צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » כפולים עונה 3

כפולים עונה 3

מנגד, התסריטאית מריה פלדמן טוענת שמקור ההשראה הראשוני לעונה הראשונה נבע דווקא מהסיקור התקשורתי הרב שעוררה הסדרה “חטופים” עוד בטרם שידורה, אשר גרם לה להתעניין בניסיון להבין מה יכול למשוך קהל ישראלי. פרק הבכורה של העונה השנייה הניב נתונים נמוכים יותר, 16.2% אחוזי רייטינג ו-385 אלף צופים.

  • לבסוף נחשף כי חטיפת שר ההגנה בוצעה במסגרת מבצע חשאי שניהל ראש אגף ב”מוסד”, סייג, ללא אישור ודיווח.
  • איתן קופל, שהורחק מהחקירה, מצליח לגלות את אמיר וענת במקום המסתור שלהם, ומוסר אותם לחקירה בשב”כ. הם שומרים על שתיקה, חרף העינויים שהם עוברים. הם מתגלים כסוכני “המוסד” שהופעלו שנים בידי סייג מבלי שדיווח על כך לאיש.
  • את שלושת האזרחים בעונה השנייה מגלמים נטע ריסקין, יוסף סוויד ומורן רוזנבלט.
  • בעת חילופי החטופים לני מעכלת את הדברים נסוגה לאחור ומסרבת ללכת עם בן זוגה שון.
  • שגיא קדמי, בעלה של ענת, מגלה שהיא לא יצאה מישראל, אף על פי שאמרה לו שהיא יוצאת ללוות קבוצת טיולים.
  • בוקר אחד במהלך עיסוקיהם השגרתיים הם מגלים שהם מואשמים במעורבות בפרשת חטיפה המסעירה את העולם כולו – חטיפתו של שר ההגנה האיראני בעת ביקורו החשאי במוסקבה שברוסיה.

עוד לפני עלייתה לאוויר, הסדרה נמכרה בגרסתה המקורית לערוצי פוקס בינלאומיים להפצה במדינות שונות, וכן ליצירת גרסה אמריקאית וגרסה רוסית, וכן נמכרה לערוץ הצרפתי + תעלה. בנוסף, הסדרה נמכרה גם לחברת הפקות בוליווד ומתוכננת לה גרסה הודית [נדרש מקור].

כפולים

בוקר אחד במהלך עיסוקיהם השגרתיים הם מגלים שהם מואשמים במעורבות בפרשת חטיפה המסעירה את העולם כולו – חטיפתו של שר ההגנה האיראני בעת ביקורו החשאי במוסקבה שברוסיה. ערוצי חדשות ברחבי העולם מסקרים את האירוע בעודם משדרים קטעי וידאו ממצלמות האבטחה של בית המלון בו שהה החטוף. רשתות התקשורת בעולם מייחסות את החטיפה ל”מוסד” הישראלי, ועד מהרה חמשת הישראלים הופכים מבוקשים ופרטיהם האישיים, לרבות דרכונים ותמונות פספורט, נחשפים בטלוויזיה ומועברים בכל אמצעי התקשורת ברחבי העולם. העונה השנייה עלתה לשידור ב-21 בנובמבר 2018 בערוץ קשת 12, והסתיימה ב-2 בינואר 2019.

מרים לוי, אמה של דקלה, דואגת לדקלה הנעדרת ומגיעה לדירתה ופוגשת שם את אהובתה הלסבית ג’ו. שגיא קדמי, בעלה של ענת, מגלה שהיא לא יצאה מישראל, אף על פי שאמרה לו שהיא יוצאת ללוות קבוצת טיולים. במהלך הסדרה הם חוברים יחד ומצליחים לחמוק מהמעקב של השב”כ. בהמשך, שון מצליח לחמוק אך ארבעת הנותרים נעצרים, מוטסים להסגר ברוסיה ולאחר קרב יריות “מתוכנן” בשדה התעופה, נמלטים חזרה למטוס וחוזרים לישראל.

כפולים עונה 3 פרק 7 לצפייה ישירה

העונה השלישית עלתה ב-22 במרץ 2022 בערוץ קשת 12, והסתיימה ב-20 באפריל 2022. מרץ 2022 הוכרז על ידי Rainbow 12 שהעונה השלישית תשודר ב-22 במרץ 2022. מיקה ארזי, עובדת מדינה וחברתו של אמיר, ביחד עם חברתה שלי, משתתפות בהפגנה אך נמלטות בזמן שהמשטרה מגיעה לשם.

הגרסה האמריקאית תתמקד בסיפור חטיפה אחר ורלוונטי יותר לקהל בינלאומי. הסדרה תעקוב אחר אשת המדיה העשירה קתרין ניומן (תורמן) אשר בנה נלקח בעת שהות במלון על ידי ארבעה חוטפים מסתוריים. חברת “סטרימייז” (StreamMaze) הישראלית מוציאה את מאתיים עובדיה לחגיגות מוגזמות בעיר פאפוס שבקפריסין (כן, הם הביאו גם את סקאזי), בנוכחות שר החקלאות וחבר הקבינט המדיני ביטחוני, שימי דקל (אוהד קנולר), אז מתרחשת מתקפה כימית שמותירה כמה מהנוכחים במצב קשה ומעלה חשד כי שלוש מעובדות החברה היו מעורבות במעשה. במרכז העונה עומדים חמישה אזרחים ישראלים, שלכאורה אין ביניהם דבר משותף, פרט לעובדה שהם מחזיקים, בנוסף לאזרחות הישראלית, גם באזרחות זרה ובדרכון זר.

כפולים עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה

אפל שיחררה את הטריילר הראשון לעיבוד האמריקני-בריטי של הסדרה הישראלית “כפולים”, אשר שווקה בעולם תחת השם “False Flag”. עם זאת, הסדרה החדשה בכיכובה של אומה תורמן, תעלה תחת השם החדש “Suspicion”. הגרסה הישראלית עסקה במעורבותם של חמישה אזרחים ישראלים בפרשת חטיפת שר ההגנה האיראני בעת ביקור חשאי ברוסיה.

פתיחת העונה השלישית של “כפולים” מוכיחה שהיא כאן כדי לתת פייט

בדרך, ענת מספרת ללני ששון פוצץ את צינור הנפט ולני מסרבת להאמין. בעת חילופי החטופים לני מעכלת את הדברים נסוגה לאחור ומסרבת ללכת עם בן זוגה שון.

כפולים עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה

ג’ו משוחררת מחקירת השב”כ ומוטלת עליה המשימה לחסל את שון. במאבק שמתפתח ביניהם שון הורג אותה. איתן קופל, שהורחק מהחקירה, מצליח לגלות את אמיר וענת במקום המסתור שלהם, ומוסר אותם לחקירה בשב”כ. הם שומרים על שתיקה, חרף העינויים שהם עוברים. הם מתגלים כסוכני “המוסד” שהופעלו שנים בידי סייג מבלי שדיווח על כך לאיש. בסיום, בהכנות לחגיגות בת המצווה של בתה של ענת נשמעת אזעקה המלמדת שישראל כנראה תקפה את חזבאללה בגבול לבנון. איתן, מיקה ושגיא מגלים כי שרת האנרגיה מלי מרום ניהלה משא ומתן מקביל גם עם חברת נפט רוסית וגם עם תאגיד אמריקאי לגבי השליטה והניהול על צינור הנפט.

טלוויזיה

מפעיליו העלומים של שון מורים לו לחסל את אמיר וענת כדי להעלים את עקבות המפגעים בצינור הנפט. שון מורה לה לנסוע לערבה בסמוך לקיבוץ גרופית ששם יערכו החילופים.

כפולים עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה

שון טילסון דורש מדקלה לוי ומזוגתה ג’ו כסף שלדבריו הן חייבות לו. לשם כך הוא חוטף את אמה של דקלה, מרים לוי, וכולא אותה במרתף של בית פרטי שבעליו נמצאים בחופשה.

את שלושת האזרחים בעונה השנייה מגלמים נטע ריסקין, יוסף סוויד ומורן רוזנבלט. העונה הראשונה של הסדרה עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים שמוצאים את עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מרגשת – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם הפכו למבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”. את חמשת אזרחי ישראל בעונה הראשונה מגלמים ישי גולן, מגי אזרזר, אניה בוקשטיין, אנחל בוני ואורנה סלינגר. העונה הראשונה של הסדרה עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”.

כפולים 2022 פרק 7 לצפייה ישירה

את חמשת האזרחים הישראלים בעונה הראשונה מגלמים ישי גולן, מגי אזרזר, אניה בוקשטיין, אנחל בונני ואורנה סלינג’ר. פרק הבכורה של העונה הראשונה זכה לנתון גבוה של 30% אחוזי רייטינג ו-778 אלף צופים, והסדרה זכורה כדרמה עם ההשקה הגבוהה ביותר משנת 2012. פרק הסיום הניב רייטינג של 29.4% אחוזי רייטינג ו-807 אלף צופים. ממוצע העונה עמד על 26.5% ו-746 אלף צופים לפרק, ונחשבת לסדרה הדרמה עם כמות הצופים הגדולה ביותר אי-פעם בישראל.

כפולים עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה

ממשלת ישראל ו”המוסד” מתנערים מכל קשר לאירועים ולהאשמות, והחמישה נותרים להתמודד עם הסיפור לבדם, אם כי בסופו של דבר הם אינם מתגלים כתמימים. ארבעה מהם נחקרים בידי השב”כ, שמנסה לפענח את החטיפה, וחושד במעורבות של אדם נוסף, שון טילסון, שחזר מהודו וחמק מניסיון של השב”כ לעצור אותו. לא עובר זמן רב עד שאמינותם של חמשת הישראלים מתערערת בקרב השכנים והמכרים שבסביבתם, ובהמשך אפילו האנשים הקרובים להם ביותר מתחילים להטיל ספק בגרסתם ולהשתכנע שאכן קיים קשר בינם ובין פרשת החטיפה.

סקירת הסדרה[עריכת קוד מקור עריכה]

מסתבר כי בהנהלת התאגיד האמריקאי לא אהבו את העובדה כי לא יוכלו לקבל שליטה מלאה על הצינור וארגנו את הפיגוע על מנת לחבל בשליטה הרוסית בו.

כפולים עונה 3 פרק 3 לצפייה ישירה

במסגרת המבצע השתמש בחברות האירופאיות שבבעלותו של ישראלי (גבי סילבר) ללא ידיעתו, על מנת לחדור לנשק הבלתי-קונבנציונלי האיראני, ולמנוע ממנו לתפקד ביום פקודה. הסיקור החדשותי הבלתי פוסק מעורר בחייהם של החמישה סערה פומבית מלאת השערות ורגשות מעורבים מצד הציבור.

כפילים היא סדרת טלוויזיה ישראלית של סדרת דרמת המתח ששודרה ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2. יוצרי הסדרה הם מריה פלדמן והתסריטאי עמית כהן, והבמאי הוא עודד רסקין. כפולים היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמת מתח שעלתה לשידור ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן