צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » ילדות סכסכניות ביקורת

ילדות סכסכניות ביקורת

בחרו מהם הסגנונות שאתם אוהבים, ואנחנו נמצא עבורכם סרט לראות בתוך שניות. אנחנו אוגרים עבורכם את כל הביקורות המקצועיות שהתפרסמו ברשת, ומאפשרים לכם לבחון בקלות אילו סרטים הם המומלצים ביותר.

לעומת זאת, מול מושא אהבתה בעבודה, ענבר (טלי שרון), ליהי לא מהססת להפגין אסרטיביות. מובן שאנשים עשויים להפגין גוונים שונים במצבים שונים, אבל כאן זה נראה בעיקר כמו דמות שפועלת רק כדי לקדם את הסיטואציה שעל הפרק. הוא חפוז ולא נבנה בצורה משכנעת, מה שחושף את המכניקה מאחורי הבחירות של השתיים.

הלוואי ש”ילדות סכסכניות” תממש את הפוטנציאל הענק שלה

גם אם לא נזכה לספין-אוף הזריז הזה, הדבר הקריטי בפרק הוא שלראשונה (ובפעם היחידה בארבעת הפרקים המוקדמים) לאה זוכה להתקיים כדמות בפני עצמה, במנותק מליהי. זה משהו ש”ילדות סכסכניות” זקוקה לו כמו אוויר לנשימה, גם כדי להעמיק את העולם שהיא בוראת וגם כדי לרומם את לאה אל משהו שאינו סך תכונותיה המעצבנות. עכשיו, באמצעות הרפתקאות תל אביביות ועזרתה של האחרת, אולי כל אחת מהן תוכל לצמוח, להתבגר ולממש את הפוטנציאל שלה.

ליהי פסיבית מדי מול לאה, מאפשרת לה להיות שותפה איומה וחסרת כל התחשבות, והאופציות להתמודד עם הבעיה הן או גירוש או לסבול בשקט. זה הופך את הדינמיקה ביניהן למתסכלת ושחוקה, עותק נוסף בקלישאת השותף הבלתי נסבל (כמו ההוא שחי עם צ’נדלר כמה פרקים כשג’ואי עזב).מעבר לכך, האופי של ליהי לא ממש עקבי. רוב הזמן היא נמנעת מפעולה, מאפשרת לעצמה להישאב להרפתקאות בעל כורחה, הן עם לאה והן בנפרד, כמו למשל כשהיא נקראת למילואים למרות שיש לה פטור.

חגית גינזבורג, ביקורת על “ילדות סכסכניות”

לחצו על שם הסרט מעל כדי לקבל פרטים מלאים אודותיו, כולל רשימת השחקנים והצוות, תקצירי עלילה, טריילרים ועוד. רוב הזמן השידוך בין השתיים הוא תזכורת מעוררת פלצות לגיהנום שהוא הזולת, בפרט כזה שנגזר עליך לחלוק איתו קורת גג. הבעיה הגדולה של “ילדות סכסכניות” היא שזה לא מספיק, לפחות לא בארבעת הפרקים שנשלחו לביקורת (מתוך עשרה).

  • הוא חפוז ולא נבנה בצורה משכנעת, מה שחושף את המכניקה מאחורי הבחירות של השתיים.
  • רוב הזמן היא נמנעת מפעולה, מאפשרת לעצמה להישאב להרפתקאות בעל כורחה, הן עם לאה והן בנפרד, כמו למשל כשהיא נקראת למילואים למרות שיש לה פטור.
  • לעומת זאת, מול מושא אהבתה בעבודה, ענבר (טלי שרון), ליהי לא מהססת להפגין אסרטיביות.
  • זה משהו ש”ילדות סכסכניות” זקוקה לו כמו אוויר לנשימה, גם כדי להעמיק את העולם שהיא בוראת וגם כדי לרומם את לאה אל משהו שאינו סך תכונותיה המעצבנות.
  • ליהי פסיבית מדי מול לאה, מאפשרת לה להיות שותפה איומה וחסרת כל התחשבות, והאופציות להתמודד עם הבעיה הן או גירוש או לסבול בשקט.
  • עכשיו, באמצעות הרפתקאות תל אביביות ועזרתה של האחרת, אולי כל אחת מהן תוכל לצמוח, להתבגר ולממש את הפוטנציאל שלה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן