צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » קוסם סולטאן פרק אחרון

קוסם סולטאן פרק אחרון

פילגשי הרמון האחרים, המקנאים ביופייה של אנסטסיה, מתחילים לספר סיפורי שווא לאנסטסיה, וגורמים לה להאמין שהסולטאן אוכל את לבבות הצעירות. כשאנסטסיה נלקחת מאוחר יותר לסולטאן, היא לומדת אז על זהותו האמיתית והסיבה להגעתה לארמון. קסם הייתה הוולידה סולטן החזקה בכל כוחה ועוצרת של בנה הסולטאן מוראד הרביעי במשך כמעט עשור, כאשר התסיסה הצבאית גורמת לאלה האחרונה לשלול ממנה את סמכותה ושני ההתנגשות. כששליטת המדינה מלאה בידיו, קובע מוראד את תוכניותיו להחזיר את האימפריה לימי השגשוג והכיבוש ולבדוק את השחיתות בתנועה.

בהמשך לומדת קסם את הסוד של ספייה מסנט ומגישה באופן אישי אזהרה לספיה. למחרת בבוקר כל ההרמון נבהל מעזיבתו של ספיה. ראשה, ששמה שונה למחפירוס, מוליד בן בשם אוסמן.

הסולטן

כשאביו של קוזם אנזו נחטף ונלקח כבני ערובה על ידי השומרים שלה, ספיה סוחטת את קסם כדי לספר לסולטאן על פשעו של הנדאן ומשכנע אותו לשמור אותה בטופקאפי. בהמשך מגרש אהמט את אמו לארמון העתיק (המכונה גם אסקי סראי וארמון הדמעות). עם זאת, ספיה אינה מקיימת את הבטחתה והורגת את אנזו.

לאחר מכן, עוזרת קסם לשהזאדה מוסטפא לזכות בכתר, אולם הלימה עם זאת, יחד עם בתה דילובה סולטן פונים נגדה; מגרשת אותה לארמון הישן. בינתיים, איסקנדר, שנחוסך על ידי זולפיקאר, מתאחד מחדש עם אמו והם מתכוונים לתפוס את השלטון ולנקום במדויק.

הסולטן: פרק 281

זמן לא רב אחר כך מסופר מחם ג’יראי על קסם על האמת של דרביש ועל תפקידו בהתנקשות בסולטאן מחמד השלישי. בינתיים, בגלל חלימה, נחשפת האמת של רגשותיו של הנדן ודרוויש זה לזה, מה שהופך את הנדן לפגיע.

  • למחרת בבוקר כל ההרמון נבהל מעזיבתו של ספיה.
  • בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו.
  • סוד מעורבותו של דרביש במותו של הסולטאן מחמד השלישי מתגלה לאהמט, שהורג את דרוויש עצמו.
  • אהמט, בן גם בן, בייזיד, מפילגש שלישית, גולבהאר.
  • אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם.

היא עומדת מול המורדים ונורה, אף על פי שהכדור נוחת על התעיז שלה. בהמשך, אנסטסיה מבקרת במכשף, שנותנת לה תרופה לאבעבועות של אהמט. בתמורה נאמר לאנסטסיה שהיא תלך בדרך מלאה בדם, היא תראה את כל האנשים שהיא אוהבת מתים לנגד עיניה. הכל הופך להיות תקין ושמה של אנסטסיה שונה אז לקוסם שמשמעותו “כבשים המובילות את העדר”, מה שמצביע על מנהיגותה והאינטליגנציה העתידית שלה.

הסולטן: פרק 289

סוד מעורבותו של דרביש במותו של הסולטאן מחמד השלישי מתגלה לאהמט, שהורג את דרוויש עצמו. הנדן מתאבדת במהרה מחשש שסודו הוסבר לבנה. לאחר מותה של האנדן ניתנת לביתה של ספיה להנהגת הרמון.

הסולטן: פרק 312 ואחרון!

הוא כולא את ספיה במגדל העלמה ומוריד אותה מכל כוחה. לאחר מכן, הוא מחליט כשליט להוציא להורג את אחיו על מנת להבטיח את הכתר שלו, אך מאוחר יותר חוסך את מוסטפא, ובמקום זאת מכניס אותו לצינוק. קסם, מלבד שמורשה לגדל את אוסמן בעצמה, לוקחת תחת חסותה גם את מלכי, נערה צעירה מסכנה שהיא התיידדה ונשארה חסרת אם בגלל אירועי ההפיכה.

הסולטן: פרק 301

אהמטד, יחד עם בניו ואחיו מוסטפא, מספרים את תפילת יום שישי במסגד. שוב, הילמה מנסה להתנקש באהמט על ידי הרעלתו על מנת לפנות את הדרך לנסיך שלה באמצעות פילגש. היא מצליחה ואהמט, שכבר סובל מבעיות בטן, מסופר בסופו של דבר שיש לו פחות משבועיים לחיות קסם בינתיים נהרגה הילדה, רק כדי לגלות שהיא אחותה. קסם, מחששת לגורל ילדיה לאחר מות בעלה, משכנעת את אהמט להורות על הוצאתו להורג של איסקנדר.

הסולטן: פרק 305

לאחר שקסם נלכדה והובא לארמון, סנט חתון, מתחיל להרצות את אנסטסיה על נימוסי הארמון ובאדיבות. אף כי אנסטסיה נשבעה שהיא תחזור למולדתה בכל מחיר. תוך כדי שיטוט בארמון היא מגלה מעבר מסתורי המוביל לגן סודי, שם היא פוגשת לראשונה את אהמט. עם זאת, אהמט מציג את עצמו בשם אחר ובקרוב אנסטסיה מתחילה להרגיש רגשות כלפיו.

זמן לא רב אחר כך אהמט חולה ונחשב שהוא מורעל. עם זאת, בלבול אגא מגלה שהמחלה של אהמט אינה רעל, אלא אבעבועות.

הסולטן: פרק 283

כשנודע לאהמט כי מחלתו מתקדמת, הוא מבקש להינשא כחוק לקסם לפני שהוא מת. מספר ימים לאחר מכן, אהמט נפטר בגלל כאבי בטן.

הסולטן: פרק 279

אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם. בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו.

בהבינה את טעותה, מתכננת קסם הפיכה כדי להסיט את הסולטאן מוסטפא ולהחליף אותו בבנה החורג Şehzade Osman. קסם משתמשת במצבה הנפשי החלש של מוסטפא כדי להצדיק את מעשיה. מבוהלת, קסם מחליטה לרתק את אוסמן, ובמקביל היא משיבה את ספייה על ידי שיתוף פעולה עם זולפיקאר כדי לכאורה להרוג את איסקנדר. אירוע זה גורם לספיה להתאבד; גוססת, היא מודה בתבוסתה בפני קסם ונותנת את טבעת הברקת שהיה שייך להורם סולטאן מתנה לקסם.

לפיכך, היא מצווה על מי שנאמן אמונים, לשלוח אותם ולהרוג את דילרובה והלימה, ואז לכלוא את מוסטפא שוב לאחר שצפה במצבו המופרע פסיכולוגית לא מהווה איום על שלטונה. לאחר מכן היא מתכוננת לרתק את בנה הבכור מוראד לכס המלכות העות’מאני, ובכך לרשת את תפקידו של ולהיות ולדה סולטאן. כשהוא מתחבב על הציור, היא באופן אישי מצווה להביא את הילדה לארמון טופקאפי.

ספיה מבקשת מכאסם לשכנע את אהמט לתת לה להישאר בארמון, אך קסם מסרבת באומרו שהיא הייתה צריכה לעמוד לצידו של אהמט כשהוא היה זקוק לה. חלק זה מסמל את תחילת האיבה והמתיחות בין קסם וספיה. לפני שהמערכה מסתיימת, הסולטן סוליימאן הולך לעולמו. לפני מותו הוא ממריץ את חייליו להמשיך בכיבוש.

לאחר שנודע כי פרה נפטר, ספיה נותרת שבורת לב ונודרת להוריד את אהמט מהכיסא המלכות. אהמט יוצא למערכה הצבאית שלו נגד פרס צפאוויד, בעוד שספיה מצווה על רצח אהמט; כשהיא קונה נאמנויות של הפאשאים ושל אנשי המטות. קסם נמלטת מההוצאה להורג בעזרת זולפיקאר ובבלול אגא. אהמט מגיע בתזמון מושלם לאחר ששרד את ניסיון הרצח בזכות דרביש.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן