צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » כמה פרקים יש בסדרה הסולטן

כמה פרקים יש בסדרה הסולטן

בתקופת שלטונו של סולימאן מתמנה איברהים לווזיר המדינה, המבסס את שלטונו של סולימאן ומכין את צבאות האימפריה למאבק לביסוס השלטון העות’מאני ולהתחזקותו אל מול אירופה הנוצרית. לצד דמויות אלה מופיעה שפחה מרדנית בשם אלכסנדרה (מאוחר יותר הורם סולטן), המיועדת תחילה לשרת את הסולטאן ועם הזמן הופכת לאשתו החוקית. היא אמם של רוב ילדיו, כולל יורשו סלים השני ושהזאדה באיזיט האכזר. היא שולטת באימפריה באמצעות שפיכות דמים ותככים, ושמה נודע באימפריה כולה.

הסדרה יצרה מחלוקת ותלונות אצל מספר צופים, שכינו אותה “לא מכובדת” ו”גסה” ומתארת את הסולטאן ההיסטורי בצורה שלילית. ראש הממשלה רג’פ טאיפ ארדואן גינה את הסדרה כ”מאמץ להראות את ההיסטוריה שלנו באור שלילי לדורות הצעירים”. אוקטיי סלן, חבר פרלמנט למשפטים המסדירים ופיתוח מפלגה, אף איים להוציא אל מחוץ לחוק את “מצג השווא של דמויות היסטוריות” בסדרות כגון “הסולטאן”. קבוצות קטנות של אסלאמים ולאומנים הפגינו ליד האולפן בו מצולמת הסדרה, אך הסדרה המשיכה להצליח ושמרה על רייטינג גבוה.

הסולטן – תקצירי פרקים

פרשיות אהבים סבוכות, פוליטיקה עוצמתית, מלחמות וקרבות עם רק חלק ממה שמוצג בסדרה הזו. נספר לכם אפילו רמז קטן מתוך העלילה – אחת השפחות מצליחה להגיע למעמד של סולטנה, בדרך – לא – דרך. בפקיסטן, הסדרה נקראת “Mera Sultan” (משמעותה “הקיסר שלי”) ומשודרת בערוץ Geo Kahani. הערוץ טוען כי זאת הסדרה הפופולרית ביותר של הערוץ וממשיך לקבל רייטינג גבוה.

בישראל שודרה הסדרה בערוץ 9 החל מ-8 בדצמבר 2013 ועד 3 באפריל 2015, עם תרגום בעברית ועם אפשרות בחירת שפת פסקול בין טורקית לרוסית. לאחר סיום שידורי כל פרקי הסדרה בערוץ, שודרו כל הפרקים מההתחלה אחת לשבוע בימי שישי החל מ-10 באפריל 2015 ועד 4 בנובמבר 2016. מ-29 במרץ 2020 ערוץ ויוה משדר את הסדרה בשפת פסקול טורקית בלבד ועם תרגום עברי חדש.

סדרות ערוץ ויוה

אף על פי שאנשים רבים לא אהבו את השחקנית החדשה שמחליפה את מריים אוזרלי בתפקיד הורם סולטאן, הסדרה עדיין מצליחה בפקיסטן. בגיל 26, עם תחילת שלטונו, הסולטאן סולימאן הראשון מנסה לבנות אימפריה גדולה ויקרה יותר מזו של אלכסנדר הגדול ולהפוך את העות’מאנים לבלתי מנוצחים. במשך 46 שנות שלטונו, תהילתו כשליט ולוחם גדלה והולכת ונודעת היטב הן במזרח והן במערב. יחד עם בן לווייתו פרגלי איברהים, מצליח סולימאן להשיג ניצחונות רבים.

  • אבל אם אתם שואלים אותנו, זה קצת קשה להתאפק ולא לראות יותר מפרק אחד ברצף.
  • תוכלו לצפות בסדרה באתר נטפליקס, אשר מציג בפניכם עשרות סדרות טורקיות שונות.
  • בתקופת שלטונו של סולימאן מתמנה איברהים לווזיר המדינה, המבסס את שלטונו של סולימאן ומכין את צבאות האימפריה למאבק לביסוס השלטון העות’מאני ולהתחזקותו אל מול אירופה הנוצרית.

הסולטן היא סדרה טורקית מעולה, אשר עוסקת בנושאים בלתי שגרתיים. הסדרה היא למעשה סדרה היסטורית, המגוללת את סיפורה של המלכות הטורקית בימי קדם ואת סיפורו של הסולטן הראשון.

הסולטאן (סדרת טלוויזיה)

בסדרה הסולטן יש לא פחות משלוש מאות ושניים עשר (312) פרקים. זה אומר שאתם יכולים לחלק אותה להמון בינג’ים, או לראות פרק אחד בכל יום. אם תראו פרק אחד בכל יום, תוכלו ליהנות מהסדרה הזו במשך כמעט שנה.

הסולטן: פרק 305

אבל אם אתם שואלים אותנו, זה קצת קשה להתאפק ולא לראות יותר מפרק אחד ברצף. סדרת ההמשך, הנושאת את השם “המאה המפוארת – קסם”, עלתה לשידור בטורקיה ב-12 בנובמבר 2015.

אהבה בריח תות עונה 2 לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

תוכלו לצפות בסדרה באתר נטפליקס, אשר מציג בפניכם עשרות סדרות טורקיות שונות. אם אתם מחפשים עוד סדרות טורקיות לראות, נוכל להמליץ לכן בחום רב גם על הסדרה אחיות, אשר מונה שישים ושישה פרקים ונחשבת לסדרה מצויינת גם היא.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן