צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » סוף העולם שמאלה לצפייה ישירה

סוף העולם שמאלה לצפייה ישירה

הסצנה של משחק הקריקט המופיעה בסרט צולמה במגרש הקריקט של שדה בוקר ואחד מהבניינים בסרט, הבניין בו גרה סימון, הוא שיחזור של בניין אמיתי שהיה. המרוקאים היצירתיים והיצריים, המחשיבים עצמם “צרפתים”, מתנשאים מעל ההודים “השחורים”. ההודים המאופקים והשקטים, המחשיבים עצמם “בריטים”, רואים במרוקאים בני אדם בורים וגסי רוח. ההתנגשות בין המהגרים משתי “האימפריות” אינה עוזרת לפתרון המשבר הכלכלי ותחושת הנטישה והאובדן.

אין להן דבר במשותף מלבד החלום ושתי בנות בגיל ההתבגרות. למרות ההבדלים ביניהן, ניקול המשוחררת והקלילה ושרה, ההודית, השקולה והרצינית, הופכות לחברות טובות.

צפייה ישירה סוף העולם שמאלה Turn Left At The End Of The World

ותיקי העיירה, המזדהים עם התרבות הצרפתית, מתייחסים בעוינות לעולים החדשים מהודו ומתנשאים מעליהם. ההודים מצדם, הרואים עצמם כבני התרבות הבריטית, חושבים את האוכלוסייה המקומית לבורה וגסת-רוח. סיפור החברות מתחיל כאשר משפחת עולים מהודו, משפחתה של שרה, מגיעה אחרי חודש אולפן והבטחות שווא על מגורים במרכז הארץ, לגור בעיירת הסְפר המאוכלסת רובה ככולה בעולים קשי יום ממרוקו. שתי משפחות שהיגרו לישראל, האחת ממרוקו והשנייה מהודו, מוצאות את עצמן חיות בשכנות.

  • כי אין לך מנוי או אתה לא מחובר למנוי.
  • בין שתי הקבוצות נוצרת מלחמת תרבות, אך שתי הנערות יוצרות ביניהן חברות ייחודית.
  • סיפור החברות מתחיל כאשר משפחת עולים מהודו, משפחתה של שרה, עוברת לגור בעיירת הסְפר, המאוכלסת רובה ככולה בעולים קשי יום ממרוקו.ותיקי העיירה, המזדהים עם התרבות הצרפתית, מתייחסים בעוינות לעולים החדשים מהודו ומתנשאים מעליהם.
  • אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
  • הדבר משבית את העיירה כולה ומוביל למשבר כלכלי וחברתי.

אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה . בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו. הסרט מגולל לכאורה את סיפורה של העיר דימונה, אך הצילומים נערכו בחודשי מרץ ואפריל ביישובים מדרשת בן-גוריון ובירוחם.[2] המיקומים בהם צולמו הסצנות נבחרו כך שיהיו כמה שיותר קרובים למקור.

אינדקס סיקורים >> סוף העולם שמאלה

גם ה-DVD זכה להצלחה גדולה בישראל. המהלך ה”רגיל” של החיים נעצר בבת אחת כאשר אביה של ניקול, איזק, מארגן שביתה במפעל היחיד בעיירה. הדבר משבית את העיירה כולה ומוביל למשבר כלכלי וחברתי. שיר הנושא של הסרט בוצע על ידי זוכת העונה הראשונה של התכנית “כוכב נולד”, נינט טייב.

בישראל זכה הסרט בשני פרסי אופיר. בשנת 2005 יצא ה-DVD של הסרט, אליו התווספו קטעים מיוחדים.

סוף העולם שמאלה

הנעורים והתשוקה שלהן לחופש עוזרים להן להתגבר על דעות קדומות, בזמן שבעיירה לא רק שההודים מוצאים עצמם במקום המרוחק מה”מערב” הנשאף, אלא הם אף נגררים למלחמות תרבות עם המרוקאים. למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה? כי אין לך מנוי או אתה לא מחובר למנוי. בדוק שרכשת מנוי וכי אתה מחובר.

סביב יציאת הסרט[עריכת קוד מקור עריכה]

למה אני לא מצליח להעביר את הסרטים קדימה? האדם עומד לנחות על הירח, וסטודנטים מפגינים ברחובות פריז, אך נדמה כי דבר ממאורעות אלה אינו משפיע על החיים בעיירה קטנה ומבודדת במדבר הישראלי. סוף העולם שמאלה הוא סרט קולנוע ישראלי, בבימויו של אבי נשר, אשר יצא לאקרנים בשנת 2004.

תקציר: לאחר שעברה לעיירה קטנה ומנומנמת, לאקי פרסקוט הצעירה מתיידדת עם סוס פראי בשם ספיריט, החולק את רוחה…

לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה. שתי הנערות הבוחנות את גבולות המוסר המרדני, מתמרדות כנגד הוריהן בעוד הן רוקמות חלומות על כוכבות בסגנון המערב, ובמשפחות שלהן הכול הרבה יותר מורכב.

כח הטיטאנים וגיבורות העל יתאחדו מחדש כדי להילחם בלקס לות’ר וחבורתו המאוחדת של…

הסרט הדרמטי-קומי מתאר את המציאות החברתית של אנשי עיירת עולים חדשים ישראלית בנגב בסוף שנות השישים, דרך סיפור חברותן של שתי נערות, שרה טלקר (לירז צ’רכי), עולה חדשה מהודו, וניקול שושן (נטע גרטי), בת להורים יוצאי מרוקו. סיפור החברות מתחיל כאשר משפחת עולים מהודו, משפחתה של שרה, עוברת לגור בעיירת הסְפר, המאוכלסת רובה ככולה בעולים קשי יום ממרוקו.ותיקי העיירה, המזדהים עם התרבות הצרפתית, מתייחסים בעוינות לעולים החדשים מהודו ומתנשאים מעליהם. ההודים מצידם, הרואים עצמם כבני התרבות הבריטית, חושבים את האוכלוסייה המקומית לבורה וגסת-רוח. בין שתי הקבוצות נוצרת מלחמת תרבות, אך שתי הנערות יוצרות ביניהן חברות ייחודית.

סוף העולם שמאלה (

כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”. סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה. אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם. בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן