צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מתי גמר הישרדות

מתי גמר הישרדות

קבוצה זו נשלחת לחוף נטוש וקשה למחיה או לאי בודד, והם נדרשים לחיות שם תקופת זמן יחדיו, לרוב כשהם מחולקים לקבוצות משנה המתחרות זו בזו. המשתתפים נדרשים להתמודד במשימות שונות ועל פי תוצאות המשימות הם מקבלים תגמולים שונים ונקבעים המשכם או הדחתם במשחק.

לאורך רובו של המשחק ג’קי הייתה זו שבנתה מהלכים, פעמים רבות תוך מניפולציה והטעיה של כל המתמודדים. בחלקו האחרון של המשחק ג’קי החליטה להמר על כל הקלפים עם ברית הנשים, ופעלה להדחת שותפה מהיום הראשון – דודו אוואט. למרות זאת, ועל אף הפיצוץ הגדול ביניהם, השניים השלימו רגע לפני ההדחה ולאחר מכן הוא אף ייעץ לה כיצד לנהוג עם פתק ביטול החסינות שרכשה.

“הבורג הקטן שמניע את המערכת”: הכירו את עוזרי ההפקה של הישרדות

את החישוב הבא כבר די פשוט לעשות – המנצחת הגדולה של גולשי מעריב אונליין היא כוכבת הריאליטי המירוץ למיליון לשעבר אלה אייבינדר, שגרפה לא פחות מ-66.2% מההצבעות (11,300 הצבעות). האם אלה רק תוצאות שממחישות מה הקהל רוצה או שמא גם יהיו תוצאות האמת? באפולאקי נוצר בינה לבין ג’קי אזולאי חיבור מיידי, כמו גם שפה משותפת עם דודו אוואט. באיחוד, אודליה כבר לקחה חלק בברית של דודו וג’קי, ועזרה להדיח את חברי שבטה הקודמים.

ככל הנראה מדובר במועמדת הברורה לזכייה, אך עד מועצת הגמר בשבת, לא נדע אם אכן המשחק של ג’קי הביא לה את הניצחון. פורמט התוכנית מבוסס על תוכנית המציאות האמריקאית “הישרדות” של ערוץ CBS. ההבדל העיקרי בין ההפקה האמריקאית לישראלית הוא בכך שאורכה של עונה בארצות הברית היא של כ-14 פרקים הנמשכים 45 דקות, בעוד שבישראל לכל עונה יש יותר מ-30 פרקים שאורכם בין שעה לשעה וחצי. חברת ההפקה אוספת קבוצת אנשים שמספרם, מוצאם, דתם ומינם משתנה מעונה לעונה, ולכאורה אין ביניהם קשר מוקדם.

הישרדות VOD פרק 43: שני הכרטיסים הראשונים לגמר

השינויים בשיטת המשחק בכל אחת מהעונות מתוארים תחת הערכים המתאימות לעונה.

  • חבר המושבעים שואל את המתמודדים הסופיים מספר שאלות שעוזרות לכל אחד מהם להגיע להחלטה עבור מי להצביע.
  • כמו כן, רשאים המתמודדים הסופיים, לשאת נאום סיום, על מנת לנסות לשכנע את חבר המושבעים שהם ראויים לזכות בתואר “השורד האחרון”.
  • עם צמצום המשתתפים במשחק, אלה וג’קי הגו את הרעיון להדיח את הבנים הנותרים ובפעם הראשונה להגיע יחדיו רק נשים לגמר.
  • מאז החל מאבק משפטי בין השניים על זכויות השידור והפקת התוכנית הופסקה למשך כמספר חודשים.

לאחר איחוד השבטים, אלה מצאה שפה משותפת עם ג’קי, למרות היריבות בין הבריתות. עם צמצום המשתתפים במשחק, אלה וג’קי הגו את הרעיון להדיח את הבנים הנותרים ובפעם הראשונה להגיע יחדיו רק נשים לגמר. למרות שלא זכתה בחסינות אישית מעולם, אלה הייתה חלק אינטגרלי מכל הדחה, כשפעמים רבות, עוד בטרם חברה לג’קי סופית, היא ניסתה להזהיר את אנשי בריתה מהתרגילים של “אזולאנדו”. אפילו כשהתרגיל האחרון, של בזבוז הקול הכפול, התבצע על ראשה, אלה קלטה זאת מיד ולא פחדה להתעמת עם ג’קי ואודליה.

רגע לפני הגמר הגדול: הפיינליסטים עונים על כל מה שמעניין באמת

בשלב הסופי – פרק הסיום של התוכנית, שלושה שורדים אשר הגיעו לשלב הסופי, מתמודדים על תואר “השורד האחרון” אשר מקנה את הפרס הראשון שמוצע בתוכנית. חבר המושבעים שואל את המתמודדים הסופיים מספר שאלות שעוזרות לכל אחד מהם להגיע להחלטה עבור מי להצביע. כמו כן, רשאים המתמודדים הסופיים, לשאת נאום סיום, על מנת לנסות לשכנע את חבר המושבעים שהם ראויים לזכות בתואר “השורד האחרון”. בסיום סדרת השאלות, ניגש כל אחד מחבר המושבעים להצביע בהצבעה חשאית בעד האדם שלדעתו זכאי לתואר “השורד האחרון”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן