צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » טלנובלה בעמ פרק 52

טלנובלה בעמ פרק 52

סיפור בו מעורבבים הזיה, מציאות, הומור וטרגדיה.120 פרקים.

דנה מגיעה לבית של רננה ואומרת לה שכפיר מסתיר ממנה דברים. בני מבשר שתכנית האודישנים יוצאת לדרך.

טלנובלה בע”מ: פרק 55

כפיר אומר לדנה שהוא רוצה לבטל את ההתערבות. אפרת לא מצליחה לספר לשחר שהיא בהריון. ניב משקר לשירה לגבי הקשר שלו עם שון. גרשון טס לצרפת ומשאיר את אבי אחראי על העסק ועל שרית.

  • כפיר מגיע אל רננה ומבין שהיא יודעת הכל.
  • כי אין לך מנוי או אתה לא מחובר למנוי.
  • בדוק שרכשת מנוי וכי אתה מחובר.
  • סיפור בו מעורבבים הזיה, מציאות, הומור וטרגדיה.120 פרקים.
  • לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה.
  • בחר למטה פרק כדי לבחור פרק.

אחת היא בלחיצה על עמוד TV למעלה ולפעול לפי ההוראות שם. בחלק מהטלוויזיות אפשר גם להתקין את האפליקציה שלנו. לחץ על “צור קשר” או על “עזרה בוואטסאפ” למעלה.

פרק 26

דרמה קומית יומית בכיכובם של טלי שרון, עופר שכטר ויעל בר זוהר.הסדרה מציגה את המתרחש מאחורי הקלעים של עולם הבידור, לעתים באופן פארודי משעשע.טלנובלה חדשה בשם “פירות אסורים” אמורה לעלות בערוץ “שוס”. שחקנים, מפיקים, במאים ותסריטאים נקלעים כולם למערבולת של שנאה, נקמה, ידידות ואהבה.

ג’ק מנסה שוב לגרום לנפתלי להרוג את מירי. כפיר מגיע אל רננה ומבין שהיא יודעת הכל. טליה מתמוגגת כשהיא שומעת על מעללי דנה ורננה.

פרק 116

נפתלי חוטף התקף לב ומגיע לבי”ח. שון אומר לשחר שהוא יודע עליו ועל שירה. בטי ושרית ביום הראשון לצילומים. כפיר מציע להחליף את נפתלי בתפקיד עד שיחלים. שרית מגלה שכפיר ורננה כבר לא ביחד. נפתלי וניצה מחליטים לפטר את מירי. שון נותן לניב לקרוא את המכתב שקיבל משירה. ניצה מספרת למירי על כך שנפתלי קיבל התקף לב. למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה? כי אין לך מנוי או אתה לא מחובר למנוי.

פרק 100

בדוק שרכשת מנוי וכי אתה מחובר. כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”. סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה. בחר למטה פרק כדי לבחור פרק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן