צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » מועדי הקרנה של סוניק הסרט 2

מועדי הקרנה של סוניק הסרט 2

הסרט עלה לאקרנים בארצות הברית ב-8 באפריל 2022 על ידי סרטי פרמאונט, בשיתוף פעולה עם סגה סאמי. מדווחת לוולטרס, המפקד הראשי, כי בעת מחיקת הנתונים על רובוטניק נחשף תיק בן 50 שנה המכיל מיקום למתקן מחקר, בו נמצא “פרויקט שאדו”.

הם מגיעים לסיביר, שם מגלים מצפן עתיק המכוון אותם ליהלום, ורונות עתיקות שמספרות את סיפורו של יהלום המאסטר, שנוצר מאיחוד שבעת יהלומי הכאוס שמכילים כוח אינסופי על ידי שבט הקיפודניים, השבט של נאקלס. במהרה, רובוטניק ונאקלס מוצאים את מיקומם של סוניק וטיילס. במהלך קרב במורד הר, נאקלס חושף שהוא האחרון שנשאר משבט הקיפודניים שנכחד יחד עם הינשופים.

שישי – 16/06/2023

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך. הדיבוב העברי בוים על ידי נינה אמיר, והופק על ידי רוני חן, תומר קאופמן, ספיר רון ארגמן, דן שצברג ואמי בכר באולפני וידאופילם אינטרנשיונל.

  • לאחר שסוניק התמקם בגרין הילס, הוא צמא להוכיח שיש לו את מה שדרוש בשביל להיות גיבור אמיתי.
  • שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.
  • בעודו מתאחד עם שותפו הישן סטון, רובוטניק מצליח לשכנע את נאקלס לעזור לו בחיפושו אחר יהלום המאסטר.
  • בעת עזיבתם של טום ואשתו, מאדי, לחתונה של רייצ’ל בהוואי, סוניק נשאר לבדו בגרין הילס ונהנה מהעצמאות שלו.
  • טיילס מספר לסוניק שבגלל הפעימה האלקטרומגנטית ששחרר, הוא מצא אותו בעזרת המכשירים שלו וצפה בו נלחם נגד רובוטניק בעבר, וכשגילה שרובוטניק עומד לחזור, הוא הגיע לכדור הארץ במטרה להזהיר אותו.

נאקלס מצליח לשחזר את יהלום המאסטר משבריו, ומסכים לשמור עליו עם סוניק וטיילס כשהם חיים בתנאים אידיאליים כחלק ממשפחת ווקובסקי. מספר חודשים לאחר אירועי הסרט הקודם, דוקטור רובוטניק מנסה לברוח מכוכב הפטריות אליו הגיע. בעזרת כוחו של הקוץ של סוניק הקיפוד, ששמר בעת הגעתו לכוכב, הוא בונה מגדלור היוצר פעימה אלקטרומגנטית בתור סימן, ומחכה למישהו שישים לב אליו. בעת לילה, נאקלס, קיפודן אדום בעל עוצמה, מגיע לכוכב מתוך שער טבעת; הוא נתקל ברובוטניק ושואל אותו מאיפה השיג את הקוץ.

סוניק הסרט 2 (

בינואר 2021, הכריזה טיקה סאמפטר שהיא תחזור לתפקידה בסרט ההמשך בתור מאדי. סוניק וטיילס מגיעים להוואי, אם כי נעצרים אחרי זמן קצר. באפריל 2022, לאחר שקארי הודיע כי שוקל לפרוש מתעשיית הקולנוע, מפיקי הסרט מוריץ ואשר הודיעו כי תפקידו כרובוטניק לא ילוהק מחדש באף סרטי המשך, אם כי נותרו מלאי תקווה שיוכלו לכתוב תסריט טוב מספיק כדי שימשיך בתפקיד.

במהלך הקרב, רובוטניק גונב את היהלום, משתגר חזרה למפקדה שלו בגרין הילס, ומשאיר את נאקלס וסוניק למות כשהמקדש מתמוטט. סוניק ונאקלס בורחים מהמקדש בזמן, מתפייסים ומחליטים לאחד כוחות נגד רובוטניק במטרה להשיב את היהלום. טיילס מגיע ומחלץ את השניים בעזרת מטוס דו-כנפי שברשותו. סוניק ניצל על ידי מיילס “טיילס” פראוור, שועל עם שני זנבות מכוכב אחר.

סוניק – הסרט 2

טיילס מספר לסוניק שבגלל הפעימה האלקטרומגנטית ששחרר, הוא מצא אותו בעזרת המכשירים שלו וצפה בו נלחם נגד רובוטניק בעבר, וכשגילה שרובוטניק עומד לחזור, הוא הגיע לכדור הארץ במטרה להזהיר אותו. סוניק מתרשם מהגאונות של טיילס ומציע לו לאחד כוחות כדי למצוא את יהלום המאסטר. בעודו מתאחד עם שותפו הישן סטון, רובוטניק מצליח לשכנע את נאקלס לעזור לו בחיפושו אחר יהלום המאסטר.

סוניק הסרט 2-מדובב/Sonic the Hedgehog 2 Dubbed

בגרין הילס, חברו טום ווקובסקי מנהל איתו שיחה ומייעץ לו לקחת אחריות על מעשיו, ולהמתין בסבלנות עד שיצטרכו את כוחו. בעת עזיבתם של טום ואשתו, מאדי, לחתונה של רייצ’ל בהוואי, סוניק נשאר לבדו בגרין הילס ונהנה מהעצמאות שלו. נאקלס תוקף את סוניק ודורש לדעת את מיקומו של יהלום המאסטר, המאפשר לבעליו לכופף את המציאות לרצונו, דבר שרובוטניק לא היה מודע אליו ומסקרן אותו. מאדי ורייצ’ל משחררות את השלושה בעזרת המכשירים של טיילס, בעוד נאקלס ורובוטניק מוצאים מקדש מתחת למים שבו נמצא היהלום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן