צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מוראט יילדירים סדרות

מוראט יילדירים סדרות

בסדרת הטלביזיה “הסערה” השחקן הטורקי מוראט ילדרים מנגן עליי – לגבר צעיר ושאפתן שמאוהב בנערה Zeyneb. כיצד, אם כן מסתמך על חוקי הז’אנר בדרך של זוגות עומדים מכשולים שונים שהם מנסים להתגבר.

כמו כן ב 2006 מוראט Yyldyrym כיכב בדרמה “כור המצרף”. זו הייתה עבודה רצינית, שבו השחקן יש לשים את כל הכישורים שלו. הסרט מגולל את סיפורה של אישה שהרתה נישואים. היא הייתה כל הזמן נראה כי נשמתו של הילד האחרון שלה, שממנו היא ברחה, עברה הפלה, רוצה נקמה.

סבאש

מוראט שיחק תפקיד מורכב כאן זוג של האישה. העבודה המבריקה שלו זכתה בפרס “גולדן אורנג” בקטגוריה “השחקן הטוב ביותר”. סצנות סקס מעורבות בעלה שריפת ברונטית היפה פשוט המבוססות על עצמו.

לאחר עבודה זו במשך שלוש שנים הוא היה שם לב על ידי סופר, אשר אהב את המשחק. יצירה זו נעלמה מעיניו של הציבור הרחב, אך לא על ידי מעסיקים.

“איפה אתה, אהבה?”

הבנות של גיל נישואים בהחלט תהיינה מעוניינות בכך בקיץ של שנה שעברה, הם התגרשו. אז השחקן שוב הצטרף לשורות רווקות ו בשלב זה הוא רווק מבוקש. כמו מדבר של העיתונות הצהובה, בלב מוראט הוא עדיין אף אחד לא כבש. קריירה והחיים של כוכבי טלוויזיה בעתיד לקח מן התיאטרון והקולנוע.

  • האם תהילה זה לא גרם לו רק קצת יהיר?
  • הוא נולד ב -13 אפריל, 1979 בעיר ההיסטורית של קוניה, במשפחה של אינטלקטואלים.
  • סבאש עושה זאת, אך מתקשה לשכוח את יסמין, האישה שאיתה בילה לילה מלא תשוקה בבודרום.
  • זה נותר בגדר תעלומה איך אדם כזה צנוע ואיש משפחה למופת הגיש פתאום לגירושין מאשתו.
  • מוראט ילדרים, סרטים אשר הפכו פופולריים מאוד בסדרה זו הראתה את היכולת לעבוד בצוות.
  • ותודה בחלקו בסדנה של הדמויות הראשיות של המשחק.

בשתיקתן לחיות בנפרד זה מזה, כולם – ההיסטוריה שלה. אבל ברגע שהם היו שוב מפגיש ההוד שלו במקרה. מוראט ילדרים, סרטים אשר הפכו פופולריים מאוד בסדרה זו הראתה את היכולת לעבוד בצוות. הוא לא מגמד, אבל הוא עצמו לא הפך מבולבל.

משחק השתיקה

שגרת היום של השחקן לא אוהב את הסגנון של הקיום של הוליווד וכוכבי קולנוע אחרים. אין ומסיבות נוצצות צד רועש, אין שערוריות ניאוף.

תמיד איתך

בנוסף, אנו זוכרים כי שלושים ושישה שחקן הוא בין עשר הנשים היפות ביותר בעולם Cine טורקיה. שידור סרטים עם Muratom Yyldyrym על השפות רוסית, אוקראינית ועוד. האם תהילה זה לא גרם לו רק קצת יהיר? פפארצי לא יכול לחשוף כלום כל אקסצנטרי של חייו האישיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן