צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » טיימליין האח הגדול 2023

טיימליין האח הגדול 2023

ניתן לשתף את העמוד ברשתות בחברתיות. אז מה המצפה לנו בקיץ הקרוב?. הבלוג שעוקב אחרי הבית ומספר לכם כל מה שצריך לדעת עם מיטב קטעי הווידאו הכי טובים העונה החדשה והמועמדים להדחה.

לרגע אינו מתקרבן או מתלונן. הצעיר המרשים שנכנס ל”האח הגדול”, יענקי גולדהבר, מציג מודל חרדיות חדש.

יש לנו בני דיירים מודחים מבית האח הגדול מאיה גרוסמן

העונה משודרת החל מ-30 במאי 2023.[1] את העונה מנחים גיא זו-ארץ ולירון ויצמן. גורדוס הביע חשש שבעתיד הקרוב 50% מתלמידי כיתות א’ יהיו חרדים מתבדלים שלא לומדים ליבה, והאיזון היצרני של המדינה יופר. יענקי מסמל בדיוק את ההפך – בחור לומד, משתלב, תורם ולוקח חלק.

זו מהות ההלכה, ללכת עם הזמן, להתקדם. הוא לא רק חרדי וחסידי, אלא גם ישראלי. הוא מאמין בלאהוב מישהי שלא חייבת להיות חילונית או דתית – “שתהיה כל מה שהיא רוצה”, הוא אמר. איזה שבוע עובר על הדיירים בבית.

טיימליין האח הגדול – היום ה-85: טליה ושחף מתקרבים

הלוואי שהעולם יהיה שייך כבר לצעירים. נבחרת הנוער בכדורגל הצליחה להגיע להישג מונומנטלי במונדיאליטו. גברים צעירים עד גיל 20 עושים היסטוריה והגיעו למקום שהבוגרים עטופי האגו, הכסף והשופוני לעולם לא דרכו בו.

  • ניתן לשתף את העמוד ברשתות בחברתיות.
  • איזה שבוע עובר על הדיירים בבית.
  • ומי המתמודד השני באולפן השקוף?.
  • גורדוס הביע חשש שבעתיד הקרוב 50% מתלמידי כיתות א’ יהיו חרדים מתבדלים שלא לומדים ליבה, והאיזון היצרני של המדינה יופר.
  • היא ודאי עדיפה מהשתעבדות לנצח למקום עבודה ופחד תמידי מפיטורים.
  • עכשיו גם אתם יכולים לראות בווידאו בלעדי באתר.

ההייטריות היא נחלתם של מבוגרים ממורמרים. בעולם החדש, המחרימים הופכים להיות מנודים ונפגעי חרם מחובקים על ידי החברה, אחת מהם אף הדליקה משואה.

משימת החווה צפו בווידאו מי שגע את דיירי האח הגדול איך זה ישפיע על רשימת ההדחה מספר 3

הוא קפץ ראש לתוך העגלה הריקה (עם או בלי מירכאות) ומנסה להיזון ממנה ולהעשיר אותה. הצעירים הפכו את ה”שיתוף” לערך. הם מספרים על מצוקותיהם ברשתות החברתיות כדי לחיות בנוחות עם עצמם. להיות “הומו”, “שמנה”, “טרנס” או “בעל מוגבלות” – היו בעבר תכונות להתבייש בהן.

טיימליין האח הגדול – היום ה-93: מתכוננים לשידור

הפורמט, שיתפוס את מקומם של “אקס פקטור” ו”דה וויס”, יצולם בתוך בית “האח הגדול” ורועי עוז, עורך “האח הגדול”, יערוך את התוכנית. יענקי הוא דור ראשון לחברה מתוקנת וערכית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן