צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » לצפייה ב-חמישים גוונים של אופל

לצפייה ב-חמישים גוונים של אופל

אנה ממשיכה לגלות פרטים על עברו של כריסטיאן. מנהלה של אנה מטריד אותה וכריסטיאן דואג לפיטוריו. כריסטיאן מציע לאנה לעבור לגור איתו והיא מסכימה.

האקסית של כריסטיאן משחיתה לאנה את הרכב ומאיימת עליה באקדח אך כריסטיאן מצליח להשתלט עליה ולהציל את אנה. לאחר שאנה מגלה על הסיוטים של כריסטיאן ועל אמו שהייתה זונה מכורה לסמים היא שוקלת מחדש את הצעת המעבר לגור איתו. כריסטיאן עובר תאונה במהלך טיסה בהליקופטר הפרטי שלו ולאחר חיפוש נרחב הוא מגיע הביתה בריא ואנה מסכימה לגור איתו.

תמונות מהסרט חמישים גוונים של אופל

במהלך שנת 2023 לקראת הסרטים החדשים של נטפליקס 2023, ראינו כמה סרטים למבוגרים באפליקציה. אז מהיום אל תשאלו איפה אפשר לראות 50 גוונים של אפור, אלא איזה סרטים אפשר לראות בנטפליקס.נשארתם ערים?.

עכשיו באתר 50 גוונים של אופל לא מצונזר לצפייה ישירה עם תרגום. כריסטיאן לוקח את אנה לסלון טיפוח של אלנה לינקולן, חברתה של אמו, אשר הכירה לו את עולם ה-BDSM ולאחר שאנה מגלה כי הם שותפים עסקיים היא כועסת.

חמישים גוונים של שחור (

כולנו יודעים שלכריסטיאן ואנסטסיה יש חיבה לגבי מעליות, אז זה לא מפתיע מדי.

  • כריסטיאן עובר תאונה במהלך טיסה בהליקופטר הפרטי שלו ולאחר חיפוש נרחב הוא מגיע הביתה בריא ואנה מסכימה לגור איתו.
  • לאחר שאנה מגלה על הסיוטים של כריסטיאן ועל אמו שהייתה זונה מכורה לסמים היא שוקלת מחדש את הצעת המעבר לגור איתו.
  • לאחר סיום העסקה בינה לבין כריסטיאן היא נישאה לגבר אחר שמת ולאחר מותו היא חוותה התמוטטות עצבים והחלה לעקוב אחרי אנה וכריסטיאן.
  • אנה מבחינה שעוקבת אחריה אישה ברחוב ולאחר מכן כריסטיאן מתוודה שהיא אחת מבנות הזוג הקודמות שלו אשר רצתה יותר ממה שהתחייב לה בחוזה.
  • מביאים לכם את התוכניות החדשות ביותר על המסכים מכל האפליקציות!

כל מה שטוב ברשת סרטים וסדרות בהדלפה עם האיכות הטובה ביותר! מביאים לכם את התוכניות החדשות ביותר על המסכים מכל האפליקציות!

חמישים גוונים של אופל (

בסוף הסרט, במהלך חגיגות יום ההולדת של כריסטיאן אנה ואלנה רבות וכריסטיאן מנתק כל קשר עם אלנה. אנה החלה לעבוד במשרד פרסום עצמאי של ג’ק הייד, אשר שלוש העוזרות הקודמות שלו עזבו בתקופה של שנה וחצי.

טריילרים נוספים – סרטים המגיעים בקרוב

היא פוגשת בכריסטיאן בתערוכה של חבר משותף והוא מסכים לזוגיות ללא תנאי החוזה רק שתחזור אליו. אנה מבחינה שעוקבת אחריה אישה ברחוב ולאחר מכן כריסטיאן מתוודה שהיא אחת מבנות הזוג הקודמות שלו אשר רצתה יותר ממה שהתחייב לה בחוזה.

ארכיון סרטים

לאחר סיום העסקה בינה לבין כריסטיאן היא נישאה לגבר אחר שמת ולאחר מותו היא חוותה התמוטטות עצבים והחלה לעקוב אחרי אנה וכריסטיאן. לאחר הפרידה מכריסטיאן, מנסה אנסטסיה להתאושש ולהמשיך הלאה בחייה. כריסטיאן השבור משכנע אותה לחזור אליו, בתנאים שהיא תציב. כאשר הם חוזרים לחיות יחד, שלדים מעברו של כריסטיאן מתעוררים ומאיימים לפרק את הזוגיות שלו עם אנה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן