צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מכתוב הסרט המלא

מכתוב הסרט המלא

הם הולכים לכותל המערבי ומתחילים להגשים פתקי משאלות של אחרים בכלים המוכרים להם. במסעם להגשמת חלומות אחרים, הם מצליחים להגשים את עצמם. אין הרבה סרטי מתח כמו הסרט מכתוב שמספר על הצמד סטיב ו”צ’ומה” אשר שייכים כגובים קשוחים בארגון פשע ירושלמי.

הסרט הוקרן לראשונה ב-6 בספטמבר 2017 במסגרת יום הקולנוע הישראלי הרביעי[2], והיה לסרט הנצפה ביותר באותו היום, עם כ-23,500 כרטיסים[3]. הסרט הופק במימון “המיזם לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים”, וצולם בירושלים במהלך קיץ 2016[1].

סרטים לצפייה ישירה ובחינם

אירוע מסוים בחייהם מניע אותם לעשות שינוי ולהגשים לאנשים שונים משאלות. צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב. VOD הינו אתר הצפייה הישירה הגדול והמוביל ברשת.

  • במסעם להגשמת חלומות אחרים, הם מצליחים להגשים את עצמם.
  • הסרט הופק במימון “המיזם לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים”, וצולם בירושלים במהלך קיץ 2016[1].
  • מכתוב הוא סרט ישראלי שיצא לאקרנים בשנת 2017.
  • הצמד ניצל בנס ממוות מפיגוע שהתרחש במסעדה בה שהו, ומנצלים את הפיגוע כדי לקחת לעצמם מזוודה ובה סכום גבוה של דמי חסות שהוחזקו בידי בלדר צ’צ’ני שנהרג בפיגוע.
  • סטיב (חנן סביון) וצ’ומה (גיא עמיר) הם צמד עבריינים העוסקים בגביית דמי חסות בירושלים עבור ארגון פשיעה שבו הם חברים.

צ’ומה וסטיב, צמד גובים בארגון פשע, מוצאים עצמם ניצולים יחידים מזירת פיגוע. באותו הרגע מחליט הצמד לשנות דרכיו ולהשיב תודה לאלוהים על ידי מעשים טובים.

מכתוב

בעקבות הפיגוע הם מחליטים לצאת ממעגל הפשע ולנסות לעזור לאנשים שמבקשים משאלות בכותל המערבי. הם קוראים פתקים שאנשים הניחו בכותל, ופועלים להגשמת המשאלה שבפתק.

הסרט הפך לאחת הצלחות המסחריות הגדולות ביותר של הקולנוע הישראלי בעשור השני של המאה ה-21, עם מכירות של כ-570 אלף כרטיסים[5], והוא נכנס לרשימת מאה הסרטים הישראליים הנצפים ביותר בכל הזמנים. לסטיב יש ילד שהוא מתכחש אליו, היות שסטיב נבדק ונמצא עקר, ולכן הוא חושב שהילד לא שלו. מתברר שהילד אכן של סטיב, שנרפא מהעקרות באמצעות תרופה עממית שקנה בשוק מחנה יהודה, את אותה תרופה צ’ומה נותן לאשה שבקשה בכותל שיהיה לה ילד, אחרי שמתברר שבעלה עקר.

מדריך צפייה בסרטים

בין הבקשות יש ארגון חגיגת בר מצווה לילד יתום, וסיוע לאישה להיכנס להיריון. העניינים מסתבכים כאשר קסלסי, ראש ארגון הפשיעה אליו הם משתייכים מחליט שעליהם לחזור שוב לפשע.

תקציר הסרט

סטיב (חנן סביון) וצ’ומה (גיא עמיר) הם צמד עבריינים העוסקים בגביית דמי חסות בירושלים עבור ארגון פשיעה שבו הם חברים. הצמד ניצל בנס ממוות מפיגוע שהתרחש במסעדה בה שהו, ומנצלים את הפיגוע כדי לקחת לעצמם מזוודה ובה סכום גבוה של דמי חסות שהוחזקו בידי בלדר צ’צ’ני שנהרג בפיגוע. מכתוב הוא סרט ישראלי שיצא לאקרנים בשנת 2017. הסרט בוים על ידי עודד רז ותסריט הסרט נכתב על ידי חנן סביון וגיא עמיר המופיעים בסרט כשחקנים הראשיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן