צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » סדרות ילדים ישראליות ישנות

סדרות ילדים ישראליות ישנות

מכירים את המפגשים הביתיים עם החבר’ה שמתגלגלים לדיונים נוסטלגיים משעשעים על סדרות ילדות מצוירות שכולנו גדלנו עליהן? ובכן, יש לנו חידון מיוחד שיעזור לכם להוכיח לחברים שלכם מי פה באמת שולט בחומר כשמדובר בסדרות נוסטלגיות מוכרות.

  • ובכן, יש לנו חידון מיוחד שיעזור לכם להוכיח לחברים שלכם מי פה באמת שולט בחומר כשמדובר בסדרות נוסטלגיות מוכרות.
  • מכירים את המפגשים הביתיים עם החבר’ה שמתגלגלים לדיונים נוסטלגיים משעשעים על סדרות ילדות מצוירות שכולנו גדלנו עליהן?
  • אמנם הילדים נהנים, אבל אם קצת נמאס ואתם תוהים מה יכול להתאים לכל המשפחה, אפשר תמיד לחזור לסדרות הקלאסיות של שנות ה-80, כשאנחנו היינו ילדים.
  • כשיושבים ביחד עם הילדים לצפות בטלוויזיה, בדרך כלל רואים שוב ושוב את אותם סרטי דיסני או יובל המבולבל.
  • סדרה מצויירת יפנית שמבוססת על סדרת ספרים נורבגיים.
  • במיוחד בשבילכם, חיפשנו ברחבי יו טיוב את סדרות הטלוויזיה הישנות שהכי אהבנו, בשביל שגם הילדים שלכם יבינו בדיחות על סדרות מהאייטיז.

אמנם הילדים נהנים, אבל אם קצת נמאס ואתם תוהים מה יכול להתאים לכל המשפחה, אפשר תמיד לחזור לסדרות הקלאסיות של שנות ה-80, כשאנחנו היינו ילדים. במיוחד בשבילכם, חיפשנו ברחבי יו טיוב את סדרות הטלוויזיה הישנות שהכי אהבנו, בשביל שגם הילדים שלכם יבינו בדיחות על סדרות מהאייטיז.

דפים בקטגוריה “ערוץ הילדים: תוכניות וסדרות”

משפחת המומינים חיה בעמק ירוק ויוצאת להרפקאות עם חברים שבאים להתארח אצלהם בבית. ורק שתדעו, שאומרים שמאי הקטנה מבוססת על דמותה של הסופרת והמאיירת שהמציאה את היצורים הקטנים. כשיושבים ביחד עם הילדים לצפות בטלוויזיה, בדרך כלל רואים שוב ושוב את אותם סרטי דיסני או יובל המבולבל.

למי שלא זוכרת מה זה ולא רוצה להפדח בפני הילדים, מוזמנות להכנס לויקיפדיה ולהזכר. סדרה מצויירת יפנית שמבוססת על סדרת ספרים נורבגיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן