צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
דף הבית » מאמרים » קאסי אופוריה

קאסי אופוריה

הוא בקושי מאפשר לה לראות את הסבל של המשפחה שלה, אבל לקסי מזכירה לה שגם היא איבדה את אבא שלה במובן מסוים. נכון, אבא של לקסי וקאסי עדיין בחיים, אבל הוא עזב אותן לטובת ההתמכרויות שלו, וגם לקסי מלאה בטראומות בהקשר של העדר אב, במקביל לזיכרונות שהיא ממש מנסה להיאחז בהם מהזמנים הטובים איתו. ברור לכולנו שההיילייט של הפרק, ללא שום תחרות, הוא הנאמבר ההומו-אירוטי במחזה של לקסי, אבל בין לבין היו כל כך הרבה רגעים יפים, מרגשים ובעיקר מצחיקים.

מצד אחד היא מודה שבמשך תקופה ארוכה היא ייחלה להיראות כמו קאסי, במקביל עושה צחוק מהביקורת העצמית המתבכיינת שלה, אבל אז לוקחת תפנית ומציגה את האובססיה של קאסי לאהבה כדיון מעניין ודי מרגש. על הדרך היא גם לוקחת רגע להזכיר למאדי וקאסי כמה החברות שלהן הייתה יפה לפני שהקרב על נייט נכנס לתמונה.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

אלא שאליס, למרבה הצער, בסופו של דבר התאבדה על ידי שתיית אקונומיקה, והותירה את קמיל שבורה יותר מאי פעם. קודם כל, ייתכן שראיתם אותה בעונה השנייה של סיפורה של שפחה, ששודרה לפני כשנתיים.

  • אבל לנייט יש יחסים מורכבים עם החוזק הזה שלו והאופן שבו העולם רואה אותו.
  • לקסי גם מציעה לרו הסתכלות מעט שונה על החברות שלהן, והמרחק שנפער ביניהן מאז שאבא של רו מת וההתמכרות שלה לסמים החלה.
  • סביר להניח שלקסי לא יודעת מה באמת עובר על נייט, והיא בסך הכל בחרה בקלישאת ההומו-אירוטיקה בין גברים בחדרי כושר ומלתחות כי זה מצחיק, ועוקץ את נייט יחסית בעדינות.
  • שם גילמה את דמותה של אליס, נערה בבית החולים הפסיכיאטרי אשר חלקה בעבר חדר עם קמיל (איימי אדמס) כשהייתה מאושפזת שם.
  • החלום מציג את זה בצורה מאוד ברורה, כזאת שנייט עצמו עדיין לא יודע לנסח.

הטראומה של נייט נעוצה בראש ובראשונה בחשיפה שלו לסרטוני הפורנו הביתיים והאלימים של קאל בגיל צעיר – אבל היא גם טראומה מתמשכת של הלחץ הרעיל שאביו הפעיל עליו לאורך השנים להיות “גבר”. לחץ שנובע מהמיניות המודחקת שלו ומשכפל את אותו היחס המזלזל שקאל עצמו ספג מאבא שלו ,שחשד שהוא לא בדיוק סטרייט. בשיחות הטלפון החמודות שלהם, לקסי אומרת לפזקו שהכוונות שלה טובות, אבל ברור לכולנו שזה לא לגמרי נכון, למעט במקרה של רו.

כבר לא דמות משנית

שם גילמה את דמותה של אליס, נערה בבית החולים הפסיכיאטרי אשר חלקה בעבר חדר עם קמיל (איימי אדמס) כשהייתה מאושפזת שם. למרות שבין השתיים היה פער של 10 שנים, הן פיתחו יחסי ידידות עמוקים ולמעשה קמיל ראתה באליס אחות קטנה.

סוויני גילמה שם את דמותה של עדן ספנסר, נערה צעירה בת 15 שמקבלת על עצמה את החוקים של רפובליקת גלעד בשמחה ואף מעוניינת לציית להם ברצון. עדן, כזכור, נישאה לניק, הנהג של בני הזוג ווטרפורד ואהובה של ג’ון (אליזבת’ מוס), והתבאסה לגלות שהוא לא מעוניין לשכב איתה.

סקירת סדרה[עריכת קוד מקור עריכה]

המחזה של לקסי הוא מבט נוגע ללב על החברות של לקסי ורו, ורו מגיבה בהתאם בקהל – מתרגשת, מריעה, מעריכה ואולי אפילו מפנימה קצת ממה שלקסי מנסה לומר על החברות שלהן. היא דמות המשנה האולטימטיבית בחיים שלהם – היא תמיד שם כשצריך אותה, אבל משאירה לכל שאר הסובבים אותה את אור הזרקורים.

כוכבת אופוריה מגלה: “כשאבא וסבא ראו אותו במסך הם כיבו את הטלוויזיה ויצאו מהחדר”

סוויני לומדת יזמות.[11] היא מתחרה באמנויות לחימה משולבות, והתחרתה בגראפלינג בתיכון. כאשר היה ילד, מצא סרטונים פורנוגרפיים סודיים שבהם אביו מופיע, סוד אשר החזיק לכמה שנים טובות. הסדרה עלתה לשידור ב-16 ביוני 2019.[1][2] בישראל, הסדרה משודרת ב-HOT, yes, וסלקום tv.

מחדל המזוודות בנתב”ג נחשף: זה מה שלא רוצים שתדעו

מאז היא הגיחה בתפקידים קטנים בסרטים ובסדרות (כולל גיבורים ו-90210), לפני שקיבלה את התפקיד המשמעותי הראשון שלה בסדרה של נטפליקס, הכל על הפנים!. במקביל לאופוריה, סוויני מופיעה בימים אלה גם בסרט היו זמנים בהוליווד של קוונטין טרנטינו. אבל הדמות שעוברת את המסע המעניין ביותר בפרק (עד כמה שאפשר לעבור מסע בפרק במבנה הזה) היא נייט. “אופוריה”, כפי שסאם לוינסון וזנדאיה אוהבים להזכיר בראיונות איתם ללא הרף, היא בראש ובראשונה סדרה על חמלה, ועל האופן שבו אפשר למצוא אמפתיה כלפי כל האדם, לא משנה כמה הוא מזיק לסביבה שלו.

סידני סוויני

היא גם לא גוערת ברו או מאשימה אותה על כך שהיא זנחה אותה לטובת הסמים, ואפילו לא נוטרת לה טינה על כך שהיא עושה בדיוק את מה שאבא שלה עשה. המחזה של לקסי חושף את האהבה הטהורה שלה לרו, ואפשר להניח שמכאן השתיים יחזרו להתקרב, בטח עכשיו כשיש להן חבר משותף – פזקו. ואפרופו פזקו, לקסי לא מפסיקה לחפש אותו בקהל ולהיתקל בכיסא ריק, בזמן שאנחנו רק זוכים לראות אותו מתגנדר בבית בהשקעה שמעידה על עוצמת הרגשות שפיתח כלפי לקסי. אבל לחיים יש תוכניות אחרות עבורו, ורק בשבוע הבא נגלה למה הוביל שיתוף הפעולה בין קאסטר למשטרה.

“תפסיקו, אני ואמא לא תומכות בטראמפ”: כוכבת “אופוריה” מצטדקת

אבל זה לא הסוף, היא מתאהבת באחד המאבטחים של ווטרפורד, והשניים מנסים לברוח יחד. לאחר שהם נתפסים, עדן מקבלת הזדמנות להתוודות על חטאיה ולהינצל ממוות, אך היא מסרבת ומוצאת להורג באופן אכזרי לנוכח כל הקהילה.

רשות הפטנטים עושה סדר: בינה מלאכותית לא תוכל להיחשב כ”ממציאה”

אמא סוז בקהל נותנת אנרגיה של קריס ג’נר, אית’ן מגלם את כל התפקידים כולל גרסת דראג מדהימה של סוז, לקסי הופכת לרודן פשיסטי מאחורי הקלעים ומאדי אומרת ללקסי “כולם מרגישים מטופשים”, ברגע סיילנט בוב נוסף של תובנה יפה ונכונה. אפילו קיבלנו תשובה לשאלה הוויראלית בנוגע למצלמה הנסתרת בחדר הארונות של סמנתה.

וההתחזות הזאת מתחילה בבית – נייט מאמץ לעצמו פרסונה אגרסיבית כדי להצליח להתחרות עם האב הדומיננטי שלו, אבל למעשה הסיוט הכי גדול של נייט הוא להפוך לקאל עצמו. את קאסי, שהופכת להאלי במחזה, לקסי מציגה בצורה דואלית שמתאימה לגמרי ליחסי אהבה-קנאה שיש בין האחיות.

סצנות עירום של כוכבת “אופוריה” נשלחו למשפחתה: “זה מגעיל”

הוא מדמיין את קאסי באופן דומה לגברים והנשים הצעירות שהוא ראה בסרטונים של קאל, בוכה וחסרת אונים, ואז שם את עצמו בתפקיד קאסי, כשהוא שוכב על הבטן וקאל רוכן מעליו. המהלך התודעתי פה הוא מורכב, וכמובן שגם ג’ולס ומאדי משתרבבות להן לתוך החלום. סביר להניח שלקסי לא יודעת מה באמת עובר על נייט, והיא בסך הכל בחרה בקלישאת ההומו-אירוטיקה בין גברים בחדרי כושר ומלתחות כי זה מצחיק, ועוקץ את נייט יחסית בעדינות.

סוויני החלה את קריירת המשחק שלה בגיל 11, כאשר עברה בהצלחה אודישן לסרט אינדי בוושינגטון. לאחר מכן עברה להוליווד, אבל לא לפני שהכינה מצגת פאוורפוינט מפורטת להוריה המסבירה את כל הסיבות שבגללן כדאי לעשות זאת.

הוא אלים בצורה קיצונית, פיזית וגם רגשית, הוא יודע בדיוק איך לנצל חולשות של אחרים (ובעיקר אחרות) לטובתו, ואם מתעמתים איתו הוא תמיד יכול פשוט להאשים את אבא שלו ולהתנער מאחריות על המפלצת שהוא הפך להיות. אבל גם אם לא צפיתם בסיפורה של שפחה, ייתכן וסוויני לכדה את תשומת לבכם בחפצים חדים, המיני-סדרה של HBO ששודרה בקיץ שעבר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן