צפייה בסרטים וסדרות טלוויזיה באינטרנט
חיפוש
דף הבית » מאמרים » טהרן פרקים מלאים

טהרן פרקים מלאים

לאחר סדרת הכישלונות, יוליה מורה למרג’אן להתפנות עם תמר ומילאד ולחסל את פראז. מרג’אן מחליטה לסרב פקודה ומורה לתמר להיכנס להלוויה של פיימאן בסיועו של פראז ולנסות להרעיל את הגנרל. נאהיד מחסלת את מרג’אן עם הרעל, בזמן שכמאלי ותמר מחדירים לקאסם את מכשירה הסלולרי של תמר שנראה זהה לחלוטין למכשירו של פיימאן.

תמר רואה בכך הזדמנות למימוש משימתה המקורית, נשארת עמו ובין השניים מתפתח רומן. בדרך לשם עוצר אותם מחסום צבאי לביקורת, ובמהלך שיחה עם הזקיף תמר זוקפת את אגודלה כמחווה של שביעות רצון, תוך שהיא שוכחת שבאיראן מחווה זו נחשבת תנועה מגונה.

עונה 3[עריכת קוד מקור עריכה]

פיימאן יוצא החוצה ולא נותן לפראז להיכנס. פראז אומר לפיימאן שהוא רק מנסה לשמור עליו.

 • בסוף הארוחה, וואחיד מזמין את תמר למסיבת בריכה בביתו שמתקיימת ביום למחרת.
 • חשוב לשים לב לציטוט זה מכיוון שהוא מדגיש את הנושא המרכזי של התוכנית החוקר את ההבדלים התרבותיים בין מערביים לאיראנים.
 • כמאלי, שאינו יודע זאת, נכנס לדירה והורג את יעל, תמר יורה בו אך חומלת על חייו לאחר שהוא מציין כי חס על חיי אביה ביום הקודם.
 • ברגע האחרון פיימאן נוהג ברכב, מילאד שולט ברכבו ומציע להעיף את הגנרל מהצוק בעזרת מכוניתו של פיימאן.
 • “העיט” פותח עבורה דרך מילוט על ידי חיסולו של קייסר בעלה
  של ז’ילה ובעת שתמר נלקחת לביתה על ידי השוטרים
  על מנת שיבשרו לה את דבר מותו של “בעלה” היא מצליחה להימלט כשקצין במשמרות המהפכה בעקבותיה.
 • כדי שתמר תוכל ללכת, היא ממציאה תירוץ שאחיה חולה ושהיא צריכה לחזור הביתה כדי לטפל בו.
 • בינתיים, מפקד “המוסד” יוצר איתה קשר ומגייס אותה לחילוץ הטייס מבית החולים בו הוא מאושפז, אשר מתבצע באמצעות רעל המדמה שבץ מוחי.

בעיר זרה לא מוכרת ומסוכנת
תמר הולכת לבית דודתה, אחות אימה, ארזו, שעדיין גרה באיראן. לא רבות הן הסדרות הישראליות שזוכות להתעניינות הצופים עוד בטרם שודר הפרק הראשון, כך היה עד אתמול בערב שאז חווינו “רעידת אדמה” טלווזיונית עם שידור שני פרקי בכורה
ראשונים בסדרה טהרן, ערוץ 11 כאן.

שחקנים בסדרה טהרן

ביום למחרת, תמר מתכננת להתנקש בגנרל דרך הרעלת מחבט הטניס שלו. בנוסף, תמר מגלה שמילאד נעצר על החזקת סמים ונלקח לתחנת המשטרה בצפון העיר. כדי לחלצו, תמר מבקשת עזרה מוואחיד מכיוון שהוא בן לבכירי משמרות המהפכה. וואחיד מסכים לעזור אך כשמגיעים לתחנת המשטרה, סוחט אותה ואומר לה שיעזור לה בתנאי שתבטל את תוכניותיה עם פיימאן.

היא נפגשת עם מילאד כאהאני, פעיל איראני ליברלי, שכינויו כהאקר הוא סיק-בוי. הוא לוקח אותה להפגנת סטודנטים נגד המשטר, ושם מזהה אותה ראזיה, בתה של ארזו. הבת מדווחת עליה למשטרה, וגורמת למעצר של הוריה (ארזו ובעלה). תמר נמלטת בעזרתו של סיק-בוי, שמספק לה דרכון מזויף, כדי שתוכל לצאת מאיראן, אך מציע לה להחשיך את טהרן כנקמה.

טהרן 2022 פרק 2 לצפייה ישירה

“טהרן” עוסק בקצינת מודיעין שעוברת מסתערבים כדי להגן על מדינתה מאיומי טרור ונשק גרעיני. למה אני רואה רק חלק מהסרט ולא יכול להעביר הלאה? כשאתה מחובר למנוי מופיע למעלה כפתור “הפרופיל שלי”. סגור את הסרט ולחץ על “עונה” כדי לבחור עונה.

טהרן עונה 1

כדי שתמר תוכל ללכת, היא ממציאה תירוץ שאחיה חולה ושהיא צריכה לחזור הביתה כדי לטפל בו. פראז עושה את מה שמרג’אן דרשה רק שנוגע במחבט המורעל של הגנרל. לצערו של המוסד, הם מגלים שהגנרל ביטל את הגעתו.

פרקים[עריכת קוד מקור עריכה]

רק תשלום שוחד לזקיף מאפשר להם להמשיך בדרכם. הסדרה “טהרן” מכאן 11 היא סדרת דרמה רומנטית מצליחה מאוד, בכיכובם של ניב סולטן ומאור שוויצר.

בעיר שתושביה נתונים למעקב במשך כל שעות היממה, אישה מנסה לחמוק מהרחפן שעוקב אחריה ולחקור מקרה…

מפגש מקרי בשירותים בין שירה לתמר גורם לכך ששירה מזהה
את תמר כקצינה ששירתה איתה אך תמר מתעלמת ממנה
ואף אומרת שאנשי הביטחון שהאישה (שירה) מטרידה אותה. סוכנות הביון הישראלית, מוסד, קיימת כבר עשורים רבים. הוא הוצג לעתים קרובות כארגון המסוגל לבצע את משימותיו בכל אמצעי הדרוש, תוך שימוש באלימות קיצונית והן בטקטיקות התגנבות בכל עת שצריך.

בעונה 2, אנו רואים את הדמות הראשית ניב סולטן מנסה להבין איך להיות מוסלמית טובה לאחר שגדלה בבית אתאיסט. היא מתחילה בכך שהיא הולכת למסגד לתפילת יום שישי בפעם הראשונה ובסופו של דבר הולכת לשם כל שישי קבוע. בספר זה זוכה תמר להוכיח את עצמה כמרגלת בכירה של המוסד. היא יוצאת למשימה למצוא מחבל בטהרן שמנסה להשיג טכנולוגיה של נשק גרעיני מסין.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן