צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש פרקים מלאים פרק 5

ריקוד האש פרקים מלאים פרק 5

מהתקשורת אנחנו מקבלים את ההתפתחויות הפוליטיות של הקהילה, או סיקור של לוויות המוניות. את ענייני הפנים אנחנו מפנימים מסדרות כמו “שטיסל”, “המורדת”, “שבאבניקים”, “מרחק נגיעה”, “מתיר עגונות” וכיוצא באלה. שוב ושוב הקהל הישראלי מתאהב בתכנים המדברים בשפה שלו, ולא פלא שסדרות טלויזיה ישראליות מצליחות לגעת, לרגש, למתוח, להלהיב ולעורר את הקהל המקומי.

ניתן להתקשר למוקד המכירות של הוט יס או כל חברה אחרת, לשאול על המבצעים ולרכוש מנוי. רוב הידע של חילונים על הקהילה החרדית מגיע מסדרות על חרדים. בתפיסה החילונית, זוהי קהילה סגורה ברובה שלא מעוניינת לאפשר כניסה למי שאינו שותף לאמונה ולאורח החיים שלה.

ריקוד האש פרק 7 לצפייה ישירה

אדמו”ר של קהילה חסידית בצפון הארץ הולך לעולמו, ובנו הבכור, נתן (יהודה לוי), אמור לרשת את מקומו, אלא שהוא מתקשה לקבל הכרה בכך משום שבעבר נהג להיות “רב של נשים”. על אף שהבטיח לא לעסוק בתחום עוד, הוא פוגש בפייגי (מיה עברין), נערה בת 17 שמשנה את חייו. סדרה מרתקת מאת הבמאית המוערכת רמה בורשטיין, המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה ובמרכזה פייגי (מיה עברין) בת ה-18, שחייה משתנים בעקבות מפגש מקרי עם נתן (יהודה לוי), בנו של אדמו”ר הקהילה שנחשד באהבה אסורה.

  • פייגי גדלה עם אם חד הורית פגועת נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.
  • ריקוד האש פרק 5 צפו בווידאו yes בודדה בכיכר השוק.
  • כיום ניתן לצפות באמצעות רכישת מנוי והתקנת אפליקציה, גם ללא ממיר, על בסיס שידורים באמצעות רשת האינטרנט.
  • בישראל פועלות מספר פלטפורמות לצפייה בתוכן מקורי, סדרות, סרטים ושידורי ספורט לצפייה ישירה.

בחיים של אישה חסידית זה אחד מרגעי השיא. אבל היא מסרבת להצעה, ורק הרב נתן אותו מגלם יהודה לוי יודע שהוא הסיבה לסירוב.

הכרישים עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה

מה קורה כאשר מדובר בראש הקהילה. ריקוד האש פרק 5 צפו בווידאו yes בודדה בכיכר השוק.

במדור זה תוכלו למצוא את כל מה שחדש על המסך הביתי מתוצרת כחול-לבן.

ריקוד האש פרק 2 לצפייה ישירה

לאחר פרק הפתיחה וההמשך הגיע הפרק השלישי. אם אתם מחפשים תפנית בעלילה היא נמצאת שם. פייגי אותה מגלמת מיה עיברין מקבלת הצעת שידוך.

ריקוד האש פרק 5 לצפייה ישירה

עד שלהי המאה ה-19 התגוררו יהודים בערי הקודש בארץ ישראל. לצד צפת וירושלים, הרבה לפני הקמת העיר תל אביב. אבל בעשור האחרון הפכה טבריה למרכז מושבן של כמה קהילות חסידיות. לא סתם הסדרה ריקוד האש לצפייה ישירה פרקים מלאים מתרחשת בעיר שעל שפת הכינרת.

הכרישים עונה 3 פרק ההצלחות של הכרישים לצפייה ישירה

לצד ערוצי דוקו וסרטים מלאים עם תרגום עברית מובנה. כיום ניתן לצפות באמצעות רכישת מנוי והתקנת אפליקציה, גם ללא ממיר, על בסיס שידורים באמצעות רשת האינטרנט.

ריקוד האש פרק 8 לצפייה ישירה

מערכת יחסים מורכבת ועמוקה נוצרת בין החסידה הצעירה לנתן, בן ה-35 שנשוי ואב לנער בן 18. פייגי גדלה עם אם חד הורית פגועת נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים. ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו. האם קודם ילך וילמד תורה או ראשית יישא אישה ויקים משפחה.

שרוליק אחיו הצעיר (עדו ברטל) ראוי יותר. אחרי המפגש ביניהם יחזור נתן לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להקשיב ולכוון את ליבן של נשים. פייגי גדלה עם אם חד-הורית פגועת-נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו.

דודא – סדרות לצפייה ישירה

פייגי יוצאת לפגישת שידוכים מפתיעה עם פרנקל (לייב לב לוין). כי פרנקל הוא אחד ממנהיגי ההתנגדות לרב נתן, אהובה בלב ובסתר. כאן כבר פייגי צריכה להביט במראה ולחשוב מה היא באמת יודעת על העבר של הרב?. בישראל פועלות מספר פלטפורמות לצפייה בתוכן מקורי, סדרות, סרטים ושידורי ספורט לצפייה ישירה.

לאירוע כזה יש השלכות בחברה החרדית חסידית. ואני בכוונה מחבר בין שני הזרמים האלו. במקביל, כבר בפרק 4 ריקוד האש העניינים ממשיכים להסתבך.

במאית הקולנוע המוערכת, רמה בורשטיין, יוצרת לראשונה סדרת טלוויזיה. במרכז הסדרה המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה, נמצאת פייגי בת ה-18 (מיה עברין).

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן