צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » שחקנים בעלת החלומות

שחקנים בעלת החלומות

עלילת הסדרה “בעלת החלומות”, תבוסס על סיפור התנכ”י של יוסף ואחיו. במקרה הזה, הדמות הראשית תהיה נערה שאחיה מקנאים בה על שליטתה העתידית בחברת הספנות של אביהם ומגלה כי אף ניסו לחסלה. שירלי ברוך (מור סרוסי) הבת של מלכית, האחות התאומה של ליאור.

כשהוא התחתן עם נעמי הוא חשב שהוא מתחתן גם עם הכסף והמעמד של רומנו – אבל נעמי ויתרה על הכסף וקובי נשאר עם ההחמצה. הוא נאמן ומסור למשפחתו אבל מגיע הרגע שבו הוא לא יכול לוותר יותר והוא יוצא למלחמה נגד המשפחה של אשתו. בעלת החלומות היא טלנובלה ישראלית מסוגת דרמה רומנטית, שנוצרה על ידי היוצרת שירה אלון עבור חברת הכבלים “HOT”.

קצת תרבות ברשתות החברתיות

אנו מציעים  שירות לקוחות בו נשמח לסייע לכם למצוא את אירועי התרבות הטובים והמומלצים ביותר בישראל ולהפנות אתכם למקומות המוסמכים כדי לקבל את המידע המקיף והאמין ביותר. ליאור ברוך (בר ברימר) האח התאום של שירלי, בן של מלכית.

סדרה יומית חדשה בדרך להוט – זוהי הסדרה “בעלת החלומות” שתעלה בעתיד הקרוב בהוט בידור ומיועדת לקהל הצעיר עם סוללה מכובדת של כוכבי נוער ידועים. במהלך העונה בעיקר סביב הרצון שלו לילד צחי יתחיל לחפש חיזוקים ואהבה במקומות אחרים. אנו דואגים לשמור בכל עת על שקיפות ואמינות בפני הגולשים שלנו ושמחים תמיד לקבל הערות או תובנות מכם.

דניאל ואמרי ראש בראש!

בגיל צעיר ברח עם אח שלו ממשפחות אומנה ומצא בית אצל אבי בסיני, תמיד היה אסיר תודה לאבי שאסף אותם ונהפך להיות יד ימינו. נור היא האישה של חייו אבל ברגע שהוא מרגיש שהיא מתרחקת ממנו, הוא יעשה הכל כדי להחזיר אותה אליו. ב-4 ליוני 2023 פורסם כי הסדרה תחזור לעונה שנייה ב-2 ביולי 2023 ב-Hot. ליה וולפסון (רוני מרון קליין) הבת של נעמי וקובי, האחות הקטנה של דידי.

  • אנו דואגים לשמור בכל עת על שקיפות ואמינות בפני הגולשים שלנו ושמחים תמיד לקבל הערות או תובנות מכם.
  • אישה צבעונית, מאמינה, לא משכילה אבל בעלת חכמת חיים וניסיון שמאפשרים לה לעזור אפילו לנירה ולשני.
  • גל רומנו (עומר נודלמן) הבת הביולוגית היחידה המשותפת של מאיר ונירה, מתבגרת למשפחה אמידה מוכת טרגדיה שהיא לא הייתה חלק ממנה.
  • במהלך העונה התאהבות אסורה ולא צפויה תהפוך את עולמה ותציב בפניה אויבים ומכשולים שיאיימו לסכן את העתיד שהיא עובדת בשבילו כל כך קשה.
  • כשאח שלה מתאהב בפותרת חלומות זה מאיים על הקשר שלהם והיא עושה הכל כדי להפריד בינהם.
  • מאיר רומנו (יורם טולדנו) מיליונר בעל חברת מלונות, חולה סרטן שעומד למות ורוצה להוריש את החברה שלו באופן מסודר כדי למנוע סכסוכי ירושה.
  • ליקי (ליאנה עיון) חתולת רחוב אבודה, יוצאת בשאלה שמתגלגלת לסיני ומגיעה לאבי אחרי שהיא בורחת משבט בדואים שהחזיקו בה.

היפסטר מתוקתק, גיי עם ביטחון בשמיים, שאפתן חכם וחרוץ. הבסטי של בת דודה שלו גל רומנו, היא כמו אחותו הקטנה שיכולה לשתף אותו בכל ההרפתקאות שלה. במקביל הוא מתאהב בבחור הכי בעייתי באזור, שיכניס אותו למערבולת רגשות ויסכן את הקשרים שלו. קובי וולפסון (יואב לוי) בעלה של נעמי, שכיר בכיר בחברת המלונות רומנו.

צוות השחקנים והדמויות[עריכת קוד מקור עריכה]

האובססיה שלה לאח שלה גורמת לה לאבד הכל, כולל בעלה, העבודה שלה והמשפחה שלה. נירה ורבורג (צופית גרנט) בת זוגו לחיים של מאיר רומנו ואמא של שני ויהודה וגל שחיה בחשש שבכל רגע הכל יכול להיגמר ולא יהיה לה כלום.

ברוכים הבאים לאתר “קצת תרבות”

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד. שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

בעלת החלומות

אביבה רומנו (שושה גורן) המאמא של המשפחה, מכשפה מאסרית אמיתית, אמא וסבתא טוטאלית שאף פעם לא רואה את החסרונות של הילדים והנכדים שלה ותעשה הכל כדי לשמור על שלמות המשפחה גם במחיר של שקרים קטנים. במהלך העונה מגלה שהילדים שלה הם לא טלית שכולה תכלת ושעל חטאים קטנים כגדולים תמיד מתישהו משלמים. מאיר רומנו (יורם טולדנו) מיליונר בעל חברת מלונות, חולה סרטן שעומד למות ורוצה להוריש את החברה שלו באופן מסודר כדי למנוע סכסוכי ירושה.

בעלת החלומותBa’alat Hahalomot

החלום שלה להיות עורכת דין לענייני משפחה, וכדי לעשות את זה היא צריכה לעבור פסיכומטרי שיא כדי לקבל מלגה לבינתחומי, או להרוויח מלא כסף כדי ללמוד שם. במהלך העונה התאהבות אסורה ולא צפויה תהפוך את עולמה ותציב בפניה אויבים ומכשולים שיאיימו לסכן את העתיד שהיא עובדת בשבילו כל כך קשה. הבכור לירן זלמנוביץ (אימרי ביטון) הבן זוג של נור, הוא כל עולמה והיא כל עולמו.

לקראת מותו חולם חלום שמעיר בו תקווה לגלות מה עלה בגורלה של בתו שנעלמה במדבר כשהייתה בת חמש. החלום שלו פותח תיבת פנדורה ומאיר במרוץ להספיק לתקן את חטאי העבר לפני שהוא מת. מלכית ברוך (מורן ארביב) אמא של ליאור ושירלי, אם הבית באחוזת רומנו. אישה צבעונית, מאמינה, לא משכילה אבל בעלת חכמת חיים וניסיון שמאפשרים לה לעזור אפילו לנירה ולשני.

בעלת החלומות – ביקורות מקצועיות / כתבות

בחור של ניגודים – לא עושה סמים אבל מוכר אותם, לא שותה או מעשן אבל נהנה מהחיים– גברים נשים הכל הולך וכמה שיותר, יותר טוב. ליאור אוהב להנות מכל העולמות, אבל לא אוהב להתחייב, לא מודה בזה אבל בתוך תוכו מפחד להיפגע ויחסים מבחינתו זה משהו שיפתח לו את הלב והוא לא מעונין בזה כרגע.

כשמגיעה לאבי הזדמנות לנקום באח שלו הוא שולח את נור להתחזות לפותרת חלומות כדי להונות את אח שלו ולגרום לו להוריש לו את חברת המלונות. שני ורבורג (אליאנה תדהר) הבת הבכורה של נירה שמיועדת לרשת את חברת המלונות של מאיר. אוהבת את יהודה אח שלה הצעיר אהבה ללא תנאי ותעשה הכל כדי שהוא לא יגלה סוד נוראי מהעבר שלהם ויעזוב אותה. כשאח שלה מתאהב בפותרת חלומות זה מאיים על הקשר שלהם והיא עושה הכל כדי להפריד בינהם.

במהלך העונה כפיר מתבגר ומתפכח ביחס לאבי וביחס לאמת בנוגע לעבר שלו והוא מוצא את עצמו במרכזו של משולש אהבה ויגיע למצב שממחזר חסר ניסיון הוא מבוקש על ידי שתי בנות שמוקסמות מהתמימות שלו. אתר קצת תרבות הוא מגזין הבידור והתרבות המקיף בישראל ודואג לשמור על מידע אמין ומהימן. אנו נדאג תמיד להפנות את גולשינו לאתרים רשמיים ומהימנים ונמנעים מכל וכל מאתרי ספסרות או אתרים לא רשמיים הקשורים למכירת כרטיסים.

אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר המצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג. אבי רומנו (חנן סביון) האח הצעיר של מאיר שהסתכסך איתו לפני שנים ועזב את המשפחה. חי במתחם חושות בסיני עם צעירים אבודים שרואים בו אבא.

בעלת החלומות (

אוהבת את מאיר אבל מפחדת מהיום שהוא ילך ולכן רוצה להבטיח את העתיד שלה ושל הילדים שלה ותעשה הכל כדי שהחברה של מאיר תעבור לידיים שלהם ולא של המשפחה שלו. נור (אודיה רש) היא פיית מדבר שנשלחת על ידי אבי להונות את מאיר כשהיא מתחזה לפותרת חלומות, לתדהמתה היא באמת יודעת לפתור חלומות והיכולת הזאת קושרת אותה ליהודה שמתאהב בה. היכולת שלה גם מאיימת על לירן בן הזוג שלה וכשהיא מתאהבת ביהודה היא מתחילה לגלות דברים על העבר שלה. נעמי רומנו וולפסון (יעל בר זוהר) האחות הצעירה של מאיר ואבי, חוזרת בתשובה נשואה עם שני ילדים בוגרים.

צוות השחקנים והדמויות[עריכת קוד מקור עריכה]

אמא טוטאלית שאוהבת את הילדים שלה ותעשה בשבילם הכל, ולצד זאת תקועה בעולם הקודם בעוד שהילדים שלה שועטים קדימה לעולם טכנולוגי, מודרני, ליברלי ומגוון שהיא לא מכירה. גל רומנו (עומר נודלמן) הבת הביולוגית היחידה המשותפת של מאיר ונירה, מתבגרת למשפחה אמידה מוכת טרגדיה שהיא לא הייתה חלק ממנה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן