צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » עולם הסדרות גאליס

עולם הסדרות גאליס

בסוף העונה יונתן יוצא להציל את העיר האבודה, אך נתקל בבעיות. זארדה מאיימת שתהרוג את ארי, אם יונתן לא ייתן לה את המגן.

יונתן נותן לה את המגן והיא הורסת אותו, ומקפיאה את ארי. יונתן נחוש להציל את העיר, גם במחיר של קפיאה, אך לפני כן הוא מדבר עם דני והם חוזרים להיות בני זוג.

גאליס – עונה 1

כל הקפואים שבים לחיים, העיר ניצלת, וארי חוזר יחד עם רות, אימו של יונתן, למחנה. העונה השביעית נפתחת בסיפור הרקע של דוד והפיכתו למיועד האפל. שנתיים לפני אירועי ההווה, כאשר יונתן עוד היה קפוא בגאליסיה, העולם היה זקוק למיועד.

  • ארי משחרר את קובי מהכלא לאחר גילוי הפללתו, ויולי נענית בחיוב להצעתו של ארי לשוב לתפקיד המדריכה.
  • דפני רוצה להכשיל את דורי, כדי לנקום בו על מה שעשה לה, והיא נהיית בת זוגו כחלק מהתוכנית.
  • דני האמינה לו והבינה מדבריו שכל עוד יש שני מיועדים לאף אחד מהם לא תהיה אפשרות לכתוב בספר והיא חושבת שיונתן מנסה להרוג אותה ושעליה להקדים ולהרוג אותו לפני שהוא יספיק.
  • גאליס היא סדרת נעורים ישראלית בבימויו של עודד רז, ששודרה בערוץ הילדים למנויי HOT, החל מ-12 בפברואר 2012 ועד לסיומה ב-17 ביולי 2016 במשך 7 עונות ו-213 פרקים.

כדי לא לאבד את שלטונה על העיר שולחת זרדה את בנה אדוארד (“אדי”) להתחזות לחניך במחנה בשם ברק האניס, ושם לסכל את סיכויו של יונתן להגיע אל העיר האבודה. עם הזמן אדי מתאהב בדני והופך לבן זוגה, עד שהיא מגלה שהוא בעצם הנסיך אדוארד, ונפרדת ממנו. דורי, שרוצה להתקבל לקבוצת מכבי בכדורסל, צריך לקבל ציון טוב במבחן הקיץ בפיזיקה ולשם כך הוא עושה הסכם עם הוגו.

גאליס

קובי, אביו של ליעם, שתחילה חשב ששיקרה לאחר שהופלל על ידה בגנבת כסף וכמעט נכלא האמין לה לבסוף וסייע לה בחשיפת התוכנית של שרון ורועי. יולי וקובי הבינו כי מטרתם של רועי ושרון היא לסגור את מחנה “גאליס”, אך שרון ורועי הבינו זאת, הפלילו את קובי בפריצה וגניבה וגרמו לכליאתו.

נכון לשנת 2020 הסדרה משודרת בשידורים חוזרים בערוץ הילדים שמשודר בשירות הסטרימינג BIGI, בסלקום tv ובפרטנר tv וזמינה לצפייה גם בשירותי ה-VOD של HOT ו-yes. לקראת העונה החמישית, ב-15 בינואר 2015 נפתח ערוץ גאליס ב-HOT, בו משודרים כל הפרקים מכל העונות, ההופעות, ספיישלים, וכל מה שקשור לסדרה. עם יציאתה של העונה החמישית, הושקה אפליקציית “OH MY גאליס!” שניתנת להורדה בחנויות האפליקציות.

גאליס – (עונות 1-  המלאות

התוכנית מצליחה בהתחלה, ובהמשך דורי מתאהב בדפני ונהיה בן זוגה מרצון, אך לבסוף דפני ועדי מגלות על התוכנית בטעות ונפרדות מדורי והוגו. בסוף העונה השנייה מגלה יונתן את אימו קפואה בגאליסיה ומחליט לעשות הכל על מנת להציל אותה ולהחזיר אותה ואת שאר התושבים לחיים. יולי, שראתה את שרון ורועי מתנשקים, צילמה אותם וניסתה להראות לליעם כדי להוכיח לו ששרון בגדה בו, אך התמונה נמחקה. יולי ניסתה לגייס את רונה ודורי לצורך בירור התכנונים של שרון, אך היא נכשלה במשימתה לקנות את אמונם.

גאליס – עונה 2

גאיה ווולקן הם אחים מגאליסיה שהוריהם הוקפאו, והם מחפשים דרך להחזירם לחיים. גאיה מגיעה למחנה ולאחר מכן היא ויונתן הופכים לבני זוג. זארדה מציעה לגאיה לבגוד ביונתן ובתמורה – היא תחזיר את וולקן לחיים. דני הופכת לנסיכת גאליסיה, במטרה לבדוק אם יש משהו שיכול להציל את יונתן מהגורל שמחכה לו בעיר האבודה.

גאליס – ביקורות מקצועיות / כתבות

העונה החמישית נפתחת בסצנה מלפני שבעה חודשים, מהרגע בו יונתן חוזר לחיים באמצעות בקבוק מים ממעיין הנשמות. בקבוק מים שני מעיר את טולה, שמתגלה שהיא לוחמת עתיקה. יונתן יוצא לחיפוש יחד עם דני, דורי ואנה (שמצטרפת לאחר מות אביה) אחר מעיין הנשמות, כדי שייעודו של יונתן לא יתמלא כפי שאמרה לו סיגריט (נביאה שיונתן פוגש ביער).

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן