צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » עומר נודלמן סקס

עומר נודלמן סקס

אז, גררו את כולן לעשות פוזות בלנז’רי וביגוד בית תחת השמש התל אביבית של החורף הצונן הנוכחי. אחרי אינספור הכחשות על קשר זוגי והתחמקויות ממצלמות הפפראצי. ליאור דואק חושף בראיון עם ליאור וייצמן ולירון תגר ברדיו 102FM על כך שהוא “יוצא עם מישהי חדשה” והמישהו הזאת היא אכן עומר נודלמן. עד כאן טוב ויפה, רק שהשילוב של עומר בת ה-21 עם התחתונים של חברת ההלבשה התחתונה FIX וזוג מגפיים גבוהים שחורים והדוקים, יצרו תוצאה שהיא מיני-שרב שאין המון חובבי בלונדיניות שלא יזיעו, אם לא יימסו קודם לכן, בגללו.

  • ליאור דואק חושף בראיון עם ליאור וייצמן ולירון תגר ברדיו 102FM על כך שהוא “יוצא עם מישהי חדשה” והמישהו הזאת היא אכן עומר נודלמן.
  • ליאור דואק חושף בראיון עם ליאור וייצמן ולירון תגר ברדיו 102FM על כך שהוא “יוצא עם מישהי חדשה” והמישהו הזאת היא אכן עומר נודלמן.
  • אחרי אינספור הכחשות על קשר זוגי והתחמקויות ממצלמות הפפראצי.
  • סלבס מתחממת עם ארוחה מוכנה למיקרוגל, בתור נשנוש של בין ערביים.
  • ניקול ראידמן עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ומייקל לואיס – גם הוא עובד עם המכשירים בחדר הכושר כדי להשוויץ בגזרה.

למרות התדמית הזוהרת, העובדה שהם מסובבים ראשים או מוזמנים לאירועים בחברת המפורסמים, האמיצים והעשירים – כוכבי ביצת הבידור הם ממש כמו כולנו, פשוטי העם.

סרטון מין ישראלי : עומר נודלמן;!

סלבס מתחממת עם ארוחה מוכנה למיקרוגל, בתור נשנוש של בין ערביים. ניקול ראידמן עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ומייקל לואיס – גם הוא עובד עם המכשירים בחדר הכושר כדי להשוויץ בגזרה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן