צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש פרק 3

ריקוד האש פרק 3

צפו בווידאו לקראת שידור ריקוד האש פרק 7 לצפייה ישירה הצצה לסדרה. על אף החמקמקות, ואולי בגללה, יש ב”ריקוד האש” משהו ממגנט תמיד.

  • מערכת יחסים מורכבת ועמוקה נוצרת בין החסידה הצעירה לנתן, בן ה-35 שנשוי ואב לנער בן 18.
  • סדרה מרתקת מאת הבמאית המוערכת רמה בורשטיין, המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה ובמרכזה פייגי (מיה עברין) בת ה-18, שחייה משתנים בעקבות מפגש מקרי עם נתן (יהודה לוי), בנו של אדמו”ר הקהילה שנחשד באהבה אסורה.
  • שפותעבריתהפקהמפיקאדר שפרןחברת הפקהקומא סטודיוזשידוררשת שידוריסקישורים חיצונייםדף התוכנית ב-IMDb ריקוד האש היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגה דרמה שכתבה רמה בורשטין.
  • במדור זה תוכלו למצוא את כל מה שחדש על המסך הביתי מתוצרת כחול-לבן.
  • ולא רק פניהן – כשנתן מבקש מפייגי להציג את ידיה, אף הן תופסות את כל המסגרת, מביעות את השקר שאך זה סיפרה.

הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה ופייגי תובעת את קיום ההבטחה. סדרת דרמה מלאת קסם שמתרחשת בקהילה חרדית מיוחדת במינה בטבריה. כאשר אני צופה בסדרה ריקוד האש פרקים מלאים לצפייה ישירה. סדרה מרתקת מאת הבמאית המוערכת רמה בורשטיין, המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה ובמרכזה פייגי (מיה עברין) בת ה-18, שחייה משתנים בעקבות מפגש מקרי עם נתן (יהודה לוי), בנו של אדמו”ר הקהילה שנחשד באהבה אסורה.

ריקוד האש פרק 7 לצפייה ישירה

בעידן זה של סטרימינג דיגיטלי, יש שפע של תוכן זמין בהישג ידך. מסדרות בולמוסיות ששומרות אותך על קצה הכיסא שלך ועד סרטים שוברי קופות שמעבירים אותך לעולמות שונים, האפשרויות הן עצומות. ולחובבי ספורט, תוכלו לתפוס משחקים בשידור חי, טורנירים ואקשן שואב אדרנלין מענפי ספורט שונים. אני מרשה לשתף אתכם בשיחה שהייתה לי פעם עם אישה חרדית, חסידת אחת הקהילות בעיר פתח תקוה.

שוב ושוב הקהל הישראלי מתאהב בתכנים המדברים בשפה שלו, ולא פלא שסדרות טלויזיה ישראליות מצליחות לגעת, לרגש, למתוח, להלהיב ולעורר את הקהל המקומי. במדור זה תוכלו למצוא את כל מה שחדש על המסך הביתי מתוצרת כחול-לבן.

אינפיניטי פרק 5 לצפייה ישירה

הצטרפו לערוץ הטלגרם כדי להתעדכן מתי הפרק עולה (לחץ עלי). בנו הבכור של אדמו”ר קהילה חסידית בטבריה (יהודה לוי), נתן, מבטיח ללמד צעירה בת 18 מהקהילה לרצות את החיים ולא להיות בודדה. האדמו”ר מפאיירסלוב (קהילה חסידית בדיונית בצפון הארץ) הולך לעולמו, ובנו הבכור, נתן (יהודה לוי), אמור לרשת את מקומו, אלא שהוא מתקשה לקבל הכרה בכך משום שבעבר נהג להיות “רב של נשים”. על אף שהבטיח לא לעסוק בתחום עוד, הוא פוגש בפייגי (מיה עברין), נערה בת 17, שמשנה את חייו., פייגי מנסה להתאבד בביתו של הרב, והוא מציל אותה.

עבדנו יחד על פרויקט ועם הזמן שוחחנו על החיים האישיים. היא ספרה לי על חיי המשפחה שלה, על מסיבות ראש חודש המרגשות לנשות הקהילה ואני ספרתי לה כישלון נישואי.

האח הגדול 2023 עונה 13 פרק 7 לצפייה ישירה

“ריקוד האש” נדמית לפעמים כמו מדרש אגדה או סיפור חסידי, כזה שמחבר את הרוח אל הקרקע ומרתק אותה אליו, כמו בלון קשור שאם מישהו יגזור לו את החוט הוא יטוס לשמיים. האם אישה חרדית מחייכת בחלום וחולמת על אהבה אמתית, כמו זו שהיא רואה, לכאורה, בהבזקים מחוץ לחומות הקהילה.

ריקוד האש פרקים מלאים

אחרי המפגש ביניהם יחזור נתן לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להקשיב ולכוון את ליבן של נשים. פייגי גדלה עם אם חד-הורית פגועת-נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו. הרב נתן הבטיח לא לחזור לעיסוקו כשהתחתן, אבל ההבטחה שלו מופרת כשהוא פוגש את פייגי (מיה עיברין) בת ה-17 ברגע אחד נואש שלה כשהוא אינו מצליח לעמוד מנגד.

ריקוד האש פרק 1 לצפייה ישירה

מערכת יחסים מורכבת ועמוקה נוצרת בין החסידה הצעירה לנתן, בן ה-35 שנשוי ואב לנער בן 18. פייגי גדלה עם אם חד הורית פגועת נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים. ריקוד האש פרק 3 היא סדרת דרמה מלאת קסם שמתרחשת בקהילה חרדית מיוחדת במינה בטבריה. במרכז הסדרה נתן (יהודה לוי) הבן הבכור של האדמו”ר שהלך לעולמו, ואמור לרשת את תפקידו, נהג להיות “רב של נשים” מה שמעיב על קבלתו ע”י הקהילה וגורם למאבק מול אח הצעיר (עידו ברטל).

ריקוד האש פרק 7 צפייה בווידאו היום כבר לא מתים מאהבה אמתית

החשיפה המסקרנת לא תיעצר בבני הזוג לוי ושדה, ובסדרה ישתתפו גם ילדיהם של אילנית לוי והזמר אייל גולן, ליאם ואלין. התוכנית, שתופק על ידי סוכנות הייצוג והתוכן ADD, צפויה לעלות לשידור בשנה הקרובה. בשלב הראשון ייעדר מהם ליאם גולן, שנמצא יחד עם שדה ועם אביו בצילומי הדוקו-ריאליטי הוותיק “גולסטאר” שמתקיימים במרוקו. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .

ריקוד האש פרק 9 לצפייה ישירה

לפעמים לאורכה נדמה שהיא מתנהלת בסצנות לא תמיד מנומקות, דיאלוגים לא פעם חידתיים, וניואנסים שמרכיבים משהו החומק מהאצבע כמו כספית. זה משהו שבכללותו עשוי להטריד ולהעיק, אבל במקביל יופיו מובע בקביעות מבעד לחרכים. אפילו בסצנות שעשויות לקומם, כמו הפגישה של זוג קרוע עם הרב נתן באחד הפרקים העתידיים, יש כל כך הרבה ליריות וכוח. במובן הזה, ייתכן שהדמות שהכי מייצגת את “ריקוד האש”, לפחות בארבעת הפרקים הראשונים שנשלחו לביקורת (מתוך שמונה), היא אחותו של נתן, ליבי (נועם פרוסט).

ריקוד האש פרק 8

אחרי שנחשד באהבה אסורה עם אחת החסידות, הוא חדל להיפגש עם נשים ביחידות ובעצם איבד את הזכות לרשת את האדמו”רות אחרי מות אביו. יהודה לוי זכה על תפקידו בסדרה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל סירייס מאניה. הועלו טענות כי רמה בורשטיין שמקורבת לרב אליעזר ברלנד כתבה את התסריט במתוה ההגנה המשפטית והציבורית לאישומים נגדו.

פייגי גדלה עם אם חד-הורית פגועת-נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים. ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו.

ריקוד האש פרק 6 לצפייה ישירה

כל הסצנות המשותפות של עיברין וקולר, כשרק שתיהן לבדן, רבות-עוצמה. הצילום היפה של שי גולדמן (“ביקור התזמורת”) נוטה לתקריבים, בעיקר כשמדובר בפייגי או נתן, כך שפניהן של הדמויות מכסות את המסך. ולא רק פניהן – כשנתן מבקש מפייגי להציג את ידיה, אף הן תופסות את כל המסגרת, מביעות את השקר שאך זה סיפרה.

בורשטין הביאה את המיומנויות הקולנועיות שרכשה עוד לפני שחזרה בתשובה אל “למלא את החלל” ב-2012, שזכה בחמישה פרסי אופיר, בכללם לסרט ולבימוי הטובים ביותר, ואף היה לסרט הישראלי הקופתי ביותר באותה שנה. אביה הלך לעולמו זה מכבר, אמה סובלת מבעיות נפשיות (נועה קולר) וגם פייגי עצמה סובלת מנטיות אובדניות, ובאופן כללי מניתוק מה מסביבתה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן