צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ריקוד האש להורדה

ריקוד האש להורדה

זו הפעם הראשונה שהוא משחק חרדי בתוכנית טלוויזיה. לוי החל את הקריירה שלו כדוגמן ומאז הופיע בפרסומות עד שהחליט להתחיל לשחק במשרה מלאה.אלף יהודה לוי, שחקן שידוע בעיקר בזכות תפקידו של “מישל המפקד” בסרט “ירושלים 3000” יגלם גם אדם חרדי בתיאטרון.

הסיבה לכך היא שתוכניות אלו בדרך כלל אינן מושכות את ההמונים בטלוויזיה, אלא מעדיפות קהל נישתי יותר שיש להן בשירותי DVD או VOD בלבד.

ריקוד האש עם יהודה לוי סדרה מעולה

ריקוד האש סדרה לצפייה מבית YES מה צפוי לעלות בסדרה השנה? פרשת קצב בשורה של אירועים המעלים נושאים רבים, כמו מקומם של החרדים בחברה הישראלית.

  • יהודה לוי יגלם דמות חרדית וזה עשוי לעורר קצת דיאלוג על אופן הצגת החרדים.
  • בערוץ השידור הציבורי הישראלי מתכננים לשדר סדרה חדשה בשם “משפחה חרדית” שתתרכז סביב חיי הדמויות.
  • הרב נתן הבטיח לא לחזור לעיסוקו כשהתחתן, אבל ההבטחה שלו מופרת כשהוא פוגש את פייגי (מיה עיברין) בת ה-17 ברגע אחד נואש שלה כשהוא אינו מצליח לעמוד מנגד.
  • מערכת יחסים מורכבת ועמוקה נוצרת בין החסידה הצעירה לנתן, בן ה-35 שנשוי ואב לנער בן 18.
  • משפחתו הייתה ציונית והוא גדל בסביבה יהודית.

הוא שיחק במגוון תפקידים בבמה, בטלוויזיה ובקולנוע. הוא ידוע בתפקידיו בתכניות טלוויזיה ובסרטים רבים כמו “המומיה”, “מספר המזל” ו”מינכן”.

רוקדים עם כוכבים 2023 עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה

הוא יגלם את תפקידו של יהודי חרדי בתוכנית החדשה אלף, שתעלה ביום שישי בערב בערוץ 2. בערוץ השידור הציבורי הישראלי מתכננים לשדר סדרה חדשה בשם “משפחה חרדית” שתתרכז סביב חיי הדמויות. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים עם תארים בתיאטרון וסוציולוגיה, אבל לאחר שהשתתף בקבוצת תיאטרון בשם “צוותא להקת תיאטרון” כשהיה בן 19, הבין יהודה שזה מה שהוא רוצה לעשות בשבילו. מפיקי טלוויזיה ישראלים אינם חדשים במשחק הזה של עיבוד ויצירת סדרות, אך לרוב אינם מזוהים עם תוכניות דת.

ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו. ריקוד האשש בה יהודה לוי יגלם את תפקיד הרב (נתן) חרדי . התוכנית נמכרת כדרמה על משפחה אורתודוקסית, אבל המשפחה הזו היא לא סתם משפחה אורתודוקסית. המשפחה הזו היא חרדית, מה שהופך אותה לעוד יותר חריגה.

מה יהיה בריקוד האש פרק 1 לצפייה

יהודה לוי נולד בעיר חיפה בישראל ב-18 במרץ 1956. משפחתו הייתה ציונית והוא גדל בסביבה יהודית. אביו של יהודה היה מורה והוא החל לשחק כשהיה רק בן שלוש כדי לעזור לאביו בעבודתו.

האח הגדול 2023 עונה 13 פרק 6 לצפייה ישירה

יהודה לוי יגלם דמות חרדית וזה עשוי לעורר קצת דיאלוג על אופן הצגת החרדים. ריקוד האש עם יהודה לוי כנראה הולכת להיות אחת הסדרות החזקות לשנת 2022, ימים יעידו ויגידו אנחנו בכל אופן מצפים בכיליון עיניים לצפות בסדרה.

ריקוד האש פרק 3 לצפייה ישירה

הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה ופייגי תובעת את קיום ההבטחה. מערכת יחסים מורכבת ועמוקה נוצרת בין החסידה הצעירה לנתן, בן ה-35 שנשוי ואב לנער בן 18. פייגי גדלה עם אם חד הורית פגועת נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים.

לעוף על אנה פרק 21 לצפייה ישירה

סדרת דרמה מלאת קסם שמתרחשת בקהילה חרדית מיוחדת במינה בטבריה. במרכז הסדרה נתן (יהודה לוי) הבן הבכור של האדמו”ר שהלך לעולמו, ואמור לרשת את תפקידו, נהג להיות “רב של נשים” מה שמעיב על קבלתו ע”י הקהילה וגורם למאבק מול אח הצעיר (עידו ברטל). הרב נתן הבטיח לא לחזור לעיסוקו כשהתחתן, אבל ההבטחה שלו מופרת כשהוא פוגש את פייגי (מיה עיברין) בת ה-17 ברגע אחד נואש שלה כשהוא אינו מצליח לעמוד מנגד. בעקבות המפגש הזה החיים של שניהם משתנים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן