צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » פסק זמן סדרות

פסק זמן סדרות

סדרות טי וי לינק שעובד (sdarot-tv-link.org) הוא אתר תוכן שמטרתו לספק מקורות וקישורים עדכניים לאתר סדרות טי וי (Sdarot TV). מוזמנים להמשיך לגלוש באתר שלנו, “סדרות טי וי לינק שעובד” ולהתעדכן בפוסטים חדשים ומרתקים בנושא אתר סדרות טי וי. מקווים שקיבלתם את כל המידע הרלוונטי על אתר פסק זמן סדרות
.

אחר התקנת התוכנה, אין יותר ויכוחים מייגעים. התוכנה עושה את פעולתה ללא התערבות ההורים. המוצא עצמו נפגע מהחלטת בית המשפט מוזמן לפנות בבקשה מתאימה לבית המשפט הפדרלי במחוז הדרומי של ניו יורק בתיק הנ”ל.

עוד בנושא אתר פסק זמן סדרות

הקצאת שעות הגלישה תעודד ואף תחייב את הילדים לתכנן את זמני ויעדי הגלישה שלהם, לבחור היכן ומתי לגלוש, ולא לגלוש “סתם” ללא מטרה ברורה. אתם מזומנים להתקינה בביתכם.

במידה ויש לכם שאלות נוספות, הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לענות או לשתף את מחשבותיכם על אתר פסק זמן סדרות
. מחפשים אתר פסק זמן סדרות
? בפוסט זה תמצאו המידע הרלוונטי בנושא ואת העדכונים החשובים. המשיכו לקרוא וקבלו את כל הפרטים והתוכן על אתר פסק זמן סדרות
.

אתר פסק זמן סדרות

תוכנת “פסק זמן” מאפשרת להקצות לכל אחד מהמשתמשים במחשב הביתי מספר שעות גלישה יומי או שבועי, וכן לקבוע עבורו שעת סיום לגלישה (על מנת שהילד לא יגלוש מאוחר בלילה…). כאשר מספר שעות הגלישה שהוקצו מסתיימות, הגישה לאינטרנט מתנתקת בצורה אוטומאטית. המטרה השנייה היא לחנך את הילדים ללקיחת אחריות ולבחירה נכונה.

  • תוכנת “פסק זמן” מאפשרת להקצות לכל אחד מהמשתמשים במחשב הביתי מספר שעות גלישה יומי או שבועי, וכן לקבוע עבורו שעת סיום לגלישה (על מנת שהילד לא יגלוש מאוחר בלילה…).
  • במידה ויש לכם שאלות נוספות, הרגישו חופשי ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לענות או לשתף את מחשבותיכם על אתר פסק זמן סדרות
    .
  • התוכנה עושה את פעולתה ללא התערבות ההורים.
  • המטרה השנייה היא לחנך את הילדים ללקיחת אחריות ולבחירה נכונה.
  • בפוסט זה תמצאו המידע הרלוונטי בנושא ואת העדכונים החשובים.

הסברים מפורטים על כל האפשרויות שבתוכנה ב”עזרה”. “פסק זמן” היא תוכנה קלה ופשוטה עבור הורים המבקשים להגביל את זמני הגלישה של ילדיהם באינטרנט. ניתן להקצות לכל אחד מהילדים בבית היקף שונה של שעות גלישה, מי הרבה ומי מעט.

כאן ב’ בשידור חי – תחנת האקטואליה והחדשות המובילה בישראל כאן

ניתן להתקינה על מספר מחשבים במקביל. הגישה לאינטרנט היא באמצעות סיסמה אישית. כאן ב עם עדכונים מהשטח, תחקירים, פרשנויות וכל מה שעל סדר היום הישראלי. להאזנה לשידור חי ולתוכניות המוקלטות של קרן נויבך, קלמן ליברמן ואחרים, היכנסו עכשיו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן