למצוא נחמה חסדי השם, אבל אחיו (ששון גבאי) שמגיע לביקור פתע משנה לו את התוכניות.

  • צופים רבים בארץ ובעולם מצפים בקוצר רוח לחזרתה של סדרת הדרמה, שהפכה משפחה חרדית מירושלים, לתופעה ולהצלחה ענקית.
  • לאחר פטירת אימו הופכים עקיבא ואביו להיות מעין שותפים לדירה ולמסעות רבים משותפים ביחד.
  • שחקניה ויוצריה זכו לשבחים יוצא דופן, התנחלו בלבבותיהם של מיליונים, ואף יצאו בתחילת השנה למפגשי מעריצים בכל העולם!
  • עקיבא (מיכאל אלוני) הוא כבר אבא לתינוקת החמודה דבויירלה, אמן משגשג אשר מתפרנס מציוריו בעזרתה של סוחרת האומנות רחלי (דניאלה קרטס), אך עדיין מספק לא מעט דאגות לאביו שולם (דב גליקמן).

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן