צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מתחת לשפתיה לצפייה ישירה עם תרגום

מתחת לשפתיה לצפייה ישירה עם תרגום

יסמין מופתעת מכך שדאלאס מתחילה איתה, היא דוחה את הניסיון שלה אבל לא מצליחה להוציא אותה מהראש. בתוך כמה ימים דאלאס הכריזמטית ובעלת הביטחון העצמי מצליחה לסחוף את שתיהן לרומן פנטסטי, אבל המציאות זוקפת ראשה. שתיהן יצטרכו להתמודד עם המשמעות של הקשר שנרקם ביניהן וכיצד הוא משפיע על סביבתן המופתעת.

הבימוי של אפריל מולן בעל עוצמה, והתסריט של סטפני פבריצי כתוב בכנות. הסרט כולו צולם על ידי צוות של נשים, אחת הסיבות לאמינות ולטבעיות של ההתרחשויות על גבי המסך. סרטה החדש של הבמאית/שחקנית קנדית אפריל מולן מביא למסך הקולנוע רומן בלתי צפוי בין שתי נשים שהקשר הנרקם ביניהן ישנה את חייהן לנצח. ערב אחד היא יוצאת למסיבה עם חברתה הטובה ביותר, שם היא פוגשת את דאלאס, שרק לאחרונה סיימה מערכת יחסים עם בת זוגה.

כחול הוא הצבע החם ביותר (

סרטה החדש של הבמאית\שחקנית קנדית אפריל מולן מביא למסך הקולנוע רומן בלתי צפוי בין שתי נשים שהקשר הנרקם ביניהן ישנה את חייהן לנצח. יסמין (נטלי קריל), עורכת במגזין אופנה מצליח, חיה בשלווה עם ארוסה החתיך. ערב אחד היא יוצאת למסיבה עם חברתה הטובה ביותר, שם היא פוגשת את דאלאס (הדוגמנית השבדית אריקה לינדר), שרק לאחרונה סיימה מערכת יחסים עם בת זוגה.

הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע גאה הוא מפגש תרבותי ייחודי הנערך מידי שנה בסינמטק תל אביב. במהלך עשרת ימי הפסטיבל, משולבות הקרנות למגוון סרטים שרובם אינם מגיעים להפצה בישראל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן