צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש פרק 3 טלגרם

ריקוד האש פרק 3 טלגרם

מסביבו כולם לוחצים על נתן להכריע מי יהיה האדמו”ר הבא של הקהילה. התפקיד החשוב ביותר בקהילה חסידית מאז ומעולם. גיטי שובתת רעב עד שבעלה יצחק ייתן לה גט. פעולה לא פשוטה בחברה החסידית. היא יכולה להעיב על מעמד המשפחה, בעולם הזה, התרחקות משידוך הולם זו רק ההתחלה.

אבל פייגי עושה לא מעט דברים כדי לפתור את הבעיה ונעזרת ברב נתן. הסדרה זוכת פרס השחקן הראשי הטוב ביותר בפסטיבל Series Mania ליהודה לוי. לא פשוט להיות מנהיג בטח שלא כזה שאמור להנהיג קהילה חרדית חסידית במציאות של המאה ה-21.

חיפוש באתר

סדרה מרתקת מאת הבמאית המוערכת רמה בורשטיין, המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה ובמרכזה פייגי (מיה עברין) בת ה-18, שחייה משתנים בעקבות מפגש מקרי עם נתן (יהודה לוי), בנו של אדמו”ר הקהילה שנחשד באהבה אסורה. במרכז הסדרה פייגי (מיה עיברין), נערה בת 18 שברגע אחד נואש נעזרת ברב נתן (יהודה לוי), בנו בכורו של אדמו”ר הקהילה, ואביו של שלום, בחור בן גילה של פייגי. בעקבות המפגש הזה החיים של שניהם משתנים. הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה, ופייגי תובעת את קיום ההבטחה. לא מעט סדרות מנסות לפצח את החברה החרדית בישראל ולהציג אותה בכלים של הצופה החילוני.

  • היא יכולה להעיב על מעמד המשפחה, בעולם הזה, התרחקות משידוך הולם זו רק ההתחלה.
  • העולם שמסביב לחומות החברתיות סוגר על הקהילה.
  • במרכז הסדרה פייגי (מיה עיברין), נערה בת 18 שברגע אחד נואש נעזרת ברב נתן (יהודה לוי), בנו בכורו של אדמו”ר הקהילה, ואביו של שלום, בחור בן גילה של פייגי. בעקבות המפגש הזה החיים של שניהם משתנים. הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה, ופייגי תובעת את קיום ההבטחה.
  • אבל פייגי עושה לא מעט דברים כדי לפתור את הבעיה ונעזרת ברב נתן.
  • אבל הם מוכנים לקבל אותם מתוך סקרנות ולא תמיד בנפש חפצה.
  • קבלו את  ריקוד האש פרק 3 צפו בווידאו yes סדרות מומלצות צפייה ישירה פרקים מלאים.

זה לא פשוט אבל הסדרה החדשה עושה זאת בצורה מעוררת כבוד. קבלו את  ריקוד האש פרק 3 צפו בווידאו yes סדרות מומלצות צפייה ישירה פרקים מלאים. בעוד עולמה של פייגי מתערער וסוער, אצל הרב נתן קיים אירוע אחר.

ריקוד האש פרק 9 לצפייה ישירה

מה בדיוק יביאו איתם הפתיחות והשינויים ? אבל הם מוכנים לקבל אותם מתוך סקרנות ולא תמיד בנפש חפצה. היוצרת המוערכת רמה בורשטיין-שי, המביאה לראשונה לטלוויזיה את הקסם הקולנועי שלה, בדרמה חדשה ומהפנטת.

שרוליק אחיו הצעיר (עדו ברטל) ראוי יותר. אחרי המפגש ביניהם יחזור נתן לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להקשיב ולכוון את ליבן של נשים. פייגי גדלה עם אם חד-הורית פגועת-נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו. אדמו”ר של קהילה חסידית בצפון הארץ הולך לעולמו, ובנו הבכור, נתן (יהודה לוי), אמור לרשת את מקומו, אלא שהוא מתקשה לקבל הכרה בכך משום שבעבר נהג להיות “רב של נשים”. על אף שהבטיח לא לעסוק בתחום עוד, הוא פוגש בפייגי (מיה עברין), נערה בת 17 שמשנה את חייו.

ריקוד האש 2022 פרק 7 לצפייה ישירה

העולם שמסביב לחומות החברתיות סוגר על הקהילה. חלקם פוחדים ושואפים לשמר את החברה והסדר הישן. לחלקם קורץ מה שיש בחוץ והם פתוחים לשינוי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן