צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » סרטי בורקס לצפייה ישירה

סרטי בורקס לצפייה ישירה

המצב הזה גורם לשורה מעשי קונדס שלא נשכח… הסרט יצא בשנת 1977 וזכה להצלחה רבה. שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.

בין כוכבי הסרט יהודה ברקן, זאב רווח,אריה אליאס, גאולה נוני ועוד. בישראל מופקים מידי שנה סרטים ישראלים טובים וביניהם גם סרטים יוצאי דופן וייחודיים, למרות שתעשיית הקולנוע בישראל סובלת באופן כרוני ממחסור בתקציבים. פעם אמרו על סרטים ישראלים שהם או סרטי בורקס או סרטי מלחמה כפי שאומרים על סרטים לילדים שהם לא רק לילדים.

לצפייה ישירה.עם כתוביות בעברית.בחינם.

האתר סרטים ישראלים לצפייה ישירה מביא לכל מי אוהב קולנוע את מיטב הסרטים מכל הזמנים. הגולשים מוזמנים להגיב ולכתוב את דעתם על סרטים ישראלים ולהמליץ לגולשים על סרטים נוספים.באתר ניתן למצוא פרטים על סרטים ישראליים קלאסיים שכולנו שמחים לצפות בהם מחדש וגם על סרטים חדשים שהופיע לאחרונה. תמצאו סרטי דרמה ישראלים, סרטי מלחמה ישראלים, סרטים ישראלים ישנים, סרטי מתח ישראלים ועוד. לאחרונה הוספנו קטגוריה של קולנוע עולמי על ישראל כי מדובר עלינו.

  • בסרט הזה זאב רווח מגלם את הדמות של ששון הוא ירקן ומוכר בשוק מחנה יהודה ש בירושלים.
  • המצב הזה גורם לשורה מעשי קונדס שלא נשכח… הסרט יצא בשנת 1977 וזכה להצלחה רבה.
  • הגבר חסר ההשכלה, לרוב, מסובך עם החוק, או מנסה להתחזות למשהו אחר.
  • בישראל מופקים מידי שנה סרטים ישראלים טובים וביניהם גם סרטים יוצאי דופן וייחודיים, למרות שתעשיית הקולנוע בישראל סובלת באופן כרוני ממחסור בתקציבים.
  • בשנים אחרונות המציאות השתנה ויצאו לאקרנים סרטים ישראלים חדשים השייכים גם לז’אנרים אחרים שהוכיחו את עצמם.
  • עם זאת, סרטים אלה זכו להצלחה אדירה לקהל, כי הם בעצם פרודיה על החיים החברתיים באותה תקופה.
  • בין כוכבי הסרט יהודה ברקן, זאב רווח,אריה אליאס, גאולה נוני ועוד.

בין לבין ששון גם מוכר ירקות בכמויות לאשתו הבוגדנית של רופא. צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב.

סרטים ישראלים לצפייה ישירה

כדי לגרום לחבר לשנות את התנהגותו ששון מתחזה לעבריין בשם ששון המחסל. עקב זה בעצם הוא מכריח אותו להפגין אליה יותר בכבוד.

הגבר חסר ההשכלה, לרוב, מסובך עם החוק, או מנסה להתחזות למשהו אחר. העלילה מתרחשת בשכונות מזרחיות עם דגש על המתחים האתניים והמעמדיים. בהתחלה סרטי הבורקס לא התקבלו ממש כחלק מהקולנוע הישראלית. רוב מהמבקרים ראו בסרטים אלה סרטים ישראלים נחותים, וולגריים, שמבריחים את התרבות המערבית של ישראל.

סדרות ותוכניות

הוספנו גם סטנדאפ ישראלי כי חלק גדול הם גם שחניי קולנו או של סדרות.הפורטל מתחדש כל הזמן עם סרטים חדשים ונשמח לקבל גם ממכם הגולשים תקצירים וביקורות שיפורסמו באתר עם הקרדיט הדרוש. בשנים אחרונות המציאות השתנה ויצאו לאקרנים סרטים ישראלים חדשים השייכים גם לז’אנרים אחרים שהוכיחו את עצמם. סרטי בורקס הם הז’אנר קולנועי מיוחד שהתפתח בתרבות הישראלית בין השנים השישים והשבעים. כמעט תמיד, במרכז העלילה עמדה גבר מזרחי, עממי וממעמד סוציאלי נמוך שמתאהב בבחורה ממוצא אשכנזי וממעמד גבוה.

סרטי בורקס

עם זאת, סרטים אלה זכו להצלחה אדירה לקהל, כי הם בעצם פרודיה על החיים החברתיים באותה תקופה. צ’ארלי וחצי היא קומדיה ישראלית משנת 1974 שנחשב ל”סרט בורקס”. צ’ארלי וחצי הוא הסרט הנצפה ביותר בין סרטים ישראלים לצפייה ישירה ורבים יודעים לצטט חלקים שלמים ממנו.הסרט מספר על רמאי קטן אך חביב, משכונה עלובה שמתפרנס מנוכלויות.

חיפוש סרטים

עוזר לו נער יתום בשם מיקו שגר עם אחותו בבקתה עלובה. צ’ארלי ה”צ’חצ’ח” מתאהב בבת עשירים אשכנזייה שהוריה כמובן, מתנגדים לשידוך. דמויות מתחברות ונפרדות ואהבות נרקמות תוך כדי הסרט הישראלי המצחיק ביותר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן