צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » לצפייה ב-חמישים גוונים של שחרור

לצפייה ב-חמישים גוונים של שחרור

תוך כך מתוודה כריסטיאן בפניה שאינו מוכן להיות אבא, ואנה אומרת שאינה מוכנה לעבור הפלה ושתגדל את התינוק איתו או בלעדיו. אנסטסיה ‘אנה’ סטיל וכריסטיאן גריי חוזרים לסיאטל אחרי ירח דבש ארוך. כריסטיאן כועס כשמגלה שאנה שמרה על שם הנעורים שלה בעבודה.

  • שבעה חודשים לאחר מכן לאנה וכריסטיאן יש בן בשם תיאודור ריימונד גריי, המכונה טדי.
  • אנה עוזבת דרך הכניסה האחורית של הבנק, נכנסת למכונית ממתינה, אנה המומה לגלות ששותפתו של הייד היא אליזבת מורגן שותפתה לעבודה.
  • אביה החורג של אנה, ריי, שרוי בתרדמת רפואית לאחר תאונת דרכים.
  • הוא יוצא מהבית ומשתכר עם אלינה, חברת משפחתו המאמצת והאישה עמה שכב בעבר, שאף עזרה לו להתפתח מינית וללמוד על מהלכים מיניים.
  • אנסטסיה מעמידה פנים שהיא חולה והיא חוזרת הביתה – כדי לברוח משומר הראש שלה – סוייר.
  • שנתיים לאחר מכן אנה נמצאת בחודש השישי להריונה עם ילדם השני, והם מצפים לבת הם מחליטים לקרוא לה פיבי גריי.
  • כמו כן, התברר שאליזבת מורגן סיפרה למשטרה כי היא נוצלה מינית על ידי הייד ונסחטה תוך איום שייפרסם את התמונות.

כריסטיאן נקם בכך שרכש את חברת העצים של אריק לינקולן כדי למכור אותה. כאשר כריסטיאן יוצא לעסק לכמה ימים, אנה מקבלת שיחה מג’ק הייד (שהשתחרר בערבות), אשר מודיע לה שהוא חטף את מיה גריי ודורש 5 מיליון דולר תוך שעתיים. הוא מזהיר את אנה לא לספר לאף אחד או שהוא יהרוג את מיה. במהלך טיסת עסקים של כריסטיאן, ג’ק חוטף את אחותו של כריסטיאן ממשפחתו המאמצת, מיה, תוך שהוא דורש כופר מאנה.

טריילרים נוספים – סרטים המגיעים בקרוב

לאחר התנגדות מסוימת, אנה מתרצה ומשנה את שמה בעבודה לגריי לאחר שהבינה כמה זה חשוב לכריסטיאן. כמתנת חתונה מאוחרת, כריסטיאן נותן את הוצאת הספרים סיאטל לאנה, ומתכנן לשנות את שמה להוצאת גריי.

אנה מתעוררת לאחר שלושה ימים בבית החולים עם כריסטיאן לצדה. למרות שהוא כועס על הפזיזות של אנה ועדיין חרד מאבהות, הוא מבין עד כמה התינוק שלהם חשוב לה, והם מתפייסים.

עוד צעד אחד ותוכלו לצפות בסרטים ללא פרסומות באיכות HD

למחרת, כריסטיאן זועם כשהוא מגלה על ידי ולץ’ שבעלה לשעבר של אלנה, אריק לינקולן, חילץ את ג’ק מהכלא בגלל הרומן שלה עם כריסטיאן. אנה מתרגזת כשהיא מגלה הודעת טקסט בטלפון של כריסטיאן מאהובתו לשעבר אלנה לינקולן, האישה שפיתתה אותו כשהיה בן חמש עשרה והכירה לו את אורח החיים של ה-BDSM. אנה עוזבת דרך הכניסה האחורית של הבנק, נכנסת למכונית ממתינה, אנה המומה לגלות ששותפתו של הייד היא אליזבת מורגן שותפתה לעבודה.

כריסטיאן מתרצה לבסוף לאחר שהבין כמה חבריה של אנה חשובים לה ושאנה עשתה את הדבר הנכון בכך שהיא נשארה עם קייט ולא בבית – אם היא הייתה בבית היא הייתה נפגעת. כריסטיאן מספר לאנה שלאחר שנודע לו על הרומן, אריק הכה קשות את אלנה והם התגרשו. למרות הדחיפות של כריסטיאן, אלנה סירבה להגיש כתב אישום נגד אריק מתוך תחושת אשמה על הפרשה.

חמישים גוונים של שחרור (

בזמן איסוף הכסף, מנהל הבנק שחושד בגניבה מתקשר לכריסטיאן. בכדי להגן על חייה של מיה, אנה משקרת לכריסטיאן, ואומרת שהיא עוזבת אותו לגדל את התינוק לבד. זמן קצר לאחר מכן, כריסטיאן מפתיע אותה בטיול לאספן, עם קייט, אליוט, מיה ואחיה של קייט, איתן.

סרטים דומים

כשהוא מתעורר כמה ימים לאחר מכן, אנה וכריסטיאן מעבירים אותו לסיאטל כדי להתאושש. זהו גם סוף השבוע של יום ההולדת של אנה, וכריסטיאן מפתיע אותה עם כל משפחתה וחבריה בארוחת ערב.

ארכיון סרטים

כריסטיאן מקצר את נסיעת העסקים שלו בניו יורק וחוזר לסיאטל בשל כעסו על אנה שהפרה את הבטחתה שלא לצאת מהבית. בסופו של דבר, השניים מתווכחים ואנה פוגעת בו בשל היותו שולט ורכושני יתר על המידה, היא דורשת יותר חופש וגישה לחבריה.

חמישים גוונים של שחרור (סרט)

כאשר הוא מוסר את הכסף, הייד מנסה להרוג את אנה מתוך נקמה על איבוד עבודתו, וחובט בראשה, מה שגורם לאליזבת להרגיש אשמה על היותה מעורבת והיא מתווכחת עם הייד. כשאנה מתחילה לאבד את ההכרה היא שומעת את כריסטיאן קורא בשמה.

חמישים גוונים של שחרור/Fifty Shades Freed

אליוט וקייט התחתנו ויש להם ילדה בת חודשיים בשם אווה. בסוף, לאחר משכב נוסח BDSM, אנה וכריסטיאן מתכוננים לחגוג את יום ההולדת השני של טדי עם המשפחה והחברים שלהם. היא מספרת לכריסטיאן והוא זועם, בטענתו להרס אורח החיים הנהנתני שצפה לו ולאנה כזוג חופשי לפחות בשנים הקרובות. הוא יוצא מהבית ומשתכר עם אלינה, חברת משפחתו המאמצת והאישה עמה שכב בעבר, שאף עזרה לו להתפתח מינית וללמוד על מהלכים מיניים.

חמישים גוונים של אופל (

הוא מספר לאנה על איך הוא נפגש עם אלנה והתפתה על ידה. על ידי הצגתו לעולם ה-BDSM, אלנה עזרה לכריסטיאן ללמוד להשתלט על חייו. ואם היא לא הייתה מתערבת, הוא עדיין היה נגוע בזיכרונות איומים מאמו ולעולם לא היה מצליח לשלוט בחייו.

אנה מצליחה לשחרר כסף רב מהבנק באישורו של כריסטיאן אך מבלי לספר לו את הסיבה, ומגיעה למקום החטיפה. בסוף הסרט נראה כיצד השניים מגדלים יחד את התינוק, טדי, בעוד אנה בהריון נוסף. הסרט יצא לאור ב-9 בפברואר 2018,[4] בבימויו של ג’יימס פולי בעריכת ריצ’רד פרנסיס ברוס, הסרט זכה להצלחה רבה. כריסטיאן לומד מהחוקר הפרטי שלו, ולץ’, שהוא והייד היו באותה משפחת אומנה.

שבעה חודשים לאחר מכן לאנה וכריסטיאן יש בן בשם תיאודור ריימונד גריי, המכונה טדי. שנתיים לאחר מכן אנה נמצאת בחודש השישי להריונה עם ילדם השני, והם מצפים לבת הם מחליטים לקרוא לה פיבי גריי.

הוא נותן לה צמיד קמיעות כשהקמיעות מייצגים את כל הההפתעות הראשונות שלהם כולל גביע גלידה כדי לייצג את מערכת היחסים ה”וניל” (רגיל) שלהם. הוא חוזר מוקדם למחרת בבוקר שיכור, והוא מעלה טענה שאנה תעדיף את הילד על פניו. בזמן שכריסטיאן נמצא בנסיעת עסקים בניו יורק, אנסטסיה יוצאת לשתות עם חברתה הוותיקה קייט קוואנה, והיא עושה את זה בניגוד לרצונו של כריסטיאן. כשהיא חוזרת הביתה, היא מגלה שהבוס שלה לשעבר, ג’ק הייד, שפוטר בשל ניסיון לתקוף אותה מינית, נתפס על ידי צוות האבטחה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן