צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מחיר התשוקה

מחיר התשוקה

מי שהכי מנסה לעודד אותה להגיע לתהילה ולכסף זו ביתה הצעירה, אייס. ביתה הגדולה חזן, פחות שותפה לגחמות של אמה, היא מעולם לא סלחה לה על מות אביה והיא מהווה את המכשול הגדול ביותר העומד בפני הגשמת חלומותיה של פיזלט.

זיינפ היא ילדה יפייפייה ותמימה שמתחילה לעבוד ביחד עם אליהן, איש עסקים צעיר ושחצן שלא נמנע מלפגוע באנשים. אנו נמשיך להילחם ביתר שאת בבעלי ההון על מנת להנגיש ולאפשר צפייה חינמית לכל דורש בכל מיקום בעולם. כל התשלומים שהאתר מקבל אינם למטרת רווח, הם משמשים לכיסוי הוצאות התפעול של האתר על כל שירותיו השונים.

בנות גונש

הצטרפו לקהילה התוססת של האתר ותוכלו לקבל תשובה על כל שאלה בנוגע לטלנובלה האהובה עליכם. ההורים המודאגים, שוכרים בלש פרטי, מחמט, לשעבר קצין משטרה, כדי שיעזור להם למצוא את בנם. מחיר התשוקה- סידרה טורקית‎ updated their profile picture. גומוש מחכה בסבלנות שמחמט, שאהבה אותו כל חייה, יחזיר לה אהבה, אך הוא איבד את אהובתו בתאונה איומה ומואס בחייו.

שמה בתורכית הוא Bu Şehir Arkandan Gelecek (בו שהיר ארקאנדאן גלג’ק, שם ארוך, שמשמעותו “העתיד שמאחורי העיר הזאת”), והיא משודרת גם בימים אלה בערוץ ATV התורכי. סיפור סינדרלה הפוך, שמספר על עלי, נער שעבר טראומה בילדותו, ומגיע עם אונייתו לאיסטנבול, העיר שעד עתה סירב לבקר בה.

הדרמה תספר על תובעת קשוחה, שיום אחד מאבדת את כל זיכרונותיה ומחליפה מקום עם עקרת בית שמרנית, שנראית בדיוק…

מינוי גלובס בדיגיטל נותן לך גישה מלאה לכל התכנים באתר ובאפליקציה. מכאן מגיע גם המחיר הגדול שמשלמת החברה הדתית לאומית, על בחירתה בדרך הנהגה קצרת אופקים זו – יצירת שסע מעמיק והולך בקרבה. מכל זאת יכולים היינו להימנע אם היינו מבינים כי הדרך הקצרה להנהגה, היא הדרך הארוכה העומדת על ערכיה ועקרונותיה לא רק בלימודה, אלא גם במעשיה הפוליטיים. אופן החשיפה הדרגתי שומר לרוב על אלמנט המתח (מורגש במיוחד בדרמת מתח) ושומרת על ציפיה גבוהה אצל הצופים לקראת הפרק הבא.

  • מנגד, פרהאת הוא מחסל מטעם המאפייה שמגיע עם משפחתו לאיסטנבול.
  • קיימת גם סדרה אפיזודית בה כל פרק עומד בפני עצמו (בניגוד לדרמה סדרתית).
  • למרות חלומותיה הגדולים באחוזה המדהימה, היא מעולם לא שוכחת את השכונה הצנועה בה נולדה, יותר מכל היא מעריצה את בתו של בעל האחוזה, גולפם סיפאהי.
  • מלק סובלת מהתעללות בביתה על ידי אימה חסרת האופי שולה והחבר שלה ג’נגיז המתעלל הראשי, לכן היא שמחה מאוד לעבור לידיה של זיינפ.
  • שמה בתורכית הוא Bu Şehir Arkandan Gelecek (בו שהיר ארקאנדאן גלג’ק, שם ארוך, שמשמעותו “העתיד שמאחורי העיר הזאת”), והיא משודרת גם בימים אלה בערוץ ATV התורכי.

בהודעתו הסביר כי “בניגוד לאהבה, ארוטיקה מתייחסת לעירום וצורות התנהגות כמו נשיקות וביטויי אהבה שקודמים לעירום ויכולות להוביל ליחסי מין”. התיאור המפורט של הרגולטור הטורקי מצטט ספר של גורו הנשיקות וויליאם קיין – “אומנות הנשיקה”, שבו מתוארת הנשיקה שבמרכז הסערה כשייכת לסוג של “יניקת שפתיים”. הרגולטור הטורקי הביע תרעומת על שידור הסצינה בסדרה “אהבת כסף שחור” וטען כי מדובר בקטע אירוטי מדי.

פרקים מלאים

ברגע שהמשפחה פוגשת את מחמט, הוא מבינים שהבעיה הרבה יותר גדולה ומורכבת ממה שהיא נראית, ככל שהוא צולל יותר בחקירת המקרה, כך מתרבות השאלות. סדרה חדשה בכיכובה של אסלי אנוור, סורייה מהכלה מאיסטנבול. גונש, מורה לספרות בתיכון בעיר איזמיר, פרודה מבעלה שעזב אותה ואת שלושת בנותיה המתבגרות, התאומות סלין ונאזלי והצעירה ביותר, פרי.

מחיר התשוקה

הגלגל הקדמי נגע קלות באופנוע שנסע לפניו ודי היה בכך להמית. נקמנותו של הכלי הדו-גלגלי היא הסיבה העיקרית לכך שמדי שנה נפגעים בגופם יותר מ-14% מן הרוכבים, לעומת 4.5% מבין הנוסעים במכוניות פרטיות. לכל קילומטר נסיעה גדולים יותר סיכויי ההיפגעות של רוכב-אופנוע פי 7 מסיכויי ההיפגעות של נהג רכב פרטי. מול הנחות יסוד מעוותת אלו, צריכים היינו להתעקש ולהעמיד ציבורית את האמת המורכבת, כי ביסוד לאומיותה של מדינת ישראל ניצבות כמה ליבות המשלימות האחת את השנייה.

מבצעי טלוויזיה

עומר דמיר הוא קצין משטרה מסור, אשר זוכה לאחרונה לנסוע לאיסטנבול לשם מילוי תפקידו עם ארוסתו סיבל אנדק. חייה של יילדיז משתנים כאשר היא מקבלת הצעת עבודה מאשת החברה הגבוהה, אנדר. אנדר מנצלת את התאווה של ילדיז כדי לפתות את בעלה, ממנו היא רוצה להתגרש מבלי לאבד את מעמדה החברתי והפיננסי בחברה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן