צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש פרק סיום לצפייה ישירה

ריקוד האש פרק סיום לצפייה ישירה

התוכנית נמכרת כדרמה על משפחה אורתודוקסית, אבל המשפחה הזו היא לא סתם משפחה אורתודוקסית. המשפחה הזו היא חרדית, מה שהופך אותה לעוד יותר חריגה.

  • הוא גם כיכב בתור מיכאל בן גוריון בסרט “מבצע גמר” משנת 2018.
  • אביו של יהודה היה מורה והוא החל לשחק כשהיה רק בן שלוש כדי לעזור לאביו בעבודתו.
  • אדמו”ר של קהילה חסידית בצפון הארץ הולך לעולמו, ובנו הבכור, נתן (יהודה לוי), אמור לרשת את מקומו, אלא שהוא מתקשה לקבל הכרה בכך משום שבעבר נהג להיות “רב של נשים”. על אף שהבטיח לא לעסוק בתחום עוד, הוא פוגש בפייגי (מיה עברין), נערה בת 17 שמשנה את חייו.

לוי החל את הקריירה שלו כדוגמן ומאז הופיע בפרסומות עד שהחליט להתחיל לשחק במשרה מלאה.אלף יהודה לוי, שחקן שידוע בעיקר בזכות תפקידו של “מישל המפקד” בסרט “ירושלים 3000” יגלם גם אדם חרדי בתיאטרון. יהודה לוי נולד בעיר חיפה בישראל ב-18 במרץ 1956.

האח הגדול 2023 עונה 13 פרק 7 לצפייה ישירה

הוא סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים עם תארים בתיאטרון וסוציולוגיה, אבל לאחר שהשתתף בקבוצת תיאטרון בשם “צוותא להקת תיאטרון” כשהיה בן 19, הבין יהודה שזה מה שהוא רוצה לעשות בשבילו. בערוץ השידור הציבורי הישראלי מתכננים לשדר סדרה חדשה בשם “משפחה חרדית” שתתרכז סביב חיי הדמויות.

משפחתו הייתה ציונית והוא גדל בסביבה יהודית. אביו של יהודה היה מורה והוא החל לשחק כשהיה רק בן שלוש כדי לעזור לאביו בעבודתו.

קצת על יהודה לוי

הוא יגלם את תפקידו של יהודי חרדי בתוכנית החדשה אלף, שתעלה ביום שישי בערב בערוץ 2. הוא שיחק במגוון תפקידים בבמה, בטלוויזיה ובקולנוע.

הוא ידוע בתפקידיו בתכניות טלוויזיה ובסרטים רבים כמו “המומיה”, “מספר המזל” ו”מינכן”. זו הפעם הראשונה שהוא משחק חרדי בתוכנית טלוויזיה.

ריקוד האש פרק 5 לצפייה ישירה

ריקוד האש סדרה לצפייה מבית YES מה צפוי לעלות בסדרה השנה? פרשת קצב בשורה של אירועים המעלים נושאים רבים, כמו מקומם של החרדים בחברה הישראלית. יהודה לוי יגלם דמות חרדית וזה עשוי לעורר קצת דיאלוג על אופן הצגת החרדים. ריקוד האש עם יהודה לוי כנראה הולכת להיות אחת הסדרות החזקות לשנת 2022, ימים יעידו ויגידו אנחנו בכל אופן מצפים בכיליון עיניים לצפות בסדרה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן