צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » פול גז הסרט

פול גז הסרט

מה שמתחיל בהתנכלויות כלפיו מצד נמרוד וחבורתו תוך מאבק על לבה של עמליה היפה, הופך לדרמה בהילוך גבוה כשתומר פוגש את אלברט, אופנוען מזדקן ומסתורי שמתבודד בביתו ומנותק מהסביבה כבר 30 שנה. המפגש מקרי ביניהם הופך לחברות אמיצה, במהלכה תומר מקלף מאלברט את סודות העבר, ואילו אלברט הופך למאסטר שמלמד את תלמידו הצעיר לרכוב על אופנוע ומכין אותו לקרב של חייו על המסלול. פול גז הוא סרט הרפתקאות ישראלי בלייב אקשן, בבימויו של קובי מחט משנת 2019 ומככבים בו תובל שפיר, קווין רובין, נאיה בינשטוק, אורי פפר, נדב גדג’, זהר ליבה, עדן סבן ואביגיל אריאלי.

כל הסיפור קשור לאליפות המדינה לנוער ברכיבת אופנועי שטח שבה נמרוד היהיר אמור לזכות, על עמליה הנערה היפה ואלברט האופנוען מזדקן. זה קורה בדיוק חודש לפני אליפות המדינה לנוער ברכיבת אופנועי שטח, בה נמרוד השחצן – זכר האלפא של היישוב – אמור לזכות. ההגעה של תומר משנה את כללי המשחק אפילו בלי להתכוון. מפגש מקרי ביניהם הופך לחברות אמיצה, במהלכה תומר מקלף מאלברט את סודות העבר, ואילו אלברט הופך למאסטר שמלמד את תלמידו הצעיר לרכוב על אופנוע ומכין אותו לקרב של חייו על המסלול מול נמרוד.

פול גז – ביקורות מקצועיות / כתבות

״פול גז״ – דרמת התבגרות המשלבת הומור, רומנטיקה ואקשן חסר מעצורים, עם פסקול מקפיץ שכולו צרחות מנוע. הסרט עוקב אחר סיפורו של תומר בן ה-17, העובר עם אמו ליישוב קטן בקצה המדבר. זה קורה בדיוק חודש לפני אליפות המדינה לנוער ברכיבת אופנועי שטח, בה נמרוד השחצן מנהיג היישוב אמור לזכות, ההגעה של תומר משנה את כללי המשחק אפילו בלי להתכוון.

בשנת 2021 הופץ לסרט ספין אוף קולנועי הנקרא “פול ספיד”, בו הופיע מסרט זה רק קווין רובין בתפקיד נמרוד.

פול גז (סרט)

הסרט פול גז הוא בין סרטי דרמה ישראלים המוצלחים גם בקרב הנערים וגם בקרב המבוגרים. הדמות המרכזית של הסרט היא תומר נער בן ה-17 אשר עובר עם אמה שלו ליישוב קטן במדבר.

  • מפגש מקרי ביניהם הופך לחברות אמיצה, במהלכה תומר מקלף מאלברט את סודות העבר, ואילו אלברט הופך למאסטר שמלמד את תלמידו הצעיר לרכוב על אופנוע ומכין אותו לקרב של חייו על המסלול מול נמרוד.
  • המפגש מקרי ביניהם הופך לחברות אמיצה, במהלכה תומר מקלף מאלברט את סודות העבר, ואילו אלברט הופך למאסטר שמלמד את תלמידו הצעיר לרכוב על אופנוע ומכין אותו לקרב של חייו על המסלול.
  • מה שמתחיל בהתנכלויות כלפיו מצד נמרוד וחבורתו תוך מאבק על לבה של עמליה היפה, הופך לדרמה בהילוך גבוה כשתומר פוגש את אלברט, אופנוען מזדקן ומסתורי שמתבודד בביתו ומנותק מהסביבה כבר 30 שנה.
  • הסרט עוקב אחר סיפורו של תומר בן ה-17, העובר עם אמו ליישוב קטן בקצה המדבר.
  • פול גז הוא סרט הרפתקאות ישראלי בלייב אקשן, בבימויו של קובי מחט משנת 2019 ומככבים בו תובל שפיר, קווין רובין, נאיה בינשטוק, אורי פפר, נדב גדג’, זהר ליבה, עדן סבן ואביגיל אריאלי.
  • בשנת 2021 הופץ לסרט ספין אוף קולנועי הנקרא “פול ספיד”, בו הופיע מסרט זה רק קווין רובין בתפקיד נמרוד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן