צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש פרק 3 יס

ריקוד האש פרק 3 יס

הוא מבוסס על ספרה של ליהי בשם זרות שיצא ב-2014 בהוצאת הקיבוץ המאוחד. הוא גם כיכב בתור מיכאל בן גוריון בסרט “מבצע גמר” משנת 2018. בשנת 2017 היה ליהודה תפקיד חוזר כשוטר בסדרת הטלוויזיה המצליחה ‘פאודה’.

זה לא פשוט אבל הסדרה החדשה עושה זאת בצורה מעוררת כבוד. קבלו את  ריקוד האש פרק 3 צפו בווידאו yes סדרות מומלצות צפייה ישירה פרקים מלאים. ריקוד האשש בה יהודה לוי יגלם את תפקיד הרב (נתן) חרדי . התוכנית נמכרת כדרמה על משפחה אורתודוקסית, אבל המשפחה הזו היא לא סתם משפחה אורתודוקסית.

yes REAL

יהודה לוי נולד בעיר חיפה בישראל ב-18 במרץ 1956. משפחתו הייתה ציונית והוא גדל בסביבה יהודית. אביו של יהודה היה מורה והוא החל לשחק כשהיה רק בן שלוש כדי לעזור לאביו בעבודתו.

  • יהודה לוי נולד בעיר חיפה בישראל ב-18 במרץ 1956.
  • הסיבה לכך היא שתוכניות אלו בדרך כלל אינן מושכות את ההמונים בטלוויזיה, אלא מעדיפות קהל נישתי יותר שיש להן בשירותי DVD או VOD בלבד.
  • בעולם החרדי קיימים מגוון זרמים ודעות, אחדות העם היא היהדות האמיתית, אותנו מעניין איך השחקן לוי יביא את העניין לידי ביטוי בסדרה החדשה.
  • מה בדיוק יביאו איתם הפתיחות והשינויים ?
  • מפיקי טלוויזיה ישראלים אינם חדשים במשחק הזה של עיבוד ויצירת סדרות, אך לרוב אינם מזוהים עם תוכניות דת.
  • בשנת 2017 היה ליהודה תפקיד חוזר כשוטר בסדרת הטלוויזיה המצליחה ‘פאודה’.

אבל הם מוכנים לקבל אותם מתוך סקרנות ולא תמיד בנפש חפצה. הוא שיחק במגוון תפקידים בבמה, בטלוויזיה ובקולנוע. הופעתו האחרונה הייתה בסרט “אנשי קסם”.

סדרות מקור ישראליות yes

אחרי המפגש ביניהם יחזור נתן לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להקשיב ולכוון את ליבן של נשים. פייגי גדלה עם אם חד-הורית פגועת-נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו. סדרה מרתקת מאת הבמאית המוערכת רמה בורשטיין, המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה ובמרכזה פייגי (מיה עברין) בת ה-18, שחייה משתנים בעקבות מפגש מקרי עם נתן (יהודה לוי), בנו של אדמו”ר הקהילה שנחשד באהבה אסורה. לא מעט סדרות מנסות לפצח את החברה החרדית בישראל ולהציג אותה בכלים של הצופה החילוני.

מסביבו כולם לוחצים על נתן להכריע מי יהיה האדמו”ר הבא של הקהילה. התפקיד החשוב ביותר בקהילה חסידית מאז ומעולם. זו הפעם הראשונה שהוא משחק חרדי בתוכנית טלוויזיה. לוי החל את הקריירה שלו כדוגמן ומאז הופיע בפרסומות עד שהחליט להתחיל לשחק במשרה מלאה.אלף יהודה לוי, שחקן שידוע בעיקר בזכות תפקידו של “מישל המפקד” בסרט “ירושלים 3000” יגלם גם אדם חרדי בתיאטרון. ריקוד האש סדרה לצפייה מבית YES מה צפוי לעלות בסדרה השנה?

מומלצי סדרות אקשן

לחלקם קורץ מה שיש בחוץ והם פתוחים לשינוי. מה בדיוק יביאו איתם הפתיחות והשינויים ?

סדרות – כל הסדרות הכי חמות – yes.co.il

היוצרת המוערכת רמה בורשטיין-שי, המביאה לראשונה לטלוויזיה את הקסם הקולנועי שלה, בדרמה חדשה ומהפנטת. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים עם תארים בתיאטרון וסוציולוגיה, אבל לאחר שהשתתף בקבוצת תיאטרון בשם “צוותא להקת תיאטרון” כשהיה בן 19, הבין יהודה שזה מה שהוא רוצה לעשות בשבילו. בעולם החרדי קיימים מגוון זרמים ודעות, אחדות העם היא היהדות האמיתית, אותנו מעניין איך השחקן לוי יביא את העניין לידי ביטוי בסדרה החדשה. התוכנית החרדית הראשונה אי פעם בטלוויזיה הישראלית נקראת “זרות”.

קצת על יהודה לוי

מפיקי טלוויזיה ישראלים אינם חדשים במשחק הזה של עיבוד ויצירת סדרות, אך לרוב אינם מזוהים עם תוכניות דת. הסיבה לכך היא שתוכניות אלו בדרך כלל אינן מושכות את ההמונים בטלוויזיה, אלא מעדיפות קהל נישתי יותר שיש להן בשירותי DVD או VOD בלבד. האמת אין לאף אחת מושג אך הפקת סדרות אינה חדשה בטלוויזיה הישראלית. הרבה סדרות נוצרו בעבר, כאשר חלקן הצליחו בעוד אחרות נכשלו.

הכי חדשים ב- yes דוקו

אבל פייגי עושה לא מעט דברים כדי לפתור את הבעיה ונעזרת ברב נתן. לא פשוט להיות מנהיג בטח שלא כזה שאמור להנהיג קהילה חרדית חסידית במציאות של המאה ה-21. העולם שמסביב לחומות החברתיות סוגר על הקהילה. חלקם פוחדים ושואפים לשמר את החברה והסדר הישן.

ריקוד האש עם יהודה לוי סדרה מעולה

המשפחה הזו היא חרדית, מה שהופך אותה לעוד יותר חריגה. בעוד עולמה של פייגי מתערער וסוער, אצל הרב נתן קיים אירוע אחר.

ריקוד האש פרק 10 לצפייה ישירה

הוא יגלם את תפקידו של יהודי חרדי בתוכנית החדשה אלף, שתעלה ביום שישי בערב בערוץ 2. הסדרה זוכת פרס השחקן הראשי הטוב ביותר בפסטיבל Series Mania ליהודה לוי. גיטי שובתת רעב עד שבעלה יצחק ייתן לה גט.

פעולה לא פשוטה בחברה החסידית. היא יכולה להעיב על מעמד המשפחה, בעולם הזה, התרחקות משידוך הולם זו רק ההתחלה.

פרשת קצב בשורה של אירועים המעלים נושאים רבים, כמו מקומם של החרדים בחברה הישראלית. יהודה לוי יגלם דמות חרדית וזה עשוי לעורר קצת דיאלוג על אופן הצגת החרדים. הוא ידוע בתפקידיו בתכניות טלוויזיה ובסרטים רבים כמו “המומיה”, “מספר המזל” ו”מינכן”. ריקוד האש עם יהודה לוי כנראה הולכת להיות אחת הסדרות החזקות לשנת 2022, ימים יעידו ויגידו אנחנו בכל אופן מצפים בכיליון עיניים לצפות בסדרה.

ריקוד האש פרק 7 לצפייה ישירה

אדמו”ר של קהילה חסידית בצפון הארץ הולך לעולמו, ובנו הבכור, נתן (יהודה לוי), אמור לרשת את מקומו, אלא שהוא מתקשה לקבל הכרה בכך משום שבעבר נהג להיות “רב של נשים”. על אף שהבטיח לא לעסוק בתחום עוד, הוא פוגש בפייגי (מיה עברין), נערה בת 17 שמשנה את חייו. שרוליק אחיו הצעיר (עדו ברטל) ראוי יותר.

מסיבה זו, חברות הפקה תמיד מחפשות דרכים לוודא שהיצירה שלהן תהיה מוצלחת. בערוץ השידור הציבורי הישראלי מתכננים לשדר סדרה חדשה בשם “משפחה חרדית” שתתרכז סביב חיי הדמויות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן