צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » יהודה לוי סדרות

יהודה לוי סדרות

מדובר בדרמה חדשה שנבחרה על ידי האתר deadline ברשימת שש סדרות הדרמה הבינלאומיות שכדאי לצפות בהן ב-2023. עלילת הסדרה מתרחשת במזרח ירושלים ועוסקת בסיפורו של מומי, סוחר נדל”ן ואב יחידני למאיה, נערה בעלת צרכים מיוחדים. יהודה לוי מגלם את מומי ושוחחנו איתו בהשקה. ההשקעה של קשת בפיתוח והפקת דרמה ממשיכה להתרחב גם לשוק הבינלאומי באמצעות קשת אינטרנשיונל.

בקיץ 2008 השתתף לוי במחזמר “יוסף וכתונת הפסים המשגעת” בהפקת תיאטרון “הבימה”, בתפקיד הראשי לצד מירי מסיקה. חברת yes חשפה היום (ד’) את הסדרות החדשות לשנת 2022, והכריזה כי תשקיע ביצירה ישראלית סכום חסר תקדים של למעלה מ-100 מיליון שקלים בעשרות הפקות מקור של תוכן ישראלי איכותי. במאית הקולנוע המוערכת, רמה בורשטיין, שיצרה את הסרטים “למלא את החלל” ו”לעבור את הקיר” יוצרת לראשונה סדרת טלוויזיה וגם הפעם היא תעסוק בעולם החרדי.

יהודה לוי (שחקן)

כמו כן, השתתף בהצגה “טרזן”, ובשנת 2005 במופע “שיר נולד” לצד נינט טייב. בשנת 2003 החל לגלם את דמותו של ליאור דביר בטלנובלה “אהבה מעבר לפינה”, במשך שלוש עונות.

גם פייגי אינה מוותרת ומתעקשת שימשיך לסייע לה, מה שגורם לכעס גדול כלפיה וכלפי הרב. שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על יהודה לוי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, וספרו מה דעתכם על הניסיון המקצועי של האישיות.

עוד לפני שעלתה למסך: הישג מרשים לסדרה “הראש”

“ריקוד האש” היא סדרה אטית. אפילו אטית מאוד. היא רוויית שתיקות אינסופיות, מבטים ארוכים רבי־משמעות, שוב ושוב חזרה על כל אלה באופן שיכול לעורר – כמו שעורר אצל הצופה כותב שורות אלו – אי־נוחות וקוצר סבלנות. בשנת 2013 גילם לוי את דמותו של הרב שמעיה כנפו בסרטו של אבי נשר “פלאות”.

  • בורשטיין מאיטה את העלילה כדי להדגים ולהמחיש את צערה וקשייה של גיבורתה פייגי, ואת עמקות מחשבתו של הרב נתן, השוקל ומודד כל מילה העוזבת את פיו, אבל השימוש החוזר ונשנה בכלי הזה, שבאופן מתבקש מעכב את התקדמות העלילה, די מזכיר את 40 שנות ישראל במדבר.
  • בשנים 2003 עד 2006 לוי שימש כדוגמן הבית של מותג האופנה “פוקס”.
  • “ריקוד האש”, יס, סטינג TV פייגי, נערה בודדה ועגומה, מתגוררת בקהילה חסידית בטבריה.
  • “ריקוד האש” היא סדרה אטית. אפילו אטית מאוד. היא רוויית שתיקות אינסופיות, מבטים ארוכים רבי־משמעות, שוב ושוב חזרה על כל אלה באופן שיכול לעורר – כמו שעורר אצל הצופה כותב שורות אלו – אי־נוחות וקוצר סבלנות.
  • חברת yes חשפה היום (ד’) את הסדרות החדשות לשנת 2022, והכריזה כי תשקיע ביצירה ישראלית סכום חסר תקדים של למעלה מ-100 מיליון שקלים בעשרות הפקות מקור של תוכן ישראלי איכותי.

את הסדרה יצרה רמה בורשטיין, ילידת ארצות הברית המתגוררת עתה בישראל, שחזרה בתשובה לפני שנים רבות. בורשטיין, שבשנות פעילותה הראשונות שאפה ליצור קולנוע חילוני, זנחה את רצונה זה ונעשתה למרצה ויוצרת קולנוע דתי־חרדי. בשנת 2008 יצרה את הסרט “למלא את החלל”, שאותו ייעדה לקהל חילוני דווקא, מתוך תחושה שהעולם החרדי מוכר לחילונים בידי יוצרים חילונים בלבד. בשנת 2012 יצרה את הסרט “לעבור את הקיר”, על חילונית חוזרת בתשובה בשנות ה־30 לחייה המתקשה למצוא שידוך. באותה שנה הופיע בתפקיד משני בסרטו של סטיבן ספילברג “מינכן”, וכן החל לשחק תפקיד ראשי לצד עפר שכטר בטלנובלת הכדורגל של HOT – “האלופה” בתור ״סער פדידה״ הדמות הראשית .

“איסט סייד”: יהודה לוי מספר על המורכבות של הסדרה החדשה

בן דודו מדרגה שנייה הוא השחקן רועי ניק,[2] דודו הוא יו”ר ההתאחדות לכדורגל בישראל לשעבר, גברי לוי,[3] ובן דודו הוא כדורגלן העבר והמאמן גיא לוי. ב-2007 ועד ל-2014 שיחק בסדרת הפשע “הבורר”, שכתב רשף לוי ושודרה במשך 4 עונות ו-45 פרקים, ובה לוי גילם את נדב פלדמן – עובד סוציאלי המחליט לפתוח את תיק האימוץ שלו ומגלה שהוא בן לראש משפחת פשע (אותו מגלם משה איבגי).

יהודה לוי

בהיותו בן ארבע עבר עם משפחתו לדרום אפריקה בשל עסקיו של אביו, שם החל להתאמן בקראטה ואף זכה כשהיה בן עשר באליפות דרום אפריקה לילדים.[4] כשהיה בן 14, שבה משפחתו לישראל והתיישבה בתל אביב. “ריקוד האש”, יס, סטינג TV פייגי, נערה בודדה ועגומה, מתגוררת בקהילה חסידית בטבריה. השנה, במקביל ל-6 המרכזים של ‘רואים רחוק’ ברחבי הארץ – לוד, ירושלים, אשדוד, נצרת, נתניה ובית שמש – יפתח לראשונה מרכז חדש – בשיתוף משרד הרווחה.

יהודה לוי כראש השב”כ, חנוך דאום ו”השוטרים 2″: קשת 12 עם דרמות חדשות

ב-4 בספטמבר 2014 עלתה סדרת הדרמה “איש חשוב מאוד” בכיכובו.[6][7] הסדרה, אותה יצרה שירלי מושיוף ומתבססת באופן פיקטיבי על חייו של לוי, שודרה בערוץ הוט 3, ולוי מגלם בה את בן דמותו בתפקיד הראשי, לצד אלמה דישי.[8] תפקיד זה זיכה אותו בפרס “השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה” בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2014. קשת הציגה הבוקר (רביעי) את לוח סדרות הדרמה והקומדיה שלה.

אש קטנה: הסדרה החדשה עם יהודה לוי לא הגיעה לגובה הרצוי

לאחר שירותו הצבאי, לוי השתתף במספר סרטי קולנוע בתפקידים משניים, כשהבולט שבהם הוא הסרט “זולגות הדמעות מעצמן”. בנוסף, השתתף במספר סדרות טלוויזיה בתפקידים קטנים, בהן “דקות של תהילה” ו”ד.נ גליל מערבי”, וכן בהצגה “אדיפוס משפט האלים” ובמספר סרטוני פרסומת (בהן לחטיף במבה). ב-2021 שיחק בסדרה “מעילה” של יס, בה גילם את עופר מקסימוב אחיה של אתי אלון. לוי השתתף בפסטיגל בשנים 2002, 2003, 2011 ו-2015 בתפקיד ראשי, ואף זכה פעמיים במקום הראשון בשנים 2002 ו-2003.

בשנים 2003 עד 2006 לוי שימש כדוגמן הבית של מותג האופנה “פוקס”. “כן, קצת חקרתי וגם דיברתי עם איזה מישהו שקצת דומה לדמות שלי, וגם הרבה דמיון” . את שירותו הצבאי עשה לוי בלהקת חיל החינוך, שם שימש כמפקד הלהקה.

יהודה לוי כראש השב”כ, חנוך דאום ו”השוטרים 2″: קשת 12 עם דרמות חדשות

עוד הציג ניר את פועלה של עמותת ‘רואים רחוק’ של קשת, המאתרת בני נוער מוכשרים מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית ומכינה אותם במסלול בן 10 שנים לקריירה בעולם היצירה, הטלוויזיה והקולנוע. בין בוגרי העמותה שחקנים כמו פיראס נסאר ושאדי מרעי, שיככבו שניהם בסדרות של קשת שיעלו השנה. “כדי שתור הזהב ימשיך,” אמר ניר, “הוא צריך קולות אחרים. אנחנו מחויבים לא רק ליוצרים המנוסים שאנחנו עובדים איתם שנים רבות, אלא גם לדור הצעיר, הדור הבא, ובימים אלה אנו מציינים בקשת 20 שנה של עשייה חברתית בתחום היצירה”.

“ריקוד האש” יהודה לוי הוא “הרב של הנשים” בסדרה החדשה של yes

פייגי נערה עגמומית, בודדה, שאינה מוצאת לעצמה מנוח נפשי. מפגש עם הרב נתן (יהודה לוי) בנו של אדמו”ר הקהילה, נשוי ואב לצעיר בגילה של פייגי, מעניק לה ניצוץ של שלווה. הרב נתן, שאמור היה לרשת את תפקיד אביו שנפטר, איבד את זכותו המוסרית לכך בעיני חלק נכבד מהקהילה, אחרי שנחשד בקיום קשר לא הולם עם אחת מנשות החסידות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן