צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » נעמה מריומה בעל

נעמה מריומה בעל

“זאת אימא שלי עליזה”, מספרת מריומה. הקריירה של נעמה מריומה הסתיימה רגע לפני שהתחילה. אבל עכשיו, הדוגמנית לשעבר – שאם נודה על האמת, אף אחד מאיתנו לא ידע שהיא כזו – נכנסת אלינו לסלון דרך הדלת הקדמית בדוקו-ריאליטי החדש “פריפריה אימפריה” של yes ואורנה בן דור, יוצרת “מעושרות”. אחרי שלוש שנים החליטה מריומה שהיא בשלה לעוד ילדים, ואז הגיעו אביב (8), יולי (7) ואן (3) – שהגיעה לעולם למרות אזהרות הרופאים לאחר שמריומה עברה ארבע לידות קיסריות.

“קשה להוציא ממני את רמלה. אני תמיד נמצאת במקום שנוח וטוב לי. אומרים לי תעברי לתל אביב, את יכולה, ואני אומרת, תעזבו אותי, תנו לי את הפינה ליד סבתא שלי, ליד אבא”, מריומה מצהירה. “עד היום אני באה לחנות שלו בשוק, נשארת לפעמים על הקופה, לפעמים עוזרת במידות וצבעים. כאן זה המקום שלי. תל אביב אף פעם לא הייתה החלום. היא עיר מהממת לטייל, לא לגור, ובואי, גם ברמלה יש אנשים שחיים טוב. וכמו שיש ברמלה גם מתנשאים וגם לא, גם בתל אביב ובכל עיר יש את הסנובים ויש אנשים טובים ואמיתיים. יש עשירים ויש פשוטים”.

נעמה מריומה מ”פריפריה אימפריה”: “גם לגדל חמישה ילדים זאת קריירה”

עם עליית “פריפריה אימפריה” למסך, קטפה מריומה קמפיין ראשון כדוגמנית. היא הצטלצה לקולקציית האביב של מותג האופנה המקומי SEVENSEVENTY, והיא גם תצעד על המסלול בשבוע האופנה קורנית תל אביב שיתקיים באפריל. “לעת עתה לא אוכל לשתף את הסיבות האישיות”, המשיכה נעמה, “רק אוכל להגיד לכם שקראתי קצת את התגובות. חלקן היו מרגשות ביותר, וחלקן, כמו שציפיתי מראש, היו ש’הפרסום עלה לי לראש’. על הנושא הזה אני חייבת לומר בכאב רב שזה פוגע, מרסק ומשפיל. חושבים שאפרק משפחה כל כך יפה וכל כך גדולה בשביל פרסום? ממש לא. אני מנסה כבר יותר משלוש שנים לשקם את ביתי ואת הזוגיות שלי. לא נשברתי גם כשהיה קשה. קמתי על הרגליים, המשכתי לגדל את ילדיי, חייכתי ועזרתי לכולם. גם כשלא היה לי ורוד”.

ההחלטה של מריומה הגיעה חודשים בודדים בלבד אחרי שהעונה הראשונה של הדוקו ריאליטי הסתיימה, וגם אחרי שנעמה החליטה להגשים סוף סוף את החלום אותו עצרה כשהחליטה להתחתן – והתחילה לדגמן. היא נולדה ברמלה כבת הבכורה לאבא נסי ואימא עליזה. לאביה הייתה חנות בגדים הנושאת את שמו בשוק רמלה, כשיום אחד צעירה מקומית בת 17 שחיפשה עבודה עברה במקרה במקום. הוא קיבל אותה לעבודה וכעבור שנה, כשהייתה בת 18 הוא התחתן איתה.

דרמה בשוק הטלוויזיה: הסטרימינג של ניר צוק וליאור שליין מתחמם

היום בתה הבכורה, יהלי–מרים, כבר בת 12. “כשהיא הייתה בת חודש נקלטתי להריון שני, בת 21 עם תינוקת ביד ועובר בבטן. ילדתי את אור (היום בן 11, דב”א), ואז החלטתי לעשות הפסקה”.

  • עיר קטנטנה עם תושבים מהממים, יש לי חברים וחברות מכל העדות, כולם מכירים אותי מהחנות של אבא שלי ״ נסי״, אין תושב שלא קנה בחנות הבגדים שלנו, חנות מהממת ונוחה לכל כיס!
  • את מתחילה קריירה בדוגמנות בגיל 34, לא קצת מאוחר?
  • רק אל תקשקשו לה במוח על העצמה נשית וקריירה, כי מבחינתה גם לקחת החלטה להפוך לאימא מרובת ילדים זה סוג של קריירה – וזה מה שהיא עשתה.
  • “התחתנתי ואמרתי שעכשיו הקריירה בצד, לא אודישנים, כלום. הודעתי לאורטל הפקידה של רוברט בן שושן לא להציע לי יותר כלום. העצמה נשית זה לא תמיד קריירה, לפעמים אפשר לבחור במשפחה. אני עשיתי בחירה להקים משפחה גדולה, זאת הייתה הקריירה שלי. חודש אחרי החתונה נקלטתי, ובגיל 21 כבר הייתי אימא. ההיריון היה קשה. חליתי בשפעת החזירים, היה לי חום גבוה וקשיי נשימה. בלידה צרחתי צרחות של החיים, אמרתי לסבתא ‘אני אמות כאן’. לא היה דופק וכמעט ילדתי תינוקת מתה. הצילו אותה בדקה האחרונה בניתוח קיסרי, הייתי שבוע בבידוד ורק אז ראיתי אותה”.
  • “אמרו מסביב שאני יפה אבל לא השתחצנתי, אותי עניין לעזור, להיות בנתינה, לא היופי – ככה עד היום”.
  • אבל גם אם הדרך לתל אביב נראית היום קצרה מתמיד, עדיין לא תזיזו אותה מרמלה רבתי.

את מתחילה קריירה בדוגמנות בגיל 34, לא קצת מאוחר? בגיל 20 הייתה לך כבר נקודת זינוק לקריירה של דוגמנית, וככה ויתרת? “התחתנתי ואמרתי שעכשיו הקריירה בצד, לא אודישנים, כלום. הודעתי לאורטל הפקידה של רוברט בן שושן לא להציע לי יותר כלום. העצמה נשית זה לא תמיד קריירה, לפעמים אפשר לבחור במשפחה. אני עשיתי בחירה להקים משפחה גדולה, זאת הייתה הקריירה שלי. חודש אחרי החתונה נקלטתי, ובגיל 21 כבר הייתי אימא. ההיריון היה קשה. חליתי בשפעת החזירים, היה לי חום גבוה וקשיי נשימה. בלידה צרחתי צרחות של החיים, אמרתי לסבתא ‘אני אמות כאן’. לא היה דופק וכמעט ילדתי תינוקת מתה. הצילו אותה בדקה האחרונה בניתוח קיסרי, הייתי שבוע בבידוד ורק אז ראיתי אותה”.

חברת ההשקעות שרודרס: מצב הכלכלה העולמית קשה וצפוי רק להחמיר

אחרי שחשפה על המסך קשיים באינטימיות עם בן זוגה, כוכבת “פריפריה אימפריה” נעמה מריומה ובעלה יואל מתגרשים. השניים היו נשואים במשך 14 שנים, עוד מאז שהיא הייתה רק בת 19, והם חובקים יחד חמישה ילדים בגילאי שלוש עד 12. “יום אחד היא לא הרגישה טוב, הרופא אמר שיש לה דלקת ריאות ונתן לה אנטיביוטיקה. היא סבלה חודש, ואז אמרו שיש לה מים בריאות. אח שלי עמד להתחתן וכבר התחילו ההכנות, והיא אמרה לו ‘לא אהיה בחתונה לך’. יום אחד בבית חולים היא ביקשה לאכול סנדוויץ’ טונה ושלחה אותי להביא ולקחת את הילדים מהגן, זה היה הסנדוויץ’ האחרון שלה והפעם האחרונה שראיתי אותה. התברר שהיו לה גרורות בריאה הימנית”, היא מספרת.

ח”כ מהליכוד: “עשינו מחווה לאופוזיציה”; טרופר: “נתניהו ניסה תרגיל שלא צלח”

“נגמר. אחר כך כבר יואל קטף אותי – אהבה ממבט ראשון, ישר פרפרים בבטן. הכרתי אותו דרך חברים, גם הוא גדל ברמלה, ואחרי ארבעה חודשים ידעתי שהוא האיש. התחתנו בנצר סירני בחתונה של 1,100 איש. דני מזרחי תפר לי שלוש שמלות בעיצוב אישי. אבא של יואל קנה לו שטח במושב מצליח, אבל למרות שאחרי החתונה עברתי למושב, רמלה עדיין בלב שלי”. מריומה למדה בתיכון עמל ברמלה, וכל יום אחרי הלימודים – משעה ארבע אחר הצהריים עד שמונה בערב – הייתה הולכת להחליף את אבא שלה בשוק (“אנחנו שולטים בשוק. לדוד שלי יש את בורקס ‘באבא’, מי לא מכיר. הכי טעים שיש”). ההחלטה הגיעה חודשים בודדים בלבד אחרי שהעונה הראשונה של הדוקו ריאליטי הסתיימה, וגם אחרי שנעמה החליטה להגשים סוף סוף את החלום אותו עצרה כשהחליטה להתחתן – להיות דוגמנית. “כן, יש אנשים רעים. חיפשתי את אחת הילדות שלי יולי לטווס, עם חצאית מיני שחורה והבאתי מאפרת שעשתה לה איפור על כל הגוף וציירה לה נוצות על בית החזה. מישהי כתבה לי שהיא מקווה שלא שלחתי את הילדה ככה לבית ספר ב-3 מעלות צלזיוס.. עניתי לה ‘תסירי דאגה, הילדה הצטלמה עם התחפושת הזאת בבית ב-30 מעלות. לבית ספר היא הלכה בתחפושת חד קרן ומעיל”.

כך תכנס גם אתה: מי המתמחים שהתקבלו לעבודה בבית המשפט העליון?

אבל נראה שזה לא הספיק לשניים, כי הם החליטו לפרק את החבילה וללכת כל אחד לדרכו. כושר, ארוחת בוקר עם חברות , ביקור אצל סבתא וכו’….

נוסעים לצפון בקרוב? יש מסעדה אחת ששווה לשנות את המסלול עבורה

“תמיד, עמוק בפנים, היה בי הרצון הזה לחזור לדוגמנות. כל בוקר במקלחת בזמן שלי לבד, דיברתי עם עצמי, ושאלתי אם תחזרי לשם. עד עכשיו עוד אין לי סוכן, אפילו חשבתי לחזור לרוברטו ולהציע את עצמי, אבל עוד לפני שעשיתי את הצעד – יום אחד התקשרו אליי ואמרו לי שרוצים אותי לתוכנית טלוויזיה עם בנות שהקימו את עצמן, וכל אחת מביאה את הסטייל שלה”, היא מספרת, “יום אחרי באו אליי הביתה ואמרתי ‘אבל אני בבית, מגדלת ילדים, מה תראו אצלי’ ואמרו לי שרוצים להראות שפאקינג העבודה הכי קשה היא לגדל חמישה ילדים”. מריומה (תודו שזה שם מגניב), היא יפה וססגונית, תוססת ומצחיקה, דעתנית בדרכה והיא בעיקר אותנטית עד שלרגעים נדמה שהיא הייתה בביזנס תמיד. רק אל תקשקשו לה במוח על העצמה נשית וקריירה, כי מבחינתה גם לקחת החלטה להפוך לאימא מרובת ילדים זה סוג של קריירה – וזה מה שהיא עשתה. עכשיו, כשהיא אוטוטו בת 34 ואם לחמישה, זה בדיוק הזמן שלה לפרוץ מבחינתה, ונראה שהיא עושה את זה ביג טיים.

כזה עוד לא היה: מאה אחוז מימון לזכאים! העתיד מגיע לציבור החרדי

יצא לך לצפות בעבר בסדרה “מעושרות”, על העשירות ה”נכונות” מהמרכז? אבל גם אם הדרך לתל אביב נראית היום קצרה מתמיד, עדיין לא תזיזו אותה מרמלה רבתי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן