צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מיה לנדסמן לסבית

מיה לנדסמן לסבית

עברה לסופר המתחרה “אושר לוי” בפרק הלפני אחרון של העונה השנייה וחזרה אל “שפע יששכר” בפרק הסיום של העונה השנייה. שירה מתגוררת עם החתול שלה ואינה נוחלת הצלחה רבה בזוגיות. במהלך הסדרה יצאה עם נוכל אף על פי שידעה שהוא עבריין מבוקש.

  • כמו כן ראמזי ונעמי רבו על חיבתה של אסתי, אך לאסתי היה חבר באותה העת.
  • אנטולי נוהג להוסיף את המילה “טאק”
    בכל דבר שהוא אומר.
  • קל לדמיין אותה כגרסה ישראלית ללנה דנהאם (שהובילה את הסדרה “בנות” והיתה קול דור המילניאלז), או מה שפיבי וולר־ברידג’ (“פליבג”) ומיכאלה קול (“להרוס אותך”) עבור דור הזוּמריות.
  • מנסה לא לשלם על כלום ומרבה בשל כך להתעמת עם כוכבה הקופאית ונעמי הירקנית.
  • שוני כל הזמן מתייחסת כלפיה בחיבה ואף ברגשות הערצה לכאורה, אבל בפועל טוענת שאינה סובלת אותה ותעשה הכל נגדה.

נרמז בסדרה שלו הייתה רוצה הייתה יכול להיות לרתום את יכולותיה לטובה, אך היא בחרה שלא. נוטה לריב עם כל לקוח השוהה בקופתה, ובמיוחד עם הלקוח אמנון טיטינסקי אותו היא מחשיבה כיריב שלה.

מיה לנדסמן

“ילדות סכסכניות”, הסדרה של טליה לביא, שיר ראובן ורבקה אלנבי, מתארת שתי שותפות לדירה שהאופי המנוגד שלהן משמש בעיקר מקדם עלילה. לנדסמן מגלמת אחת מהן – לסבית שלא עושה עניין מהעדפות מיניות או ממראה חיצוני, הוריה הם קריקטורה של הורים, ויש לה מחשבות על התבגרות ועצמאות. לפיכך, לנדסמן עומדת על המשבצת המתאימה כדי לזכות בתפקיד ראשי ופורץ דרך, שיכתיר אותה ל”קול של הדור”. קל לדמיין אותה כגרסה ישראלית ללנה דנהאם (שהובילה את הסדרה “בנות” והיתה קול דור המילניאלז), או מה שפיבי וולר־ברידג’ (“פליבג”) ומיכאלה קול (“להרוס אותך”) עבור דור הזוּמריות.

מה היא עושה חוץ מלהיות קצת מסכנה 24 שעות ביממה, ובכלל, היא לא אמורה גם ללמוד מדי פעם? או לפחות להרגיש קצת מצפון כיאה לסטודנטית שנה ג’? בשני הפרקים הראשונים היא הייתה דמות מעצבנת, תיאטרלית ומוקצנת אך היא קיבלה תפנית משמעותית, בשעה טובה, בפרק השלישי, במהלך הסצנה המופלאה עם אביה (שולי רנד), שהפיחה בה קצת אמת וכנות. אלא שאמש (שלישי) רשמה לנדסמן קאמבק מפואר, כזה שאף אחד מאורחי פסטיבל קאן בצרפת לא ישכח.

שחר חיון על השאיפה לצאת מגבולות ישראל

מבוגר מאוד שמגיב באיטיות לאירועים הקורים בסופר, אף על פי שמחשיב את עצמו כמתאגרף מצטיין. היה לטענתו מאמן מבוקש באיגרוף, ומעריץ את סדרת הסרטים “רוקי”. בזמנו הפנוי הוא שחקן פעיל בתיאטרון יידישפיל. הוא נשוי למאשה, אך יחסיהם רעועים עקב כך שהוא מרבה להסתכל על נשים אחרות, ובשל כך מאשה מעיפה אותו מביתם פעמים רבות.

עקב השתתפותו בלהקת “מולדובסקיה פאלאצ’י” (“התליינים ממולדובה”), כונה סרגיי “פאלאץ'”. בעקבות הביזיון שהגיעו למקום אחרון באירוויזיון, הוא שינה את שמו לאנטולי ועלה לישראל. בתיאטרון הקאמרי משחקת בהצגות “כטוב בעיניכם”[6], “מתאבל ללא קץ”, “השיבה”, “קן הקוקיה”, “אל נקמות”, “מהומה רבה על לא דבר”, “פיקוח נפש”, “Name drop”, “פיטר פן” ו”מלאכים באמריקה”. החל משנת 2016 שיחקה בשלוש העונות הראשונות של הסדרה “האחיות המוצלחות שלי”.

ילדות סכסכניות

אנטולי נוהג להוסיף את המילה “טאק”
בכל דבר שהוא אומר. קופאית שמאופיינת כעצלנית, שחצנית, נקמנית, צעקנית, סוציופתית, אנוכית, עצבנית, גסת רוח, אלימה וחסרת השכלה, ולמרות זאת היא לא מתביישת במגרעותיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן