צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
Search
דף הבית » מאמרים » לצפייה ב-חמישים גוונים של אפור

לצפייה ב-חמישים גוונים של אפור

אנסטסיה “אנה” סטיל היא סטודנטית בשנתה האחרונה באוניברסיטת וושינגטון סטייט בוונקובר, וושינגטון, עם חברתה הטובה ביותר, קתרין “קייט” קאוואנה, אשר כותבת עבור עיתון הסטודנטים שלהם. עקב מחלה, קייט משכנעת את אנה להחליף אותה ולראיין את כריסטיאן גריי בן ה-27, יזם צעיר, עשיר ומצליח להפליא. כתוצאה מכך, היא אינה מצליחה לשאול את השאלות הנכונות ויוצאת ממשרדו של כריסטיאן בתחושה שהריאיון היה כושל.

  • אנה יוצאת החוצה כדי לנשום מעט אוויר צח, וחוזה מנסה לנשק אותה, אך נעצר בידי כריסטיאן שהגיע למקום.
  • תחילה הוא אומר שאנה תצטרך לחתום על ניירת לפני שיהיה ביניהם מגע כלשהו, אבל הוא לא עומד בפיתוי ומנשק אותה במעלית.
  • סרט ההמשך, “חמישים גוונים של אופל”, יצא ב-10 בפברואר 2017.
  • האחים וורנר, אולפני פרמאונט, אולפני אוניברסל וחברת ההפקה של מארק וולברג שמו הצעות על מנת לזכות בזכויות להפקת הסרט.
  • כריסטיאן מרביץ לאנה בישבן בפעם הראשונה; החוויה הזו משאירה אותה מגורה ומעט מבולבלת.

סרט ההמשך, “חמישים גוונים של אופל”, יצא ב-10 בפברואר 2017. ב-9 בפברואר 2018 יצא עוד סרט המשך, “חמישים גוונים של שחרור”. בשנת 2016 יצא סרט פרודיה על הסרט בשם “חמישים גוונים של שחור”.

חמישים גוונים של אפור (סרט)

ככל שאנה וגריי מתקרבים, היא מתחילה לגלות את הסודות של גריי ובוחנת מחדש את הרצונות שלה. אנה יוצאת עם כריסטיאן, והוא מטיס אותה במסוק שלו אל הדירה שלו. שם, כריסטיאן מתעקש שאנה תחתום על טופס לשמירת סודיות האוסר עליה לדבר על כל דבר שמתרחש ביניהם, ואנה מסכימה.

בסופו של דבר יוניברסל ופוקוס הבטיחו את הזכויות במרץ 2012. ג’יימס (יוצרת הספרים) ביקשה לשמור על שליטה מסוימת בכל מה שנוגע לתהליך היצירתי. מפיקי הסרט הרשת החברתית (מייקל דה לוקה ודנה ברונטי) חתמו על הפקת הסרט. בנוגע לתסריט, קלי מרסל, תסריטאי הסרט להציל את מיסטר בנקס נשכר לתפקיד.

חמישים גוונים של אופל – ביקורות מקצועיות / כתבות

אנה יוצאת החוצה כדי לנשום מעט אוויר צח, וחוזה מנסה לנשק אותה, אך נעצר בידי כריסטיאן שהגיע למקום. אנה עוזבת יחד עם כריסטיאן, אבל לא לפני שהיא מגלה שקייט החלה לפלרטט עם אחיו של כריסטיאן, אֶלִיוֹט.

אנה מסתקרנת ממנו, במיוחד אחרי שהוא מושך אותה מהדרך כשרוכב אופניים מתקרב אליה במהירות. אולם אנה חושבת שהיא לא מושכת מספיק בשביל כריסטיאן, לרבות אכזבתה של קייט.

חמישים גוונים של אפור לצפייה ישירה

מאוחר יותר, אנה מתעוררת ומוצאת את עצמה בחדר המלון של כריסטיאן, שם הוא נוזף בה על כך שהיא אינה שומרת על עצמה. תחילה הוא אומר שאנה תצטרך לחתום על ניירת לפני שיהיה ביניהם מגע כלשהו, אבל הוא לא עומד בפיתוי ומנשק אותה במעלית. אחרי שאנה מסיימת את הבחינות שלה, היא מקבלת חבילה מכריסטיאן המכילה מהדורות ראשונות של הספר “טס לבית דרברוויל”, מה שמדהים אותה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן