צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
דף הבית » מאמרים » מלכות עונה 2 פרק 8

מלכות עונה 2 פרק 8

בלית ברירה, ליזי וספיר (ליהי קורונובסקי) מגיעות עד לרוסיה ומסתבכות עם מאפיונרית רוסיה פסיכופתית, ועם משמרות המהפכה האיראניים. המלכות פותחות חזית חדשה עם מדינת ישראל.

אבל מה, סדרות כמו מלכות לצפייה ישירה בהוט, יוצרות מצב שבו הצופים והציבור באופן כללי, עוברים מסלידה לאהדה של מפורסמים בעולם הפשע. Wesave.info  האתר הישראלי לחיסכון ומידע אובייקטיבי מדויק . אז לנו יש את מלכות ולפני עשור את הבורר, אבל בעולם יש כמה סרטים טובים שהפכו את הפשע המאורגן לאגדה. משהו יכול לעמוד בפני הקסם של מרלון ברנדו  ?

מלכות עונה 2 פרק 8

המונח ‘פושע’; אינו מוגדר באופן קפדני מכיוון שלמדינות שונות יש חוקים שונים לגבי פשעים ופעילויות בלתי חוקיות. בדרך כלל ניתן לומר כי פשע הוא פעילות הגורמת נזק לאדם, לקהילה או למדינה. פושעים עלולים לבצע פשעים כאמצעי להתפרנס, מתוך קנאה, חמדנות או זדון, למטרות פנאי, מתוך שעמום, או משפע של סיבות אחרות.

בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו. בעיצומה של מסיבת הרווקים של אייל מלכה – בן למשפחת פשע מקומית, מגיעים מתנקשים ומחסלים את הגברים במשפחה. נשותיהם נותרות להיאבק על מקומן בעולם גברי, בדרכן המצחיקה והסוחפת ומבלי לוותר על נשיות ואנושיות. פשעים מתייחסים לכל פעילות בלתי חוקית הנתונה לעונש על ידי מדינה.

חיסכון ומידע אובייקטיבי

בסופו של דבר, החוליה שאמורה להיות הכי חזקה בשרשרת- היא החוליה החלשה. אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .

  • אז לנו יש את מלכות ולפני עשור את הבורר, אבל בעולם יש כמה סרטים טובים שהפכו את הפשע המאורגן לאגדה.
  • אתר TVNetil הוקם בשנת 2006 על מנת לספק בית חם ליצירה הישראלית הטלוויזיונית והקולנועית.
  • Wesave.info  האתר הישראלי לחיסכון ומידע אובייקטיבי מדויק .
  • בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו.
  • באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .
  • המלכות פותחות חזית חדשה עם מדינת ישראל.

בעונה השנייה לסדרת הלהיט גיא פרנסיס (רוי מילר) מתחזק וכמעט מוחק את המלכות לגמרי והן על סף פשיטת רגל. ליזי (דאנה איבגי) מנסה להציל את מה שנשאר מהעסקים, אבל בנות המשפחה מקשות עליה והיא מגלה שלא אחת למען כולן, אלא כל אחת למען אחת. דורי (ריטה) לא שולטת בתאוות הבצע שלה ומסתכסכת עם משפחת ג’ובארנים.

מלכות פרק 8 עונה 2 לצפייה ישירה בת המלך והנסיך עושים כיפה אדומה

מה שמזכיר לכולנו שאוטוטו העונה מסתיימת. קבלו את מלכות פרק 8 עונה 2 לצפייה ישירה בת המלך והנסיך עושים כיפה אדומה.

מלכות עונה 2 פרק 2

הבעיה היא שכמה שלא ינסו להוציא את המשטרה מתוחכמת, זה לא יעבור את הצופה הישראלי. לקראת סיום הסדרה המציאות טופחת על פניהן של הדמויות המרכזיות.

מלכות 1: פרק 2

גיא פרנסיס הגיע למעמד של כוכב בשמי הפשע הישראלי כמעט משום מקום. מצד שני הוא עכשיו אסיר של אשתו ומשפחתה. אבל הבעיה הגדולה ביותר שלו שהוא שכח פתגם חשוב. שמור את חבריך קרובים ואת אויבך קרובים עוד יותר.

אמא ואבאז: פרק 1

ציפי (אורלי זילברשץ) נלחמת על הצדק בדרום העיר, ובדרך הורסת את היחסים עם השותפים האריתראים. נעמה (מלוי לוי) נאבקת להגן על בנה ונהפכת דומה יותר ויותר למשפחה ממנה היא מנסה לברוח.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן