צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש 4 לצפייה ישירה סדרות

ריקוד האש 4 לצפייה ישירה סדרות

המשפחה הזו היא חרדית, מה שהופך אותה לעוד יותר חריגה. ריקוד האש סדרה לצפייה מבית YES מה צפוי לעלות בסדרה השנה? פרשת קצב בשורה של אירועים המעלים נושאים רבים, כמו מקומם של החרדים בחברה הישראלית. יהודה לוי יגלם דמות חרדית וזה עשוי לעורר קצת דיאלוג על אופן הצגת החרדים.

הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה ופייגי תובעת את קיום ההבטחה. מערכת יחסים מורכבת ועמוקה נוצרת בין החסידה הצעירה לנתן, בן ה-35 שנשוי ואב לנער בן 18. פייגי גדלה עם אם חד הורית פגועת נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.

ריקוד האש 2022 פרק 4 לצפייה ישירה

הוא מבוסס על ספרה של ליהי בשם זרות שיצא ב-2014 בהוצאת הקיבוץ המאוחד. בשנת 2017 היה ליהודה תפקיד חוזר כשוטר בסדרת הטלוויזיה המצליחה ‘פאודה’.

במרכז הסדרה המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה, נמצאת פייגי בת ה-18 (מיה עברין). ברגע אחד נואש היא נעזרת בנתן (יהודה לוי) בנו הבכור של אדמו”ר הקהילה, כבן 35, נשוי ואב לשלום.

רוקדים עם כוכבים 2023 עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה

משפחתו הייתה ציונית והוא גדל בסביבה יהודית. אביו של יהודה היה מורה והוא החל לשחק כשהיה רק בן שלוש כדי לעזור לאביו בעבודתו. מפיקי טלוויזיה ישראלים אינם חדשים במשחק הזה של עיבוד ויצירת סדרות, אך לרוב אינם מזוהים עם תוכניות דת.

  • ברגע אחד נואש היא נעזרת בנתן (יהודה לוי) בנו הבכור של אדמו”ר הקהילה, כבן 35, נשוי ואב לשלום.
  • הרב נתן הבטיח לא לחזור לעיסוקו כשהתחתן, אבל ההבטחה שלו מופרת כשהוא פוגש את פייגי (מיה עיברין) בת ה-17 ברגע אחד נואש שלה כשהוא אינו מצליח לעמוד מנגד.
  • ריקוד האש עם יהודה לוי כנראה הולכת להיות אחת הסדרות החזקות לשנת 2022, ימים יעידו ויגידו אנחנו בכל אופן מצפים בכיליון עיניים לצפות בסדרה.
  • הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה ופייגי תובעת את קיום ההבטחה.
  • הוא מבוסס על ספרה של ליהי בשם זרות שיצא ב-2014 בהוצאת הקיבוץ המאוחד.
  • המשפחה הזו היא חרדית, מה שהופך אותה לעוד יותר חריגה.

מסיבה זו, חברות הפקה תמיד מחפשות דרכים לוודא שהיצירה שלהן תהיה מוצלחת. בערוץ השידור הציבורי הישראלי מתכננים לשדר סדרה חדשה בשם “משפחה חרדית” שתתרכז סביב חיי הדמויות. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים עם תארים בתיאטרון וסוציולוגיה, אבל לאחר שהשתתף בקבוצת תיאטרון בשם “צוותא להקת תיאטרון” כשהיה בן 19, הבין יהודה שזה מה שהוא רוצה לעשות בשבילו. התוכנית החרדית הראשונה אי פעם בטלוויזיה הישראלית נקראת “זרות”.

ריקוד האש מידע לפני צפייה ישירה בפרקים המלאים

ריקוד האש עם יהודה לוי כנראה הולכת להיות אחת הסדרות החזקות לשנת 2022, ימים יעידו ויגידו אנחנו בכל אופן מצפים בכיליון עיניים לצפות בסדרה. זו הפעם הראשונה שהוא משחק חרדי בתוכנית טלוויזיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן