צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » פלדה אמיתית

פלדה אמיתית

בזמן שהם מדברים עם ביילי על האירועים, השניים מתנשקים וחושפים את משיכתם זה לזה. לאחר ששוכנע על ידי ביילי, צ’ארלי מארגן את אתגר זאוס שמקס רצה ומשכנע את דברה לאפשר למקס להיות עד לקרב. זאוס שולט בקרב, מפיל את אטום עם האגרוף הראשון שלו; אטום ממשיך לעלות בחזרה למרות החבטות של זאוס. ריקי, שביצע הימור של 100,000 דולר עם פין, חברו של צ’ארלי, שאטום לא יחזיק מעמד בסיבוב הראשון, מנסה לחמוק, אבל נדחק לפינה על ידי סוכני ההימורים.

צ’ארלי נואש לכסף, הוא מוכן לקבל על עצמו את משמורת בנו מקס לחופשת הקיץ, לאחר שחברתו לשעבר מתה ובעלה של אחותה דברה מוכן לשלם לו עבור החזקה זו כסף רב. מקס הוא חובב אגרוף רובוטים אלא שמאז נולד לא היה לצ’ארלי שום קשר אליו. צ’ארלי מתמקם בחדר כושר בבעלות בייטלי טאלט, בתו של מאמן האגרוף לשעבר של צ’ארלי.

Real Steel פלדה אמיתית לצפייה ישירה

זה מביא לסדרת ניצחונות, שבשיאן הוצע לצ’ארלי להילחם בליגת הרובוטים העולמית ולהעמיד את אטום מול האלופים Twin Cities. הקרב מתחיל עם אטום בהתקפה, אבל Twin Cities מנצחות בההתקפה. צ’ארלי מבחין בתקלה בכל פעם ש-Twin Cities זורק אגרוף ובאמצעות זה, צ’ארלי שולט באטום כדי לנצח בנוק-אאוט. מתמוגג מהצלחתם, מקס מאתגר את אלוף העולם הבלתי מנוצח זאוס, כשהקהל עומד לצידם.

  • העלילה מתרחשת בשנת 2020 כאשר קרבות איגרוף כבר לא מתקיימים בין בני אדם אלא באמצעות רובוטים.
  • צ’ארלי מתמקם בחדר כושר בבעלות בייטלי טאלט, בתו של מאמן האגרוף לשעבר של צ’ארלי.
  • זאוס מקבל מכה קולית, פעם אחת אפילו פוגע בקרקע ובקושי נמנע מהפסד בנוק-אאוט, אבל מנצח במשחק מכיוון שאטום לא הצליח לנצח אותו במגבלה של חמישה סיבובים.
  • פלדה אמיתית, Real Steel – ‘פלדה אמיתית’ היא מסע אקשן מהיר הממוקם בעתיד הקרוב, בזמנים שענף האגרוף הפך להיות היי-טק.

אתר Rotten Tomatoes העניק לסרט סיווג “טרי”, עם 60% ביקורות חיוביות מתוך 233 ביקורות שנבדקו. באתר שקלול הביקורות Metacritic, קיבל הסרט ציון 56 מתוך 100 על בסיס 34 ביקורות, המעיד על “ביקורות מעורבות או ממוצעות”.

סרט המשך אפשרי[עריכת קוד מקור עריכה]

צ’ארלי רוכש את הרובוט “ילד רועש” שהשתתף בליגת הרובוטים העולמית. אבל הרובוט נהרס בקרב מחתרתי נגד רובוט אחר בשם מידאס. כשצ’ארלי ומקס מנסים למצוא חלקי חילוף ממגרש גרוטאות כדי ליצור רובוט חדש, מקס מגלה את “אטום”, רובוט קטן ממדים מיושן אך שלם שנועד לעמוד בפני נזקים קשים ויכול לשקף את תנועות היריב והמטפל ולאחסן בזיכרונו בשל טכנולוגיית “פונקציית צל”. זה מרגיז את מקס, וכשצ’ארלי מנסה לשכנע אותו שעדיף לחיות בלעדיו, מקס אומר שהוא תמיד רצה שצ’ארלי יילחם בשבילו ויהיה שם כאבא.

בחור, היוצא למצוא ולמצות את הדין, לאחר שקבוצת שוטרים מושחתים אינם מסוגלים לבצע את עבודתם ולתפוס את הרוצח של אשתו. סרט תיעודי מז’אנר הפשע האמיתי, על שכן מניפולטיבי שהצליח לשבות משפחה בקסמיו ולחטוף את הבת המתבגרת – פעמיים. הסרט מספר על צעיר (ג’ימס מרסדן) אשר מבולבל בכל מה שקשור לעתידו.בהמשך הוא פוגש באדם מסתורי (גארי אולדמן) שמוביל אותו אל מסע קסום, פראי ומסתורי בכביש שאיננו קיים במפה.

פלדה אמיתית לצפייה ישירה

פלדה אמיתית, Real Steel – ‘פלדה אמיתית’ היא מסע אקשן מהיר הממוקם בעתיד הקרוב, בזמנים שענף האגרוף הפך להיות היי-טק. העלילה מתרחשת בשנת 2020 כאשר קרבות איגרוף כבר לא מתקיימים בין בני אדם אלא באמצעות רובוטים. צ’ארלי קנטון, מתאגרף לשעבר שמשתתף כמפעיל בקרבות רובוטים, מדרדר לחובות של עשרות אלפי דולרים שהפסיד בהימורים על קרבות, בקרבו האחרון הוא מאבד את הרובוט שלו “אמבוש” במאבק מול שור, השייך לריקי.

פלדה אמיתית (

לאחר הקרב, ריקי ושני עוזריו תוקפים את צ’ארלי על שחרור מוקדם יותר ושודדים ממנו וממקס את זכיותיהם, מה שגרם לצ’ארלי המובס והמדוכא להחזיר את מקס לדברה. הסרט מבוסס על סיפור קצר בשם “פלדה” מאת ריצ’רד מתיסון, שפורסם במאי 1956 במגזין הפנטזיה ומדע בדיוני ועוסק בקרבות רובוטים. הפקתו החלה ביוני 2010 והצילומים נערכו במישיגן, כשדגמי הרובוטים נבנו במיוחד עבור הסרט. שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

ביקורות[עריכת קוד מקור עריכה]

בינתיים, בזירה, אטום מנחית אגרופים מרובים אך ממשיך להיות מופל שוב ושוב. בסוף הסיבוב הרביעי, פקודות התגובה הקולית של אטום נפגעות, מה שמאלץ את צ’רלי להשתמש ב”פונקציית הצל” שלו כדי לגרום לאטום לחקות את כישורי האיגרוף שלו.

פלדה אמיתית

על אף חוסר האמון והפרש הגילאים ביניהם, בהדרכת מקס, צ’ארלי מציב את אטום מול רובוט בשם “מטרו”, עליו אטום מתגבר. באמצעות כישורי האיגרוף של צ’ארלי השניים מצליחים לתכנת את הרובוט לבצע מהלכי התקפה והגנה איכותיים. מקס מתכנת את בקרת המענה הקולי של “הילד הרועש” במעבד של “אטום” ומשכנע את צ’ארלי לעזור לו עם זיכרון מהלכי הלחימה של אטום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן