צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » שטיסל עונה 3 פרקים מלאים

שטיסל עונה 3 פרקים מלאים

עקיבא הוא צייר שלא מוכן למכור ציורים על מנת להתפרנס. העלילה פוגשת את השטיסלים חמש שנים עברו מאז הפעם האחרונה שבה פגשנו את משפחת שטיסל בסוף העונה השנייה. שטיסל מתיימרת להיות המראה של החברה החרדית מודל 2021.

שטיסל עונה 3 לצפייה ישירה היא בדיוק ההפך מהפריצה שציפנו מהאומן הרגיש עקיבא שטיסל אחרי שהתחתן עם בחירת ליבו שלא בשידוך מלאכותי. וואלה כמו במציאות, בעונה השלישית גם עלילת “שטיסל” התקדמה חמש שנים קדימה בזמן, והיא משחקת היטב על הפער הזה. אז חוץ מהדיסוננס של עקיבא יש לנו את השידוכים בחברה החרדית. את המסעדות בבני ברק וירושלים שכל אחד מאיתנו אהב לסעד בהן ובעיקר צוות של שחקנים שעושה עבודה מדהימה על המסך.

כתבו על שטיסל

דב גליקמן בתפקיד שולם שטיסל הוא ללא ספק היהלום של הסדרה. לצדו מיכאל אלוני יחד עם נטע רסקין וזוכת האמי שירה האס הכוכבת הבינלאומית זוכת 2 פרס אופיר והשחקנית הישראלית הראשונה שהייתה מועמדת לפרס אמי. עקיבא (מיכאל אלוני) הוא כבר אבא לתינוקת החמודה דבויירלה, אמן משגשג אשר מתפרנס מציוריו בעזרתה של סוחרת האומנות רחלי (דניאלה קרטס), אך עדיין מספק לא מעט דאגות לאביו שולם (דב גליקמן). יחד הם ממשיכים לחלוק את אותו הומור ציני, געגוע והחיפוש אחר מעט חום אימהי בעולמנו הקר.

  • מצד שני עקיבא מנסה לאזן בין החיים לאמנות ובין המציאות לגעגוע לחיים של פעם בקן המשפחתי.
  • עונה שלישית ללהיט בכיכובם של מיכאל אלוני, דובל’ה גליקמן ושירה האס ה”שטיסלמאניה” חוזרת!
  • אנו פוגשים את הדמויות האהובות כמעט 5 שנים לאחר שעזבנו אותן.
  • Ynet אין הרבה סדרות ישראליות שחזרתן לעונה שלישית, שש שנים אחרי שהשנייה הסתיימה, מעוררת ציפייה בקרב כל כך הרבה אנשים.
  • בפרק הראשון של עונה 3 שטיסל הוא נאבק בין הרצון לחיות כאמן חרדי שנאמן לעקרונות שלו לבין הגלישה במורד של אמן תמהוני שגורר את התא המשפחתי במורד הכלכלי.

Ynet אין הרבה סדרות ישראליות שחזרתן לעונה שלישית, שש שנים אחרי שהשנייה הסתיימה, מעוררת ציפייה בקרב כל כך הרבה אנשים. “שטיסל”, שהעונה השלישית שלה עלתה אתמול (א’) ב-yes, הרוויחה את הכבוד הזה ביושר. שזירת הביטויים שלו ביידיש מקרבת את הצופים להווי החרדי, גם אם רובם לא גדלו את השפה הזו בבית.

שטיסל

בתפקידי המשנה ששון גבאי והדס ירון חוברים לזהר שטראוס שעושה תפקיד מעולה, הכי רחוק מהישרדות VIP. לסיכום כתב אחד הצופים בתגובה שמסכמת את הכל- ” לסדרות מסוג כזה צריך להיות יותר מכפתור אחד בשביל הלייק” .

את ההתפוררות של החומות מצד אחד ואת האחיזה הבלתי מתפשרת של המוסדות והמסורת, הגיוס לצבא וכניסת אלמנטים מודרניים מהחינוך החילוני לחינוך הדתי חרדי. חשוב לזכור שהסדרה צולמה הרבה אחרי התקופה המתוארת מעלה, לפני משבר הקורונה שחצתה את החברה החרדית וחשפה אותה לטלטלות.

שטיסל עונה 3 פרקים מלאים: לא מצליחים לצאת מהחומות החברתיות

מצד שני עקיבא מנסה לאזן בין החיים לאמנות ובין המציאות לגעגוע לחיים של פעם בקן המשפחתי. בפרק הראשון של עונה 3 שטיסל הוא נאבק בין הרצון לחיות כאמן חרדי שנאמן לעקרונות שלו לבין הגלישה במורד של אמן תמהוני שגורר את התא המשפחתי במורד הכלכלי. יוסל׳ה, בנם של גיטי וליפא, הוא כעת בחור ישיבה בן 19 בחיפוש אחר אהבת אמת.

שטיסל עונה 3

משולם פוגש את נחמה (מיקי קם) שאצלה הוא מקווה למצוא נחמה חסדי השם, אבל אחיו (ששון גבאי) שמגיע לביקור פתע משנה לו את התוכניות. עונה שלישית ללהיט בכיכובם של מיכאל אלוני, דובל’ה גליקמן ושירה האס ה”שטיסלמאניה” חוזרת! צופים רבים בארץ ובעולם מצפים בקוצר רוח לחזרתה של סדרת הדרמה, שהפכה משפחה חרדית מירושלים, לתופעה ולהצלחה ענקית. שחקניה ויוצריה זכו לשבחים יוצא דופן, התנחלו בלבבותיהם של מיליונים, ואף יצאו בתחילת השנה למפגשי מעריצים בכל העולם!

שטיסל עונה 3 פרקים מלאים: לא מצליחים לצאת מהחומות החברתיות

הייתה תקופה כזו בתל אביב באמצע העשור הקודם, שלהיות חוזר בשאלה היה הסטטוס הכי מגניב בעיר. הם יצאו בהתגנבות יחידים מבני ברק והשוכנות בירושלים והגיעו לעיר הגדולה, או בזוגות שחזרו לעת בוקר למפתן המוכר והחם לפני שהשמש זורחת.

כתבו על שטיסל

בעונה החדשה, אנחנו חוזרים למשפחת שטיסל הבוגרת יותר והלב הולך להתרחב שוב. אנו פוגשים את הדמויות האהובות כמעט 5 שנים לאחר שעזבנו אותן. “הצורעס” מתחילות כשהבחור הצעיר מתאהב דווקא בבחורה (ריף נאמן) “לא משלהם”, אך דרך ילדיהם הם לומדים עוד משהו על הזוגיות והאהבה של עצמם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן