צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
דף הבית » מאמרים » פריפריה אימפריה פרק 5

פריפריה אימפריה פרק 5

הסדרה משודרת בימים ג-ה כל ערב ביס.

אז קחו רוורס גדול עם האמירה הזו. כי כבר בפרק 1 פריפריה אימפריה לצפייה ישירה ראינו שכאן זו אופרה אחרת.

פריפריה אימפריה פרק 12 לצפייה ישירה

לאט ובאופן מדורג אנו נחשOים אליהן. מלכות הביוטי הנוצצות של הדרום ( ממתי רמלה זה דרום ? )  השיקו את סדרת הדוקו-ריאליטי החדשה שמשודרת בערוץ yes ישראלי, והן לא מסתירות כלום.

ואז הגיעה הסדרה החדשה של אורנה בן דור. רבותי וגבירותי, גולשות וגולשים יקרים קבלו את פריפריה אימפריה פרק 5 המלא לצפייה ישירה. פריפריה אימפריה זו סדרה מצחיקה ומרגשת שחוגגת את הנשיות והחיבור המופלא של נשים תוססות וחזקות מהפריפריה סביב אהבה ותשוקה אחת משותפת וגדולה לעולם הביוטי והאופנה. הסדרה מלווה את 6 הגיבורות העוצמתיות כשהן מארגנות אירוע משותף ורצות מאירוע נוצץ אחר למשנהו, כולל חגיגות משפחתיות בומבסטיות וגרנדיוזיות והשקות אופנה מרגשות וייחודיות.

פריפריה אימפריה פרק 8

את הקשיים, את ההתמודדות ובעיקר את הכישרון הבלתי נדלה. זה לא שמחר בבוקר הן יהיו מועמדות לפרס בסגנון brand award עולמי. הסדרה זכתה עם עלייתה לביקורות אוהדות מאוד שאומרות שהיא אולי לא מנפצת את כל הסטיגמות שיש על הפריפריה אבל היא חיננית, אמתית ומראה שהפריפריה לא פחות שווה ומצליחה מהמרכז. היא כבר הוכרזה כה-“מעושרות” הבאה.

  • לאט ובאופן מדורג אנו נחשOים אליהן.
  • הסדרה משודרת בימים ג-ה כל ערב ביס.
  • פריפריה אימפריה זו סדרה מצחיקה ומרגשת שחוגגת את הנשיות והחיבור המופלא של נשים תוססות וחזקות מהפריפריה סביב אהבה ותשוקה אחת משותפת וגדולה לעולם הביוטי והאופנה.
  • כל אחת מהנשים המוצגות בסדרה היא אימפריה בתחום העיסוק שלה, כולן יוזמות עסקים מכובדים ומשגשגים בעלות סטייל ייחודי, וכולן מנהלות חיי חברה ענפים, מפוארים ומעוררי קנאה עם משפחות חמות ואוהבות.
  • כל ששת המשתתפות בדוקו נולדו וגדלו בפריפריה, שעד היום הן מרגישות גאווה במקום שנולדו אליו ומתפקדות כשגרירות גאות ונאמנות לערים השונות- אשדוד, רמבלה, מושב מצליח ואשקלון.

אחד הדברים היפים בסדרה היא שאין לך, כצופה, צורך להתאמץ על מנת להבין את התופעה. כל מה שצריך הוא מנוי של yes, כורסא נוחה לצפייה במסך, כיבוד קל על השולחן ואת היתר הן עושות בגדול – נשות פריפריה אימפריה. לא רחוקות, נגישות, לא עטופות בצלופן.

פריפריה אימפריה פרק 14 לצפייה ישירה

דוקו-ריאליטי חדש ונוצץ שחושף את הנשים העוצמתיות מאחורי עולם הביוטי, מחוץ לתל אביב. הסדרה עוקבת אחר שש נשים דעתניות וחריפות וגם דמויות ססגוניות, מהפנטות ונוטפות גלאם, משלבות כוחות כדי להרים אירוע אופנה מחוץ לתל אביב.פרקים חדשים בימים ג-ה. הסדרה עוקבת אחר שש נשים דעתניות וחריפות וגם דמויות ססגוניות, מהפנטות ונוטפות גלאם, משלבות כוחות כדי להרים אירוע אופנה מחוץ לתל אביב.

פרק 3

כי אם אני מבין משהו באופנה, המותגים של תל אביב הופכים לכביסה תלויה ביחס לעיצובי האופנה שמגיעים מאשקלון, רמלה ואשדוד. כי מה לסצנה של סטייל ואופנה לעיר כמו רמלה.

אינדקס סיקורים >> פריפריה אימפריה – עונה 1

יוצרת הסדרה היא אורנה בן דור שעשתה גם את “מעושרות” המצליחה. כל ששת המשתתפות בדוקו נולדו וגדלו בפריפריה, שעד היום הן מרגישות גאווה במקום שנולדו אליו ומתפקדות כשגרירות גאות ונאמנות לערים השונות- אשדוד, רמבלה, מושב מצליח ואשקלון. כל עיר היא כור היתוך שמגולל את הסיפורים הכי גדולים מהחיים של התושבים המקומיים. כל אחת מהנשים המוצגות בסדרה היא אימפריה בתחום העיסוק שלה, כולן יוזמות עסקים מכובדים ומשגשגים בעלות סטייל ייחודי, וכולן מנהלות חיי חברה ענפים, מפוארים ומעוררי קנאה עם משפחות חמות ואוהבות.

פריפריה אימפריה פרק 10

פריפריה אימפריה סדרה חדשה לצפייה סדרת הדוקו ריאליטי החדשה של יס מגיעה למסכים והפריפריה בשיגעון. התקשורת אמרה לי שאופנה עושים ויוצרים רק בתל אביב.

רגע לפני שאנו ממשיכים לעונה 2 של הפריפריה, נזכיר לכם כי עונה מספר 2 צולמה במרוקו. בקרוב בלוח שידורי yes פרקים מלאים לצפייה ישירה. תודו שלא חשבתם שזה מה שנקבל על המסך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן