צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » צפיה ישירה בחינם

צפיה ישירה בחינם

ערוץ 66 הוא ערוץ הקבלה מבית אתר קבלה לעם. הערוץ משדר בעיקר תכנים הקשורים לעולם הקבלה.

  • הערוץ מציג בעיקר תכנים של מוזיקה, שירים חדשים, קליפים ועוד.
  • הערוץ מציג בעיקר תכנים של מוצרי צריכה לקהל הצרכנים הצופה בבתים.
  • הערוץ מציג תכני אקטואליה וחדשות, תכניות בידור ופנאי ועוד מידע בשפה רוסית.
  • כאן, בעמוד זה אתם יכולים לראות את מה שאתם רוצים ללא תשלום.
  • כאן חינוכית הוא ערוץ טלויזיה מבית תאגיד השידור הישראלי.
  • ניתן לצפות בחדשות ואקטואליה, מבזקים, תוכניות בידור ופנאי ועוד.
  • ערוץ 9 הוא ערוץ טלויזיה מסחרי ישראלי בשפה הרוסית.

קשת 12 הוא ערוץ טלויזיה מסחרי של הזכיינית קשת, המחליף את ערוץ 22 (ערוץ 2) שהיה בעבר בשיתוף עם הזכיינית רשת 13. ניתן לצפות בתוכניות הטלוויזיה של קשת, מהדורת החדשות, תוכניות בוקר, בידור ופנאי ועוד. ערוץ 9 הוא ערוץ טלויזיה מסחרי ישראלי בשפה הרוסית. הערוץ מציג תכני אקטואליה וחדשות, תכניות בידור ופנאי ועוד מידע בשפה רוסית.

צפייה ישירה במגוון ערוצי טלויזיה בחינם – שידור חי

צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב. VOD הינו אתר הצפייה הישירה הגדול והמוביל ברשת.

ערוץ 9 אינו מופיע ברשימת ערוצים של עידן+ (עידן פלוס) וגם הפסיק להציג שידור חי. כיום זה ממש לא חובה לקחת את השלט ולהדליק את הטלוויזיה כדי לצפות בערוצים ישראליים מובילים.

תפקיד חיי

הערוץ מציג תכני אקטואליה וחדשות, ותכנים נוספים בשפה הערבית. כאן חינוכית הוא ערוץ טלויזיה מבית תאגיד השידור הישראלי.

רוצים גם אתם לצפות בערוצי הטלוויזיה השונים בשידור חי בחינם? כאן, בעמוד זה אתם יכולים לראות את מה שאתם רוצים ללא תשלום. גם אתם יכולים להגיע ללקוחות חדשים באמצעות פרסום כתבה בתשלום באתר חינם בחינם.

וואלה! VOD

כאן 11 הוא ערוץ של תאגיד השידור הישראלי, המחליף את ערוץ 11 (הערוץ הראשון) שהיה בעבר של רשות השידור הישראלית. ניתן לצפות בחדשות ואקטואליה, מבזקים, תוכניות בידור ופנאי ועוד.

כאן חינוכית (ערוץ

ערוץ 26 הוא ערוץ האח הגדול מבית רשת והיה בעבר מבית קשת. הערוץ מציג שידור לייב מבית האח הגדול, של התוכנית על הבית הכי מדובר בישראל.

קשת 12 (ערוץ

ניתן לצפות בתוכניות רבות של הטלוויזיה של רשת, כמו חדשות אקטואליה, תוכניות בידור, ריאליטי, דוקומנטרי ועוד. ערוץ 14 (לשעבר ערוץ 20 (ערוץ מורשת)) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי, ונחשב ערוץ מורשת ישראל. הערוץ מציג תכנים, חדשות, בידור, תרבות ועוד. הערוץ מזוהה בעיקר עם הקהל הדתי בישראל.

לצפייה ישירה.עם כתוביות בעברית.בחינם.

ערוץ הכנסת הוא ערוץ טלויזיה המנוהל על ידי חברת החדשות. הערוץ מציג תכני אקטואליה ופרשנות לגבי דיונים של הכנסת, מליאת הכנסת ועוד.

ערוץ 24 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי מבית קשת 12. הערוץ מציג בעיקר תכנים של מוזיקה, שירים חדשים, קליפים ועוד.

הערוץ מציג בעיקר תכנים של מוצרי צריכה לקהל הצרכנים הצופה בבתים. ערוץ הידברות הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי המוצג באפיק 97 בשירותי הטלוויזיה. הערוץ מציג שידורים על הידברות, אמונה, דת ועוד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן