צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
דף הבית » מאמרים » פותרת החלומות שחקנים

פותרת החלומות שחקנים

אנו מציעים  שירות לקוחות בו נשמח לסייע לכם למצוא את אירועי התרבות הטובים והמומלצים ביותר בישראל ולהפנות אתכם למקומות המוסמכים כדי לקבל את המידע המקיף והאמין ביותר. ליאור ברוך (בר ברימר) האח התאום של שירלי, בן של מלכית. בחור של ניגודים – לא עושה סמים אבל מוכר אותם, לא שותה או מעשן אבל נהנה מהחיים– גברים נשים הכל הולך וכמה שיותר, יותר טוב. ליאור אוהב להנות מכל העולמות, אבל לא אוהב להתחייב, לא מודה בזה אבל בתוך תוכו מפחד להיפגע ויחסים מבחינתו זה משהו שיפתח לו את הלב והוא לא מעונין בזה כרגע.

טלנובלה ישראלית רומנטית.נור, צעירה חסרת כל וחסרת משפחה, נשלחת להתחזות לפותרת חלומות על מנת להונות איש עסקים אמיד בעל אימפריית מלונות יוקרה, שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו. לאחר שהיא נפגשת עם יורש החברה, יהודה ורבורג, ניצת ביניהם רומן ונור מגלה בעזרתו שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות. אך יכולת זו מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר המצית מלחמת אחים שמאיימת על עתיד האימפריה, המשפחה וחייהם של הזוג.

אופיר חיים: “גם אם נישאר ב-9 שחקנים, נעשה הכול בשביל המדליה”

אבי רומנו (חנן סביון) האח הצעיר של מאיר שהסתכסך איתו לפני שנים ועזב את המשפחה. חי במתחם חושות בסיני עם צעירים אבודים שרואים בו אבא. כשמגיעה לאבי הזדמנות לנקום באח שלו הוא שולח את נור להתחזות לפותרת חלומות כדי להונות את אח שלו ולגרום לו להוריש לו את חברת המלונות.

אוהבת את מאיר אבל מפחדת מהיום שהוא ילך ולכן רוצה להבטיח את העתיד שלה ושל הילדים שלה ותעשה הכל כדי שהחברה של מאיר תעבור לידיים שלהם ולא של המשפחה שלו. נור (אודיה רש) היא פיית מדבר שנשלחת על ידי אבי להונות את מאיר כשהיא מתחזה לפותרת חלומות, לתדהמתה היא באמת יודעת לפתור חלומות והיכולת הזאת קושרת אותה ליהודה שמתאהב בה. היכולת שלה גם מאיימת על לירן בן הזוג שלה וכשהיא מתאהבת ביהודה היא מתחילה לגלות דברים על העבר שלה.

דניאל ואמרי ראש בראש!

בעלת החלומות היא טלנובלה ישראלית מסוגת דרמה רומנטית, שנוצרה על ידי היוצרת שירה אלון עבור חברת הכבלים “HOT”. סדרה יומית חדשה בדרך להוט – זוהי הסדרה “בעלת החלומות” שתעלה בעתיד הקרוב בהוט בידור ומיועדת לקהל הצעיר עם סוללה מכובדת של כוכבי נוער ידועים. כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

  • ליאור ברוך (בר ברימר) האח התאום של שירלי, בן של מלכית.
  • חיה בתחושה תמידית של תחרות עם הילדה המתה של אבא שלה.
  • בעלת החלומות היא טלנובלה ישראלית מסוגת דרמה רומנטית, שנוצרה על ידי היוצרת שירה אלון עבור חברת הכבלים “HOT”.
  • ב-4 ליוני 2023 פורסם כי הסדרה תחזור לעונה שנייה ב-2 ביולי 2023 ב-Hot.
  • כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

במקביל הוא מתאהב בבחור הכי בעייתי באזור, שיכניס אותו למערבולת רגשות ויסכן את הקשרים שלו. במהלך העונה בעיקר סביב הרצון שלו לילד צחי יתחיל לחפש חיזוקים ואהבה במקומות אחרים.

בעלת החלומות

כשאח שלה מתאהב בפותרת חלומות זה מאיים על הקשר שלהם והיא עושה הכל כדי להפריד בינהם. האובססיה שלה לאח שלה גורמת לה לאבד הכל, כולל בעלה, העבודה שלה והמשפחה שלה. נירה ורבורג (צופית גרנט) בת זוגו לחיים של מאיר רומנו ואמא של שני ויהודה וגל שחיה בחשש שבכל רגע הכל יכול להיגמר ולא יהיה לה כלום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן