צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » סדרה טורקית הבור

סדרה טורקית הבור

הבור נשאר ריק ולפתע מגיעה כנופיה של ילדי רחוב ומשתלטת על הבור, לכנופיה קוראים ״הכבשים השחורות״, הם משתלטים על אנשי הבור ומאלצים אותם לעבוד עבורם. האיש המסתורי מניח את יאמאץ׳ בבית של ג׳ומאלי (הבן הבכור של אידריס שברח מהכלא בדיוק באותו זמן) וג׳ומאלי מוצא אותו ומטפל בו בעודו מעולף.

הארבעה הצליחו לכבוש את הבור, אמראח ונאזים שתו ביחד לכבוד הניצחון, בזמן שישבו ודיברו אמראח שלף אקדח וירה בנאזים 2 כדורים בבטן ואחד בראש והרג אותו, לאחר מכן קם והלך והתגלה שנאזים שם לו רעל בשתייה ואמראח מת מהרעל לאחר מכן. עלילת הסדרה מתרחשת בצ’וקור (הבור), שנחשבת לאחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, ואשר נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה. לפי כלל זה לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד אדם בשם וארטולו סאאדטין מגיע לשכונה ונחוש בדעתו לשבור את האיסור. מתקיימת חתונה של אקשין (הבת של קהרמאן) וג׳לסון (אחד מאנשי הבור) ובשיא החתונה הכבשים השחורות פורצים ויורים בכולם.

בגודל משפחתי

צ’וקור (הבור) היא אחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה. לא ניתן לייצר, להשתמש או למכור תרופות בצ’וקור, עד שיום אחד מגיע מישהו לשכונה שנחוש בדעתו לשבור את האיסור.

  • המנהלים של הכבשים השחורות הם צ׳טו ומאהסון, יש להם משרת ראשי ששמו לאל ויועץ בשם ארסוי.
  • יאמאץ׳ רב מכות עם אמראח וכמעט הרג אותו אך לפתע אמראח אמר ליאמאץ׳ שחטף את סנה ושאם הוא רוצה שהיא תחיה אז שלא יהרוג אותו, לבסוף יאמאץ׳ החליט לא להרוג אותו.
  • האיש המסתורי מניח את יאמאץ׳ בבית של ג׳ומאלי (הבן הבכור של אידריס שברח מהכלא בדיוק באותו זמן) וג׳ומאלי מוצא אותו ומטפל בו בעודו מעולף.
  • יאמאץ׳ מתעורר וקולט שהוא בביתו של ג׳ומאלי, הוא יוצא החוצה וכמעט הכבשים השחורות הורגים אותו אך ג׳ומאלי בא לעזרה ברגע האחרון ומחסל את המתנקשים.
  • הבור נשאר ריק ולפתע מגיעה כנופיה של ילדי רחוב ומשתלטת על הבור, לכנופיה קוראים ״הכבשים השחורות״, הם משתלטים על אנשי הבור ומאלצים אותם לעבוד עבורם.
  • עלילת הסדרה מתרחשת בצ’וקור (הבור), שנחשבת לאחת השכונות המסוכנות ביותר באיסטנבול, ואשר נשלטת על ידי משפחת קוצ’ובה.

וארטולו גילה שאין לו ריגוש בכיבוש הבור ושנקמתו הייתה סתמית וסאאדט (אהבת ילדותו) מבשרת לו שהיא בהיריון ממנו והוא מחליט לקחת את סאאדט ומדט (השותף שלו) וללכת לצריף בטבע וללכת מהבור. סלים הרגיש בודד ולא יכל להתמודד עם המצפון על מה שעשה והרגיש חרטה גדולה והחליט לשים קץ לחייו ולחתוך ורידים.

הבור – סדרה חדשה!

וארטולו זרוק ברחוב ללא מדט וללא סאאדט והופך למסכן, הוא מוצא הומלס ומתיידד איתו, ההומלס עוזר לו ומארח לו חברה.

כעבור 3 חודשים יאמאץ׳ מגיע לבור ומותקף על ידי הכבשים השחורות, הוא מגיע לבית קוצ׳ובה וצ׳טו מעלף אותו ותולה אותו במגרש הכדורגל של הבור, איש מסתורי בא ומוריד אותו לפני שהכבשים השחורות יחרצו את דינו. סלים (אחד מהבנים של אידריס) מחליט לבגוד במשפחתו עם וארטולו ולקחת את הבור מידיהם, הוא היה שותף ברצח קהרמאן ופעל מבפנים ועזר לוארטולו לכבוש את הבור. כמאל ומטין (2 השומרים הראשיים של קוצ׳ובה) חיים בבור תחת שלטון הכבשים השחורות, כמאל עם רעידות בידיים ומטין עם עין אחת, החתונה עשתה להם את הנזקים הללו.

הבור (סדרת טלוויזיה)

אידריס ממנה את יאמאץ׳ (הבן הצעיר שלו) להיות אבא של השכונה ולטפל בעניינים, אשתו של יאמאץ׳ היא סנה, יאמאץ׳ ברח מהבית לפני 10 שנים ומצא לו חיים משל עצמו, הוא מצא את סנה והתחתן איתה בפריז ונפש בפריז איתה, כשקהרמאן מת, סולטן (אמא שלו) לקחה אותו מפריז כדיי שידאג למשפחה האבלה וסנה באה איתו. יאמאץ׳ ועליצ׳ו מגיעים לבית קוצ׳ובה החדש באיחור לחתונה וקולטים את כל בני המשפחה מעולפים על הרצפה וספוגים ביריות, שניהם בוכים ומתייסרים על המראות שהם ראו. הכבשים השחורות הגיעו גם לוארטולו וחטפו את סאאדט מהצריף וירו במדט 4 כדורים, וארטולו לא הצליח להילחם נגדם ולהביס אותם ונשאר שם לבדו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן